INNOGIO

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Typ Maskotka Seria GIOfriends
Płeć Chłopiec, Dziewczynka Wiek 0+
Obsługa aplikacji Nie Czujnik snu Nie
Wymiary [mm] 190 x 140 x 270 Kod produktu 453866
Milutka maskotka

Neutralna, przyjazna kolorystyka

Ponieważ maskotka ma pomagać w usypianiu, wybrano do niej neutralne, pastelowe kolory. Jego szyję przewiązano niebieską chustką. Twojemu dziecku na pewno będzie miło patrzeć przed zaśnięciem na jego uśmiechnięty pyszczek, a przytulając go na pewno poczuje się spokojnie i szybko zaśnie.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo - przytulanka

Przyjaciel na lata

Maskotki GIOfriends są produkowane z poliestru. Ten materiał jest ceniony ze względu na wyjątkową miękkość oraz przyjemną w dotyku teksturę. Prócz tego poliester nie chłonie wody, dzięki czemu jest odporny na plamy – można więc szybko i łatwo go wyczyścić. Rzadsza konieczność prania wiąże się z tym, że Twoje dziecko więcej nocy będzie mogło spędzić, trzymając misia Angelo w objęciach. Poliester dłużej zachowuje kolory, na które go pofarbowano i nie blaknie w słońcu. Ważną zaletą jest też to, że dzięki swojej sprężystości jest odporny na gniecenie, które przecież przy przytulaniu będzie się pojawiło bardzo często.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo  - wykonanie

Maskotka z lampką

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo to nie tylko urocza przytulanka. Dzięki dodatkowym funkcjom może spełni się też jako lampka i pozytywka. Tryby świecenia uruchamiają się po dotknięciu brzuszka i są dwa: przy lampce nocnej światło jest białe i ciepłe, a przy trybie muzycznym zmienia się z niebieskiego na zielone i z zielonego na żółte. Nie jest przy tym zbyt ostre. Mechanizm nie nagrzewa się i ma timing o 3 stopniach: 10, 20 i 40 minut.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo  - lampka

Funkcja kołysanki

Natomiast jako pozytywka maskotka oferuje aż 10 melodii do wyboru. Są to: melodia usypiająca, szum morza, szum morza z melodią usypiającą w tle, dźwięk śpiewu ptaków, dźwięk śpiewu ptaków z usypiającą melodią w tle, odgłos kojącego różowego szumu, odgłos kojącego różowego szumu z kołysanką w tle, dźwięk spokojnej nocy z melodią usypiającą w tle oraz szum rzeki. Poziom głośności można regulować samemu. Cały mechanizm jest bezpieczny i rodzic może go wyjąć z tyłu pluszaka. Dzięki wbudowanej wyprofilowanej stopce można używać go osobno, by stał się odrębną pozytywką. Wyselekcjonowane melodie, dźwięki natury i delikatna nocna poświata przyczyniają się do tego, że przytulanka stwarza idealną atmosferę dla dziecka, aby powoli się wyciszyło i zapadło w spokojny sen.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo  - pozytywka

Przyjaciel wszystkich dzieci

Maskotka INNOGIO GIOfriends ma wymiary wręcz idealne do przytulania. Wynoszą one 190 x 140 x 270 milimetrów. Nadaje się do usypiania zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Angelo  - wymiary

Typ Maskotka
Seria GIOfriends
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 0+
Obsługa aplikacji Nie
Czujnik snu Nie
Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Tak
Akumulator / Bateria w zestawie Nie
Rodzaj baterii AAA
Zasilanie Bateryjne
Materiał Poliester
Nazwa producenta/importera InnoGIO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!