3MK

Szkło hartowane na obiektyw 3MK Lens Protection do Motorola Razr 40 Ultra (Front)

29,99
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Model telefonu Razr 40 Ultra Seria telefonu Razr
Marka telefonu Motorola Cechy dodatkowe Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 7H
Rodzaj Szkło hartowane Przeznaczenie Obiektywy aparatu
Kod produktu 576439

Utrwalaj bez obaw

 


Czy Ty też, kupując nowy telefon, największą uwagę zwracasz na aparat? W dobie znakomitej optyki smartfonów, cyfrówki zostawiamy w szufladzie. Codzienna eksploatacja może jednak dawać się we znaki obiektywowi telefonu, dlatego zabezpiecz go szkłem hybrydowym Lens Protection.

 

 

Odporne na uderzenia

 


Nie jesteś w stanie przewidzieć, co Cię spotka, my też nie. Dlatego dajemy rozwiązanie najpewniejsze z pewnych! Elastyczność folii połączyliśmy z wytrzymałością szkła, tworząc niepękające hybrydowe zabezpieczenie obiektywu aparatu. Lens Protection wzmacnia soczewkę aż do 200%.

 

 

Odporne na zarysowania

 


Rozmawiasz ze znajomymi, odkładasz telefon na stół trochę za mocno i… Brr! Stop! Już nie musisz obawiać się o zarysowania aparatu. Lens Protection zapewnia ochronę przed zarysowaniami na poziomie 7H według skali Wolfa-Wilburna, dzięki dodatkowej powłoce ceramicznej.

 

 

Prawie niewidoczne

 


W pewnych kwestiach wszyscy cenimy dyskrecję. Lens Protection jest jak tajny agent, nie do zauważenia. Aparat nie potrzebuje przecież dodatkowego wyeksponowania. Szkło hybrydowe ma zaledwie 0,16 mm grubości! To tak niewiele, że aż trudno nazwać ten parametr “grubością”.

 

 

Prosty montaż

 


Substancja klejąca Inviscid-Sil zapobiega bąbelkom powietrza i ułatwia ich ewentualne wypchnięcie. Postępuj zgodnie z instrukcją, by prawidłowo nałożyć szkło.

Model telefonu Razr 40 Ultra
Seria telefonu Razr
Marka telefonu Motorola
Cechy dodatkowe Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 7H
Gwarancja 12 miesięcy
Rodzaj Szkło hartowane
Przeznaczenie Obiektywy aparatu
Nazwa producenta/importera 3MK

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!