RAVENSBURGER

Puzzle 3D RAVENSBURGER Koci Domek Gabi Świecąca Kula 11575 (72 elementy)

116,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ 3D Seria Koci Domek Gabi
Tematyka Bajki Wiek 6+
Liczba elementów [szt] 72 Wymiar obrazka [cm] 12.9 x 15.9 x 12.9
Kod produktu 704505

Zanurz się w świecie puzzli Ravensburger i odkrywaj niesamowite obrazy! Wyobraź sobie to cudowne uczucie, gdy znajdujesz jeden element, właśnie ten, którego potrzebujesz i moment, kiedy idealnie pasuje tylko w tym jednym miejscu.

Twórz wyjątkowe konstrukcje 3D z puzzlami 3D firmy Ravensburger! Odkryj nowy, trójwymiarowy sposób układania puzzli. Elementy zostały wykonane ze sztywnego tworzywa sztucznego, które pozwala na utrzymanie się konstrukcji bez użycia kleju. Ułożone przedmioty nie rozwarstwiają się, a puzzle mocno trzymają się siebie. Materiał użyty do produkcji elementów jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy użyć wilgotnej szmatki.

Świecąca kula 3D Koci Domek Gabi to gadżet dla miłośników bohaterów tej bajki. Puzzle 3D po połączeniu tworzą kulę, która na dodatek może służyć za nocną lampkę, dzięki podświetleniu LED. Żeby włączyć lub wyłączyć lampkę wystarczy zaklaskać. Na wewnętrznej stronie każdego puzzla nadrukowany jest numer, dzięki czemu składamy kulę według kolejności elementów.

Konstrukcja z puzzli 3D łączy przyjemne z pożytecznym rozwija wyobraźnię przestrzenną, poprawia koncentrację, uczy cierpliwości, a po złożeniu może posłużyć jako ozdoba.

UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Typ 3D
Seria Koci Domek Gabi
Tematyka Bajki
Przeznaczenie Dla dzieci
Wiek 6+
Liczba elementów [szt] 72
Wymiar obrazka [cm] 12.9 x 15.9 x 12.9
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera RAVENSBURGER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!