ADIDAS

Piłka nożna ADIDAS EPP Club HT2458

69,99
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Nawierzchnia gry Trawa Materiał TPU
Rozmiar 5 Kod produktu 936213

Jesteś kibicem piłki nożnej i oglądasz większość rozgrywek? Aktywnie uprawiasz tę dyscyplinę sportową? Możesz stać się szczęśliwym posiadaczem piłki nożnej PIŁKA NOŻNA ADIDAS EPP CLUB HT2458 R.5

 

-model jest bardzo wytrzymały, wykonany z 100% termoplastycznego poliuretanu
-butylowa dętka odpowiada za stabilny kształt oraz za utrzymanie powietrza i kształtu
-wytrzymała ręcznie szyta konstrukcja zapewni rozgrywkę na wysokim poziomie
-kontrastowe kolory ułatwiają śledzenie piłki na boisku
-idealna do gry na trawiastej nawierzchni

 

PIŁKA NOŻNA ADIDAS EPP CLUB HT2458 R.5 jest idealna dla Ciebie, fana piłki nożnej, ceniącego sobie najwyższą jakość podczas swoich treningów.

 

DOBRE MATERIAŁY
Materiał, z którego została wykonana zapobiega przedostaniu się wody pod powierzchnię piłki, dzięki temu nie traci ona na sprężystości, a każde Twoje odbicie będzie niezwykle precyzyjne i skuteczne.

 

GŁADKA POWIERZCHNIA
Gładka powierzchnia piłki zapewnia jej doskonałe czucie podczas gry, butylowy pęcherz zapewni optymalną retencję powietrza, dzięki czemu możesz mniej martwić się piłką i bardziej skupić się na pracy nóg..

 

IDEANA NA PREZENT
Model ten jest idealną opcją na prezent dla młodego fana PIŁKI NOŻNEJ. Dzięki swojej kontrastowej barwie jest doskonale widoczna nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

 

Parametry
-dętka butylowa
-waga netto ok 0,436 kg
-waga brutto ok 0,500 kg
-typ piłki treningowa, rekreacyjna

 

Adidas to niemiecka firma produkująca obuwie, odzież i akcesoria sportowe na całym świecie .Została założona w 1924r. przez braci Dassler. Zadebiutowała podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zaopatrując obuwie niemiecką i amerykańską reprezentację. W 1948r. firma została podzielona na dwie firmy: adidas i Puma. Nazwa „adidas" pochodzi od zdrobnienia imienia „Adi" i trzech pierwszych liter nazwiska „Das" Adolfa Dasslera, założyciela firmy. Od 1972 roku znakiem firmowym jest koniczynka , która Trzy paski, które również występują w logo, nawiązują do wzmocnień buta z składających się z trzech wąskich skórzanych pasków.

Kolor Niebiesko-biały
Łączenie Szyta maszynowo
Nawierzchnia gry Trawa
Rodzaj Piłka
Sport Piłka nożna
Typ Nożna
Gwarancja 24 miesiące
Materiał TPU
Rozmiar 5
Nazwa producenta/importera ADIDAS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!