Zestaw figurek Mobilny rynek SCHLEICH 42528

134,90
Dostawa 5-7 dni
Dostawa 5-7 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Seria Farm World Wiek 3+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka Materiał Tworzywo sztuczne
Akumulator / Bateria w zestawie Nie Kod produktu 466943

Figurki Schleich modelowane są z dbałością o szczegóły i wyglądają niemal identycznie jak ich zwierzęce pierwowzory. To idealna podstawa wartościowej zabawy edukacyjnej.

 

Ben i jego mama Laura ładują na mobilne stoisko Schleich FARM WORLD świeże produkty bezpośrednio z ich gospodarstwa. Soczyste jabłka, świeże jajka, chrupiąca sałata, ziemniaki prosto z pola, chłodne mleko i chrupiący chleb znajdują się na ich wozie. Po załadowaniu wszystkiego zaprzęgają swojego pracowitego kucyka Poppy do wozu i jadą, aby sprzedawać swój towar. Czy mają wystarczająco dużo jabłek ze sobą? Towar może być układany w razie potrzeby na stoisku farmerskim a wskaźnik wagi można również dowolnie przestawiać. Ben ma zawsze świeżą marchewkę w nagrodę dla Poppy!

 

Na mobilnym stoisku farmerskim z programu Schleich® FARM WORLD Ben i jego mama Laura mogą oferować i sprzedawać swoje świeże produkty! Konika Poppy można wyprzęgać i zastępować innymi konikami z programu Schleich. Akcesoria pasują na wózek!

 

Zawartość
1x farmerka, 1x chłopiec, 1x klacz kucyka Dartmoor, 1x pas, 1x sznurek, 1x zaprzęg, 1x dyszel, 1x przyczepka, 2x jabłka, 2x chleb, 2x sałata, 2x kartofle, 1x marchewka, 1x plakat reklamowy, 1x parasol słoneczny, 1x waga, 1x butelka mleka, 1x jajko, 3x skrzynka, 1x kasa, 1x ławka

 

UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Typ Figurka
Seria Farm World
Wiek 3+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Efekt dźwiękowy Nie
Efekt świetlny Nie
Liczba sztuk w opakowaniu 27
Materiał Tworzywo sztuczne
Akumulator / Bateria w zestawie Nie
Wymiary [mm] 340 x 120 x 230
Załączone wyposażenie 3 figurki, Tematyczne akcesoria
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Rodzaj Zwierzęta
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SCHLEICH

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!