Do 20 rat 0%! RRSO 0%

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!
Bez wizyty kuriera
z umową kredytową!
Bez zbędnych
formalności!
Jak skorzystać z oferty?
1

Wybierz produkt oraz formę dostawy i płatności: "Raty przez Internet".

2

Wypełnij wniosek kredytowy, wykonaj przelew na 1 zł lub zaloguj się do swojego banku, żeby potwierdzić swoją tożsamość. Decyzję otrzymasz nawet w 2 minuty!

3

Podpisz umowę cyfrowo i oczekuj na zamówienie. Towar wyślemy na wskazany adres w dogodnym terminie!

Zobacz produkty dostępne w promocji »

informacje prawne

Akcja „DO 20 RAT 0%” obowiązuje w sklepie internetowym www.avans.pl. Akcją objęte są wybrane towary dostępne w sklepie internetowym. Informacja o dostępności promocji dla danego towaru znajduje się w sklepie internetowym jako oznaczenie w postaci specjalnego emblematu przy towarze.


Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 31.01.2023r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2600,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł, okres kredytowania 20 miesięcy, wysokość raty 130,00 zł.


W imieniu Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank S.A. – Spółka TERG S.A. umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.


Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zostanie podjęta przez bank udzielający kredyt. Decyzja zależy od warunków ustalonych przez bank, przedstawienia wymaganych dokumentów oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Więcej informacji o przyznaniu kredytu znajduje się na stronie internetowej banków biorących udział w procesie zawierania umowy kredytowej.

Sprawdź regulamin akcji »sgdata:2023-03-27 | 21:33:03
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!