KARCHER - Ogród

Dlaczego urządzenia akumulatorowe KÄrcher?

Zapomnij o kablu!

Nie masz możliwości podłączenia na zewnątrz zasilania? Chcesz uniknąć plątaniny przewodów? To żaden problem dla naszych nowych akumulatorowych narzędzi ogrodowych, wyposażonych w wymienne akumulatory Kärcher Battery Power. Teraz już nic nie będzie ograniczać, a dbanie o ogród stanie się czystą przyjemnością!

Wystarczy tylko jeden akumulator

Różnorodność modeli pozwala idealnie dobrać urządzenie do swoich potrzeb, występują one w wersjach 18 V oraz 36 V. Dzięki platformie bateryjnej Kärcher można zastosować ten sam akumulatorw wielu urządzeniach ogrodowych. Kupując kolejne urządzenie Kärcher w obrębie tej samej platformy, nie musisz płacić za dodatkowy akumulator. Możesz kupić kolejne urządzenie bez akumulatora.

Do ogródka i ogrodu

Kärcher ma w swojej ofercie dwie platformy bateryjne: 18 V oraz 36 V. 18-woltowe urządzenia Kärcher to kompaktowei wygodne w obsłudze narzędzia domałych i średnich ogrodów oraz terenów zewnętrznych. Natomiast 36-woltowe sprawdzą się w czyszczeniu i pielęgnacji dużych ogrodów i terenów, gdzie potrzebna jest przede wszystkim duża moc oraz długi czas pracy urządzenia.

Co wyróżnia akumulatory KÄrcher?

1. Wodoodporność:
akumulator jest odporny na strugę wody (IPX5).

2. Moduł automatycznego przechowywania:
długa żywotność dzięki kontrolowanemu przez procesor modułowi automatycznego przechowywania.

3. Ochrona przed przeładowaniem w czasie ładowania:
inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem w czasie pracy i głębokim rozładowaniem.

4. Wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego:
informacje i wskazówki, pozostały czas pracy w minutach.

5. Wydajne zarządzanie temperaturą:
wydajne buforowanie ciepła oraz inteligentne zarządzanie akumulatorem zapewnia wysoką wydajność w pracach wymagających dużej mocy.

6. Bardzo wydajne ogniwa litowo-jonowe:
stała wydajność z niskim samorozładowaniem i bez efektu pamięci.

7. Wyjątkowa wytrzymałość:
obudowa jest bardzo odporna na wstrząsy.

Zobacz CO POTRAFIĄ URZĄDZENIA AKUMULATOROWE KÄRCHER

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ URZĄDZEŃ AKUMULATOROWYCH

KOSIARKI AKUMULATOROWE KÄRCHER LMO

Czy koszenie trawy kojarzy Ci się z potykaniem o uciążliwy przewód elektryczny lub z hałasem silnika spalinowego oraz nieprzyjemnym zapachem? Teraz możesz to zmienić, koszenie trawy bez przewodu i użycia paliwa jest możliwe! Nowe 18 i 36-woltowe akumulatorowe kosiarki Kärcher wydajnością i efektywnością nie ustępują kosiarkom spalinowym. Standardowo wyposażone są w 5Ah akumulator i szybką ładowarkę.

Lekkie i zwrotne

Niska masa pozwala na łatwe prowadzenie nawet po nierównym terenie. Wysoka zwrotność to wyjątkowo łatwe prowadzenie, nawet wokół przeszkód w ogrodzie.

Kosi do samej krawędzi trawnika

Grzebienie do trawy automatycznie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach. Dzięki temu trawa będzie ścięta nawet przy murkach, ogrodzeniach czy wyższym tarasie.

System koszenia 2 w 1

Skoszona trawa może być zbierana do kosza, lub dzięki funkcji mulczowania zostać rozprowadzana po trawniku jako naturalny nawóz. Ostry stalowy nóż gwarantuje czyste cięcie bez postrzępionej trawy.

PodkaszarkI akumulatorowE Kärcher LTR

Pozwól aby technologia mogła Ci pomóc, akumulatorowe podkaszarki do trawy firmy Kärcher to wszechstronne urządzenia, lekkie i praktyczne. Bezprzewodowa podkaszarka ścina trawę i chwasty w miejscach trudno dostępnych, tam gdzie tradycyjna kosiarka nie ma dostępu. Dzięki ich ergonomicznej konstrukcji operator pracuje w wygodnej pozycji i co najważniejsze, nie obciąża pleców podczas podkaszania.

Wydajny system cięcia

Łatwa praca w narożnikach i ciasnych miejscach w ogrodzie. Skręcana żyłka gwarantuje precyzyjne cięcie i cichą pracę. Zawsze idealna długość pojedynczej żyłki dzięki automatycznemu podawaniu szpuli.

Koszenie obrzeża

Funkcja podkaszania obrzeży sprawia, że stworzenie schludnych, estetycznych a co najważniejsze równych krawędzi wzdłuż ścieżek i tarasu staje się bezproblemowe.

Niezwykle lekka

Niska masa urządzenia sprawia, że przycinanie trawnika nie jest już ciężką pracą.Dodatkowo wygodna pozycja robocza, która nie obciąża pleców, dzięki możliwości pracy oburącz.

Teleskopowe nożyce akumulatorowe do żywopłotu Kärcher PHG

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku Kärcher PHG 18-45 Battery ze specjalną przedłużką pozwalają dotrzeć znacznie wyżej bez konieczności korzystania z drabiny (zasięg wysokości to aż 4 metry!). Regulowana głowica tnąca gwarantuje dopasowanie cięcia do żywopłotów o różnych kształtach. Bez wykorzystania drabiny, operator może pracować w bezpiecznej, wyprostowanej pozycji.

Wysięgnik

Ergonomiczna konstrukcja uchwytu pozwala na wygodną i bezpieczną obsługę. Do łatwego cięcia wysokich żywopłotów. Blokada na szybkozłącze i łatwe przechowywanie.

Regulowana głowica tnąca

4 ustawienia kąta pochylenia do 115° znacznie poprawiają wydajność i efektywność pracy. Pozwala to również na równe prowadzenie ostrza podczas przycinania szczytu żywopłotu

Wygoda użytkowania

Dzięki niskiej wadze, bateryjne nożyce do żywopłotu nie męczą rąk i ramion, pozwala to oszczędzić dużo energii, a brak wiecznie plączącego się przewodu zasilającego sprawia że praca staje się przyjemniejsza.

Nożyce akumulatorowe do żywopłotu KÄrcher HGE

Twój żywopłot wymknął się spod kontroli? Teraz jest na to sposób, lekkie urządzenie do bezwysiłkowej pracy: bezprzewodowe nożyce do żywopłotu Kärcher z ostrzem szlifowanym diamentowo zadbają o to aby każde cięcie było precyzyjne. Dzięki niskiej wadze, bateryjne nożyce do żywopłotu zapobiegają zmęczeniu rąk i ramion, pozwalając oszczędzić dużo energii, a brak wiecznie plączącego się przewodu zasilającego sprawia że praca staje się przyjemniejsza.

Praktyczne rozwiązania

Obrotowy uchwyt 180° zapobiega zmęczeniu rąk i ramion w różnych pozycjach roboczych np. w pracy pionowej. Wieszak pozwala na łatwe powieszenie urządzenia na ścianie, żeby zaoszczędzić miejsce.

Zgarniacz do żywopłotu

Zgarniacz ścinki jest bardzo przydatnym pomocnikiem. Zapobiega spadaniu ściętych gałązek na żywopłot, kierując je na ziemię przed użytkownikiem.

Funkcja piły

Szczególnie praktyczny w przypadku żywopłotów z okazjonalnie grubszymi gałęziami. Ostrze nożyc jest szlifowane diamentowo, gwarantując wyjątkowo precyzyjne cięcie.

Odkurzacz akumulatorowy do liści KÄRCHER BLV

Odkurzacz akumulatorowy do liści Kärcher łączy w sobieaż trzy urządzenia: dmuchawę, odkurzacz i rozdrabniacz – połączenie tych funkcji pozwala przy minimalnym wysiłku uzyskać świetne rezultaty pracy. Pozostałości po cięciu żywopłotu, świeżo skoszona trawa oraz kwitnące drzewai rośliny mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne, niestety pozostawiają bardzo duże ilości odpadów organicznych. Dzięki Kärcher BLV każda osoba która lubi dbać o swój ogród, bez wysiłku go uprzątnie.

Praca bez zmęczenia

Aby zapobiec nadmiernemu zmięczeniu podczs korzystania z urządzenia, zastosowano dwuręczny uchwyt dla optymalnego rozkładu ciężaru i odpinane rolki prowadzące.

Dźwignia do wyboru zastosowań

Płynna regulacja pomiędzy odkurzaniem a nadmuchem, z możliwością wykorzystania ich jednocześnie.

Pojemny worek

Podczas odkurzania używany jest duży worek na liście o pojemności aż 45 litrów, co gwarantuje nieprzerwaną pracę przez długi czas.

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa KÄrcher CNS

Bardzo prosta i łatwa w użyciu, wszechstronna i doskonałaa co najważniejsze solidna, idealnie nadająca się do pielęgnacji drzew: piła łańcuchowa Kärcher z możliwością regulacji naciągu łańcucha bez korzystania z narzędzi.Dzięki niskiej wadze i optymalnej długości ostrza bateryjna piła łańcuchowa firmy Kärcher jest idealna do wygodnegoi wszechstronnego zastosowania przy pielęgnacji drzeww Twoim ogrodzie.

Kolce zderzaka

Bezpieczne prowadzenie i precyzyjne cięcia, ponieważ pilarka łańcuchowa zaczepia się do materiału, który ma być cięty.

Automatyczne smarowanie łańcucha

Do bezobsługowego użytkowania pilarki akumulatorowej.

Ochrona przed odrzutem

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, łańcuch pilarki zatrzymuje się natychmiast - co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w przypadku odrzutu.

Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!