JABRA

Słuchawka JABRA Talk 5

85,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Słuchawka Bluetooth Czas pracy [h] 11
Łączność Bluetooth 2.1 Zasięg działania [m] 10
Kod produktu 890764
W kontakcie

Główne cechy

Kompaktowa słuchawka JABRA Talk 5 to urządzenie, które zapewnia komunikację bezprzewodową w najwyższej, możliwej jakości. Urządzenie to wyposażone zostało w wysokiej klasy głośnik i mikrofon, które zapewniają możliwość prowadzenia rozmów na praktycznie bezstratnym poziomie. Na uwagę zasługuje również funkcja szybkiego parowania ze sprzętem BT, a także bardzo pojemny akumulator.

Słuchawka JABRA Talk 5  rozmowy łączność bluetooth

Najwyższa jakość rozmów!

Dzięki słuchawce JABRA Talk 5 jej użytkownik będzie mógł doświadczyć najwyższej jakości transmisji audio, a co za tym idzie - prowadzić konwersację za pomocą dopracowanego zestawu głośnika + mikrofonu. Na tym jednak nie koniec. Sprzęt ten wykorzystuje bowiem sprawdzony standard Bluetooth 2.1, który zapewnia optymalny przepływ danych pomiędzy urządzeniami korzystającymi z tej technologii. Odtąd już nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem tego, co użytkownik słuchawki chce mu w danym momencie powiedzieć.

Słuchawka JABRA Talk 5  rozmowy łączność bluetooth

Bateria to podstawa!

Korzystanie ze słuchawki JABRA Talk 5 nie byłoby możliwe, gdyby nie pojemna, zabudowana w środku bateria. Dzięki niej użytkownik może cieszyć się stabilną jakością transmisji, i to nawet do 11 godzin! Co ważne - bateria ta zachowuje stały poziom jakości transmisji danych, dzięki czemu będąc nawet jedynie częściowo załadowaną, zapewni ona komunikację na najwyższym, możliwym poziomie. A tak na marginesie, sprzęt ten zapewnia wysoką jakość transferu danych audio nawet na odległość 10 metrów! W praktyce oznacza to, że w warunkach domowych BT zapewni optymalną łączność nawet w dwóch sąsiadujących pokojach.

Słuchawka JABRA Talk 5  rozmowy łączność bluetooth

Ergonomia kluczem do sukcesu

O wyjątkowości słuchawki JABRA Talk 5 decyduje również jej ergonomia, a co za tym idzie - niewielkie wymiary. Urządzenie waży zaledwie 9,7 grama, co oznacza, że jego użytkownik praktycznie go nie czuje. Na tym jednak nie koniec! Wymiary tego komponentu również są bardzo kompaktowe i oscylują w granicach 54,3 x 16,3 x 25,5 mm. Oznacza to, że można ją nie tylko wygodnie nosić, ale też przechowywać, i to praktycznie w dowolnym, wybranym przez użytkownika miejscu. Co ciekawe, słuchawka jest też wyposażona w funkcjonalny zaczep, który umożliwia użytkownikowi łatwiejsze dopasowanie urządzenia do powierzchni ciała.

Słuchawka JABRA Talk 5  rozmowy łączność bluetooth

W zestawie

Słuchawka, kabel microUSB, 1 wkładka do ucha, 1 zaczep na ucho, dokumentacja.


Kolor Czarny
Rodzaj Słuchawka Bluetooth
Waga [g] 9.7
Wymiary [mm] 54.3 x 16.3 x 25.5
Gwarancja 24 miesiące
Model producenta Talk 5
Czas pracy [h] 11
Łączność Bluetooth 2.1
Multiuse Tak
Zasięg działania [m] 10
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera JABRA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!