RAVENSBURGER

Gra planszowa RAVENSBURGER La Cucaracha Loop

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Czas gry [min] 15 Liczba graczy 2 - 4
Wiek 5+ Kod produktu 429835
Wysoka jakość wykonania

Twoi przyjaciele będą zachwyceni!

Kto ucieknie przed karaluchem a kto dojdzie do celu? Dzięki grze planszowej RAVENSBURGER La Cucaracha Loop będzie można się tego dowiedzieć. Tutaj główną osią gry jest przemieszczanie się zastępu żuczków, które muszą przejść na drugą stronę pola. Czy im się to uda, czy też karaluch skutecznie im w tym przeszkodzi?

zabawki  wyglad ogolny

Żuki wchodzą do gry

W grze planszowej RAVENSBURGER La Cucaracha Loop gracze prowadzą rozgrywkę zastępem żuków, który musi przemieścić się z jednego końca pola na drugie. Problem w tym, że od czasu do czasu w pętli pojawia się karaluch, który - przypadkowo lub nie - może strącić biednego żuka z pola. Jeśli do tego dojdzie, gracz będzie musiał wycofać go na pole startowe. A jeśli mimo wszystko "żuk się ostanie", być może już wkrótce pojawi się on zwycięski na przeciwległym krańcu planszy.

zabawki  wyglad ogolny

Sekret tkwi w robocie

Celem żuków jest przedostanie się na przeciwległą stronę planszy. Ich przeciwnikiem jest jednak karaluch, który tak naprawdę jest robotem. Tak naprawdę gracze nie wiedzą, kiedy karaluch pojawi się na planszy. Do momentu jego wyjścia z pętli gra toczy się normalnie, a poszczególne żuki poruszają się zgodnie z wynikiem uzyskanym w trakcie rzutów kostką. Warto podkreślić, że wspomniany karaluch posiada własną baterię, która zapewnia mu możliwość szybkiego przemieszczania się po planszy.

zabawki carrera wyglad ogolny

Bogaty zestaw akcesoriów

Jak na ciekawą i wciągającą pozycję przystało, gra planszowa RAVENSBURGER La Cucaracha Loop oferuje graczom całkiem pokaźną liczbę akcesoriów i dodatków. Najważniejszym z nich jest oczywiście wspomniany karaluch HEXBUG nano V2 (z wbudowaną baterią). Oprócz niego w opakowaniu można znaleźć dedykowaną planszę, specjalne podwórze, dwie pętle, w których porusza się karaluch, a także aż dwanaście różnych figurek żuków, z których każdy jest wyjątkowy pod wieloma względami. Oczywiście w skład zestawu wchodzi też kostka do gry.

zabawki carrera wyglad ogolny

Ostrzeżenie

Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Istnieje ryzyko zadławienia.

LEGO Minifigures Marvel Studios 71031 ostrzezenie produkt nieodpowiedni dla dzieci ponizej 3 roku zycia

Zawartość zestawu

Zakupując grę RAVENSBURGER La Cucaracha Loop, otrzymujesz urządzenie podstawowe, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Typ Gra zręcznościowa
Czas gry [min] 15
Liczba graczy 2 - 4
Licencja RAVENSBURGER
Wiek 5+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm] 430 x 300 x 70
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera RAVENSBURGER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!