SPOKEY

Deskorolka SPOKEY Woo-Fish

179,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Materiał - kółka PU Rodzaj Dla dzieci
Deck (platforma) Klon kanadyjski

Łożyska

ABEC-7
Truck (oś) Aluminiowy 3.25" Kod produktu 614556
Stylowa jazda na deskorolce

Masa wrażeń

Deskorolka SPOKEY Woo-Fish to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają szybką, pełną nieoczywistych manewrów jazdę. Deskorolka pozwoli osiągnąć wysokie prędkości z zachowaniem odpowiedniej skrętności. Jest to praktyczny, lekki i niewielki sprzęt, który idealnie sprawdzi się podczas jazdy na utwardzonej powierzchni. Deskorolka przeznaczona jest do dynamicznej i technicznej jazdy.

Deskorolka SPOKEY Woo-Fish do szybkiej jazdy wysoka prędkość odpowiednia skrętność praktyczna lekka niewielka do jazdy po utwardzonej powierzchni do dynamicznej technicznej jazdy

Solidna konstrukcja

SPOKEY Woo-Fish to produkt, który został wykonany z wysokiej jakości komponentów, co przekłada się na wysoką trwałość i wytrzymałość deskorolki. Deska została wykonana z klonu kanadyjskiego, który jest niezwykle mocny i elastyczny, przez co wykonywanie trików na deskorolce jest dużo wygodniejsze. Deskorolka ma 3,25-calowe aluminiowe traki, które wytrzymają nawet wykonywanie skomplikowanych ewolucji i dynamiczną jazdę. Warto dodać, ze deck został pokryty antypoślizgową nawierzchnią, która odpowiada za stabilną postawę użytkownika.

Deskorolka SPOKEY Woo-Fish z wysokiej jakości komponentów trwałosc wytrzymałośc klon kanadyjski 3,25-calowe aluminiowe traki antypoślizgowa nawierzchnia

Płynna jazda

W deskorolce zostały zamontowane 4 kółka, które zostały wykonane z poliuretanu. Kółka w rozmiarze 64 x 45 mm zostały osadzone na łożyskach ABEC-7, które umożliwiają płynną i szybką jazdę. Kółka doskonale sprawdzą się podczas jazdy po nierównym terenie, gdzie stłumią powstające drgania i wydobywające się dźwięki.

Deskorolka SPOKEY Woo-Fish kólka 4 z poliuretanu rozm,iar 64 x 45 mm karbonowe łożyska ABEC-7

Zawartość zestawu

W zestawie wraz z deskorolką SPOKEY Woo-Fish znajduje się niezbędna dokumentacja.


Kolor Niebiesko-brązowy
Materiał - kółka PU
Rodzaj Dla dzieci
Gwarancja 24 miesiące
Deck (platforma) Klon kanadyjski

Łożyska

ABEC-7
Rozmiar kół [mm] 64 x 45
Truck (oś) Aluminiowy 3.25"
Wymiary [mm] 560 x 150
Nazwa producenta/importera SPOKEY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!