Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Najszybsza dostawa:
JUTRO 17-07-2018

Odkurzacz KARCHER SV 7

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Odkurzacz SV łączy w sobie zalety parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i niewielkie ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe.

 

Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Umożliwia to skuteczne, ekologiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy bez przerw na studzenie bojlera. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję odkurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala też zbierać niewielkie ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym umożliwia skuteczne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki.

 

Zalety:

 

-Urządzenie 3 w 1: Czyści parowo i odsysa oraz zbiera suche śmieci jednocześnie.
-Efektywny, wieloetapowy system filtracji: Woda i mikrofiltr HEPA (EN 1822:1998) zatrzymują roztocza, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki.
-Wygodna w użyciu dysza podłogowa: Szybke i proste przełączanie pomiędzy trzema różnymi zastosowaniami odkurzacza.
-Prosta obsługa: Siła ssąca jest regulowana na rękojeści, a wydatek pary na urządzeniu.
-4-stopniowa regulacja siły ssania: Siła ssąca może być regulowana w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.
-5-stopniowa regulacja wydatku pary: Wydatek pary może być regulowany w zależnosci od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.
-Para non-stop: Zbiornik na wodę można szybko i łatwo napełnić.
-Schowek na przewód elektryczny na obudowie: Wygodne przechowywanie przewodu zasilającego
-Bezpieczna blokada: Zabezpiecza przed przypadkowym naciśnięciem spustu np. przez dziecko.
-Szeroki zakres zastosowań: Wielofunkcyjne urządzenie z dodatkowymi akcesoriami idealnie nadaje się do czyszczenia domu bez użycia chemii.

 

Informacje dotyczące czyszczenia parowego:

 

-Podciśnienie (mbar/kPa): 210/21,
-Maks. ciśnienie pary (bar); 4,
-Czas podgrzewania (min.): 5,
-Maksymalny wydatek pary (g/h): 65,
-System filtracji: Wielostopniowy system filtracyjny,
-Moc grzałki (W): 1100,
-Uzupełnianie wody w dowolnym momencie pracy: 1.

 

Wyposażenie

 

-Bezpieczna blokada,
-Zawór bezpieczeństwa,
-Regulacja ilości pary, 5-stopniowa,
-Regulacja siły pary, 4-stopniowa,
-Ssawka do tapicerki (wąska i szeroka),
-Ssawka szczotkowa do mebli,
-Odpieniacz "FoamStop",
-Butelka dozująca,
-System dwóch zbiorników,
-Wąż z uchwytem.

Filtry

Nazwa filtra

HEPA

Typ filtra

Mikrofiltr, Wodny

Fizyczne

Długość [cm]

51.5

Szerokość [cm]

33.6

Waga [kg]

9.4

Wysokość [cm]

34

Funkcje

Praca na mokro

✔ Tak

Regulacja mocy ssania

✔ Tak

Wbudowany ręczny odkurzacz

✔ Tak

Funkcje dodatkowe

Mycie parą wodną

Odkurzanie

Model worka

Nie dotyczy

Pojemność pojemnika/worka [l]

0.6

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Parametry

Gwarancja

24 miesiące

Dominujący kolor

Czarno-żółty

Rodzaj odkurzacza

Parowy

Techniczne

Czas ładowania [h]

Nie dotyczy

Czas pracy [min]

Nie dotyczy

Elektroszczotka

✖ Nie

Moc silnika [W]

2200

Turboszczotka

✖ Nie

Zasięg pracy [m]

6

Długość przewodu [m]

6

Wyposażenie

Dysze/szczotki

Szczotka do mebli, Ssawka do tapicerki

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Wyposażenie

Akcesoria na rurze: końcówka szczelinowa / końcówka to tapicerki / miękka szczotka do kurzu

Kod produktu: 290630
5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybrane produkty nawet 8% taniej z kodem rabatowym!
Wybrane produkty nawet 8% taniej z kodem rabatowym!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga: Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz przez Bank Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 100 zł

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A spółka TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Odkurzacz KARCHER SV 7

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00