3MK

Uchwyt na telefon do roweru 3MK Bike Holder Pro Czarny

48,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO28.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rozmiar ekranu [cale] Uniwersalny Materiał Silikon, Tworzywo sztuczne
Wodoodporny Nie Montaż Do kierownicy
Kolor Czarny Kod produktu 460980
3mk Bike Holder Pro™

Bike Holder Pro™ to uchwyt na telefon mocowany do kierownicy roweru. Pasuje do każdego modelu smartfona, utrzymując go stabilnie w trakcie jazdy na rowerze oraz hulajnodze. Uchwyt posiada szeroki zakres regulacji położenia telefonu na kierownicy. Telefon szybko wyjmiesz z uchwytu za pomocą przycisku wentylacyjnego.


Bike Holder Pro™ to uchwyt dla każdego modelu telefonu

Bike Holder Pro™ to uchwyt uniwersalny, który stabilnie trzyma każdy model smartfona, gdy jedziesz na rowerze lub hulajnodze. Mocne, gumowe zaciski dopasowują się do szerokości telefonu, unieruchamiając go. Obraz na ekranie telefonu jest nieruchomy bez względu na nawierzchnię, po której jedziesz. Stabilizację telefonu wzmacnia mata antypoślizgowa. Bike Holder Pro™ sprawdzi się zarówno na rowerze miejskim, jak i górskim.

ddd

Telefon jest stabilny i w optymalnej pozycji

Bike Holder Pro™ możesz obracać o 360°, dzięki czemu ustawisz telefon tak, jak ci wygodnie. Regulowany klips mocujący umożliwia dopasowanie uchwytu do kierownicy roweru, hulajnogi, a nawet wózka dziecięcego. Z Bike Holder Pro™ smartfon jest bezpieczny na każdej kierownicy i drodze.

ddd

Z Bike Holder Pro™ swobodnie korzystasz ze smartfona

Bike Holder Pro™ posiada wygodny przycisk zwalniający zacisk, aby móc szybko wyjąć telefon z uchwytu, gdy tego potrzebujesz. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z telefonu, nawet gdy pędzisz po górskiej drodze lub miejskiej ścieżce rowerowej.

ddd

Rozmiar ekranu [cale] Uniwersalny
Materiał Silikon, Tworzywo sztuczne
Wodoodporny Nie
Montaż Do kierownicy
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Uchwyt do roweru
Nazwa producenta/importera 3MK

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!