Do 20 rat 0%! RRSO 0%

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!
Bez wizyty kuriera
z umową kredytową!
Bez zbędnych
formalności!
Jak skorzystać z oferty?
1

Wybierz produkt oraz formę dostawy i płatności: "Raty przez Internet".

2

Wypełnij wniosek kredytowy, wykonaj przelew na 1 zł lub zaloguj się do swojego banku, żeby potwierdzić swoją tożsamość. Decyzję otrzymasz nawet w 2 minuty!

3

Podpisz umowę cyfrowo i oczekuj na zamówienie. Towar wyślemy na wskazany adres w dogodnym terminie!

Zobacz produkty dostępne w promocji »

informacje prawne

Informacja o maksymalnym możliwym promocyjnym okresie kredytowania dla danego Produktu znajduje się na listingu oraz na karcie produktu przy cenie Produktu i w kalkulatorze ratalnym na karcie produktu lub formularzu do wniosku kredytowego.

Akcja „DO 20 RAT 0%” obowiązuje w sklepie internetowym www.avans.pl w terminie od 04.06.2024 r. do 02.07.2024 r.

W akcji udział biorą Produkty dostępne w sklepie internetowym. Informacja o dostępności Produktu w akcji znajduje się w sklepie internetowym jako oznaczenie w postaci specjalnego emblematu przy Produkcie lub na listingu lub w kalkulatorze ratalnym na karcie produktu. Termin opłacenia pierwszej raty wskazany jest w harmonogramie spłat przekazanym przez Bank.

Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 29.05.2024 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1954,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1954,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł, czas obowiązywania umowy 20 miesięcy, okres kredytowania 20 miesięcy, wysokość raty 97,70 zł.

W imieniu Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A. – Spółka TERG S.A. odpowiednio umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup produktów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów. Z tytułu pełnionej funkcji Spółka otrzymuje od Banków wynagrodzenie.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zostanie podjęta przez Bank udzielający kredyt. Decyzja zależy od warunków ustalonych przez Bank, przedstawienia wymaganych dokumentów oraz oceny zdolności kredytowej klienta. Więcej informacji o przyznaniu kredytu znajduje się na stronie internetowej Banków biorących udział w procesie zawierania umowy kredytowej.

Regulamin promocji "Do 20 rat 0%!"


sgdata:2024-06-21 | 12:30:13
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!