Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482

Taniej o
21,99
88,00
109,99
Cena bezpośrednio przed obniżką
109,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Dostawa 5-7 dni
Dostawa 5-7 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Seria Farm World Wiek 3+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka Materiał Tworzywo sztuczne
Akumulator / Bateria w zestawie Nie Kod produktu 466867
Prawdziwa gratka dla dzieci i kolekcjonerów

Zestaw, który zachwyci wielbicieli koni

Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 to idealna propozycja dla dwóch grup użytkowników. Po pierwsze, z pewnością ucieszą się z niego dzieci, które już od dawna lubią korzystać z rozwiązań marki SCHLEICH. Drugą grupą docelową będą oczywiście kolekcjonerzy, dla których zestaw ten jest niebywałą okazją do poszerzenia swojej kolekcji.

Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 zestaw ktory zachwyci wielbicieli koni

Wysoka jakość wykonania

Atutem zestawu jest wysoka jakość jego wykonania. W skład pakietu wchodzą przede wszystkim konie i to one są jego główną atrakcją. Warto jednak podkreślić, że zestaw ten składa się również z szeregu innych, świetnie dopracowanych stylistycznie elementów, które nawiązują swą tematyką do konnych wyścigów zręcznościowych. Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 będzie zatem idealnym "narzędziem" do rozbudzenia dziecięcej wyobraźni. Nadszedł czas, aby zamienić pokój dziecięcy w autentyczny hipodrom!

Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 wysoka jakosc wykonania

Doprecyzowany każdy detal

Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 został dopracowany z maksymalną dbałością o szczegóły. Wchodzące w jego skład modele zwierząt i przeszkód są niezwykle realistyczne. Ich niewielki rozmiar sprawia, że można je rozmieścić nawet na ograniczonej płaszczyźnie. Z powodzeniem można się nimi bawić na stole, biurku, a nawet niewielkim, kawowym stoliku. Co więcej, jest on bezpieczny dla dzieci w wieku powyżej trzech lat. Mniejsze dzieci nie powinny z niego korzystać ze względu na duże prawdopodobieństwo połknięcia.

Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 doprecyzowany kazdy detal

Kompatybilność wyobraźni

Atutem tego zestawu jest m.in. to, że jest on całkowicie kompatybilny z innymi zestawami marki SCHLEICH. Oznacza to, że kilka takich zestawów można z powodzeniem połączyć w jeden, duży pakiet akcesoriów, tworząc w ten sposób połączenie toru wyścigowego i np. obejścia dla zwierząt. Mało tego! Zestaw ten jest dopracowany w każdym, najmniejszym szczególe, co od razu widać na przykładzie wyposażenia, które posiada każde z biorących udział w wyścigi zwierząt.

W związku z tym, że twórcy zestawu figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 już od dawna kładli nacisk na realizm dostępnych w pakiecie elementów, wszystkie znajdujące się tu części są maksymalnie dopracowane. Dotyczy to również koni, których rasę z pewnością rozpozna każdy miłośnik tych pięknych zwierząt. Zestaw ten będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy dzięki niemu będą mogli edukować dzieci pod kątem np. opieki nad zwierzętami.

Zestaw figurek Wyścig zręcznościowy dla kuców SCHLEICH 42482 kompatybilnosc wyobrazni

Wyposażenie

Zestaw wyposażono w 2 figurki, tematyczne akcesoria oraz instrukcję obsługi w języku polskim.


Typ Figurka
Seria Farm World
Wiek 3+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Efekt dźwiękowy Nie
Efekt świetlny Nie
Liczba sztuk w opakowaniu 22
Materiał Tworzywo sztuczne
Akumulator / Bateria w zestawie Nie
Wymiary [mm] 150 x 70 x 190
Załączone wyposażenie 2 figurki, Tematyczne akcesoria
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Rodzaj Zwierzęta
Nazwa producenta/importera SCHLEICH

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!