MATTEL

Gra planszowa MATTEL Scrabble Junior

77,90

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.07.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Czas gry [min] Nieokreślony Liczba graczy 2 - 4
Wiek 5+ Kod produktu 730753
Wysoka jakość wykonania

Twoi przyjaciele będą zachwyceni!

Kto nie pamięta starej, dobrej i niepowtarzalnej gry Scrabble? Tym razem powraca ona w zupełnie nowym i wyjątkowym wydaniu. Tak, jest nim gra planszowa MATTEL Scrabble Junior, która jest ukierunkowania przede wszystkim na dzieci w wieku minimum 5 lat. Dzięki temu mogą one poznać więcej słów i tym samym wzbogacić swój zasób słownictwa.

zabawki  wyglad ogolny

Idealna zabawa dla każdego malucha

Cechą szczególną gry planszowej MATTEL Scrabble Junior jest jej sposób wykonania. Prawdą jest stwierdzenie, że została ona zaprojektowana i wyprodukowana z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Pomimo, że ma się tu do czynienia z "dziecięcą" wersją gry, wszystkie jej komponenty są wykonane z maksymalną starannością. Dotyczy to zarówno samej planszy, na której odbywa się rozgrywka, jak również poszczególnych elementów wchodzących w skład całego i dość dobrze rozpoznawalnego zestawu. Można nawet powiedzieć, że jest to gra, która powinna wciągnąć dziecko (i członków jego rodziny) w wielogodzinną, emocjonującą zabawę.

zabawki  wyglad ogolny

Inwestycja na lata

Każdy, kto choć raz grał w Scrabble wie, że jest to gra korzystnie wpływająca na zasób słownictwa. To samo zresztą dotyczy gry planszowej MATTEL Scrabble Junior, która - mimo uproszczonej fabuły - nie jest zbyt łatwa dla dzieci. Co ważne, jest ona bardzo angażująca i wciągająca. Mało tego - jest to pozycja, która pozwoli nabrać sprawności w codziennym porozumiewaniu się (tak słowem mówionym jak i pisanym). Oczywiście - co trzeba podkreślić - jest to również gra, która wymaga odrobiny sprytu i umiejętności przewidywania kolejnych kroków poszczególnych przeciwników. Jednym słowem jest to doskonały pomysł na prezent dla dziecka.

zabawki carrera wyglad ogolny

Sposób prowadzenia rozgrywki

Dzięki rozbudowanej planszy i dużej liczbie akcesoriów gra planszowa MATTEL Scrabble Junio umożliwia prowadzenie rozgrywki w dwóch odrębnych trybach. Pierwszy z nich - to jest "Słowa i obrazki" - polega na łączeniu liter na planszy i jednoczesnym podglądaniu związanych z nimi obrazków. Z kolei gra pod tytułem "Kolory i litery" polega na samodzielnym układaniu wyrazów i to w taki sposób, aby poszczególne litery znajdowały się na specjalnie pokolorowanych i premiowanych polach. Dzięki temu zabawa w Scrabble nigdy się znudzi.

zabawki carrera wyglad ogolny

Rozbudowany zestaw

Atutem gry planszowej MATTEL Scrabble Junior jest bardzo rozbudowany zestaw akcesoriów. W jego skład - oprócz dwustronnej planszy do gry - wchodzą również aż 84 płytki z różnymi literami. Co więcej, w pakiecie tym znajdują się dwa puste pola, które w znaczącym stopniu utrudniają rozgrywkę. W opakowaniu można też znaleźć aż 30 niebieskich żetonów i - co ciekawe - specjalny worek, w którym umieszcza się zestaw płytek. Od strony merytorycznej jest to gra skierowana do co najmniej 5 letnich graczy. Można w nią grać w zespołach od 2 do 4 osób.

zabawki carrera wyglad ogolny

Ostrzeżenie

Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.

LEGO Minifigures Marvel Studios 71031 ostrzezenie produkt nieodpowiedni dla dzieci ponizej 3 roku zycia

Zawartość zestawu

Zakupując grę Mattel Scrabble Junior, otrzymujesz urządzenie podstawowe, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Typ Gra planszowa
Czas gry [min] Nieokreślony
Liczba graczy 2 - 4
Wiek 5+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm] 368.3 x 44.5 x 266.7
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Przeznaczenie Dla dzieci
Nazwa producenta/importera MATTEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!