Adapter audio SARAMONIC SmartRig+ Di

659,00
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 27.07.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 326181

Saramonic SmartRig+ Di to adapter audio, który umożliwia zastosowanie dowolnego sprzętu dźwiękowego z urządzeniami mobilnymi marki Apple, wyposażonymi w złącze Lightning (iPhone, iPad czy iPod). SmartRig+ Di wyposażony jest w dwa wejścia mini Jack TRRS (3.5mm) i dwa wejścia XLR / Jack TRS (6.35 mm), które pozwalają na podłączenie mikrofonu, konsoli lub gitary. Wsparcie zasilania typu phantom zapewnia szeroką kompatybilność obsługiwanych mikrofonów. Sygnał wyjściowy przekazywany jest do smartfona lub tabletu za pomocą kabla Lightning. Adapter umożliwia niezależną kontrolę poziomów dla obu obsługiwanych kanałów a także przełączanie pomiędzy trybami monofonicznym i stereofonicznym. Posiada również wyjście słuchawkowe do odsłuchu nagrywanego dźwięku w czasie rzeczywistym.
 
Interfejs urządzenia świetnie sprawdzi się w sytuacjach, w których rejestrujemy jednocześnie dwa źródła dźwięku, np. instrument i wokal. Adapter jest kompatybilny z większością dostępnych w App Store aplikacji rejestrujących dźwięk. Obudowa urządzenia wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Mocowanie statywowe żeńskie (1/4”) umożliwia montaż adaptera na dowolnym statywie fotograficznym i wielu innych mocowaniach.

Przełącznik Mono / Stereo w SmartRig+ DI pozwala wybrać sposób miksowania kanałów po podłączeniu do urządzenia. Po ustawieniu na Mono wszystko, co podłączysz, zostanie nagrane na obu kanałach. Ustawienie Mono jest przydatne, gdy podłączasz tylko jeden mikrofon, ponieważ dźwięk będzie nagrywany na obu kanałach. Ustawienie Stereo jest przydatne, gdy podłączasz dwa mikrofony lub instrumenty, ponieważ oba kanały zostaną nagrane jako niezależne ścieżki. Daje to lepsze opcje edycji w postprodukcji.

Nazwa producenta/importera SARAMONIC
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!