Zobacz produkty
Promocja trwa od 28 lipca 2023 roku do wyczerpania puli zwrotów, nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2023 roku.
Jak prawidłowo używać suszarkę do ubrań?
Zasady promocji

Kup w czasie trwania promocji suszarkę do ubrań spośród modeli wymienionych poniżej, zachowaj dowód zakupu oraz oryginalne opakowanie.

Jeśli wybrana przez Ciebie suszarka do ubrań nie spełniła Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy.
W celu otrzymania zwrotu pieniędzy
1
Zarejestruj swoją suszarkę do ubrań na stronie www.electrolux.pl/promocje podając powód zwrotu produktu oraz załączając skany lub zdjęcia dowodu zakupu i tabliczki znamionowej w terminie do 45 dni od daty zakupu produktu, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji należy dokonać najpóźniej do 28 lutego 2024 roku, o ile pula zwrotów w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
2
Odeślij zwracany produkt lub zwróć go osobiście we własnym zakresie w terminie 14 dni od otrzymania potwierdzenia zwrotu do serwisu, na adres wskazany przez koordynatora akcji.
3
Zwracana suszarka do ubrań musi być kompletna i nieuszkodzona, w oryginalnym opakowaniu (karton, styropian) oraz dostarczona do serwisu we własnym zakresie przez konsumenta (osobiście lub przesyłką kurierską).
4
Równowartość ceny zwracanego produktu, zgodnie z dowodem zakupu, otrzymasz w formie przelewu bankowego na konto podane podczas rejestracji w promocji.
Pula zwrotów w promocji:

Po wyczerpaniu puli zwrotów nie można zarejestrować się w promocji.

Promocja skierowana jest tylko do osób fizycznych i nie dotyczy zakupów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
W promocji można wziąć udział tylko jeden raz.

Promocja nie łączy się z innymi w odniesieniu do tych samych produktów, z wyjątkiem promocji „Twoja Kuchnia z Przedłużoną Gwarancją”.

Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.electrolux.pl/promocje.

Organizatorem promocji i fundatorem nagród jest Electrolux Poland Sp. z o.o.
Akcja obowiązuje do 31.12.2023 r. godz 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie https://www.avans.pl/.

Sprawdź regulamin akcji »


sgdata:2023-12-31 | 23:28:15
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!