Do 30 rat 0% i nawet PÓŁ ROKU nie płacisz!

Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!
Bez wizyty kuriera
z umową kredytową!
Bez zbędnych
formalności!
Jak skorzystać z oferty?
1

Wybierz produkt oraz formę dostawy i płatności: "Raty przez Internet".

2

Wypełnij wniosek kredytowy, wykonaj przelew na 1 zł lub zaloguj się do swojego banku, żeby potwierdzić swoją tożsamość. Decyzję otrzymasz nawet w 2 minuty!

3

Podpisz umowę cyfrowo i oczekuj na zamówienie. Towar wyślemy na wskazany adres w dogodnym terminie!

Zobacz produkty dostępne w promocji »

informacje prawne

Promocja „DO 30x0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ” w opcji z karencją dotyczy wybranych produktów oznaczonych specjalną zawieszką w sklepie internetowym.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 600,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł, okres kredytowania 18 miesięcy, 1 rata w wysokości 144,44 zł płatna po upływie 5 miesięcznego okresu karencji w spłacie. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.10.2020 r. na przykładzie reprezentatywnym. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta i zostanie podjęta przez Bank udzielający kredyt.


W imieniu Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., – Spółka TERG S.A umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.

Sprawdź regulamin akcji »sgdata:2021-09-24 | 04:56:08
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!