MANTA

Dekoder MANTA DVBT025PRO

129,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO23.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Tuner

DVB-C, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265 Funkcje dodatkowe EPG - elektroniczny przewodnik po programach, PVR - nagrywanie
Cyfrowe wyjście HDMI Tak Rozdzielczość sygnału 1080p
Typ zestawu Dekoder Złącze USB Tak
Zgodność ze standardami DVB-C, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265 Złącze EURO (SCART) Tak
Kod produktu 2010835

Przystosowany do nowego standardu DVB-T2 / HEVC / H.265 (oraz H.264)
Jeśli szukasz nowoczesnego dekodera telewizji naziemnej, który zapewni doskonałą jakość obrazu i dźwięku, to dekoder z nowym standardem DVB-T2 HEVC jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. DVB-T2 HEVC to najnowsza technologia nadawania telewizji naziemnej, która oferuje szereg korzyści w porównaniu do starszych standardów.


Przewodnik po kanałach
Szukasz nowoczesnego dekodera telewizyjnego, który zapewni Ci wygodę i łatwość w przeglądaniu programów? Dekoder z przewodnikiem po kanałach EPG (Electronic Program Guide) jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki tej zaawansowanej funkcji, możesz szybko i łatwo znaleźć interesujące Cię programy i zaplanować swoje oglądanie.


HDMI
Złącze HDMI to standardowe i powszechnie stosowane rozwiązanie do przesyłania sygnału audio-wideo o wysokiej jakości. Dzięki temu, dekoder DVB-T z złączem HDMI umożliwia płynne i wyraźne przekazywanie obrazu i dźwięku do telewizora. Nie ma potrzeby korzystania z wielu kabli czy przewodów, co eliminuje bałagan i ułatwia podłączenie dekodera do telewizora.


Funkcja PVR z programowaniem nagrań
Co więcej, dekoder DVB-T z funkcją PVR umożliwia programowanie nagrań z wyprzedzeniem. Możesz przeglądać elektroniczny program telewizyjny (EPG), wybrać interesujący Cię program i zaprogramować nagranie na odpowiednią datę i godzinę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają napięty harmonogram i chcą mieć kontrolę nad swoim czasem oglądania.


Odtwarzanie multimediów
Funkcja odtwarzania multimediów na dekoderze DVB-T umożliwia podłączenie pendrive USB, który przechowuje różne multimedia. Możesz łatwo przeglądać i wybierać pliki multimedialne, takie jak filmy, zdjęcia w formacie JPEG czy pliki muzyczne w formacie MP3. To znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z telewizora jako centrum rozrywki i mieć dostęp do swoich ulubionych treści multimedialnych.


Dwa urządzenia, jeden pilot
Szukasz dekodera telewizji naziemnej, który zapewni Ci wygodę i łatwość w obsłudze za pomocą pilota? Dekoder DVB-T z programowalnym pilotem to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki tej zaawansowanej funkcji, możesz programować pilot tak, aby kontrolował nie tylko dekoder, ale również telewizor. Jeden pilot, dwa urządzenia.


Wysoka rozdzielczość Full HD
Dekoder DVB-T z Full HD oferuje rozdzielczość 1080p, która zapewnia czyste, ostre i wyraźne obrazy na ekranie telewizora. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne czy wydarzenia sportowe, każdy detal będzie widoczny w pełnym blasku. Kolory są bardziej realistyczne, a detale są wyraźne, co sprawia, że oglądanie telewizji staje się prawdziwą przyjemnością.

Funkcje dodatkowe EPG - elektroniczny przewodnik po programach, PVR - nagrywanie
Cyfrowe wyjście HDMI Tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne Tak
Cyfrowe wyjście optyczne Nie
Rozdzielczość sygnału 1080p
Typ zestawu Dekoder
Wejście LNB (antena satelitarna) Nie
Wejście/wyjście antenowe Tak

Wyjście komponentowe

Nie
Wyjście kompozytowe Nie
Wyjście S-Video Nie
Złącze USB Tak
Zgodność ze standardami DVB-C, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265
Złącze Ethernet (LAN) Nie
Złącze EURO (SCART) Tak
Głębokość [mm] 100
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 167
Wyposażenie Pilot
Wysokość [mm] 30
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera MANTA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!