FISHER PRICE

Maskotka FISHER PRICE Ucz się i śmiej! Siostrzyczka Szczeniaczka FPP63

157,29

Najszybsza dostawa:

JUTRO19.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ Maskotka Seria Ucz się i śmiej!
Płeć Dziewczynka Wiek 6 m+
Obsługa aplikacji Nie Czujnik snu Nie
Wysokość [cm] 30 Wymiary [mm] 328 x 127 x 278
Kod produktu 432658
Wspaniała przytulanka!

Poznajmy się!

Poznaj siostrzyczkę szczeniaczka od marki FISHER-PRICE. Jest to mięciutka przytulanka, która uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa!Reaguje na dotyk Twojego dziecka - radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, oraz kształtów!

FISHER-PRICE-SIOSTRZYCZKA siostrzyczka szczeniaczek przytulanka tulenie nauka zabawa dotyk dziecko piosenki wypowiedzi słowa części ciała kolory kształty

Poziom dostosowany do wieku dziecka

Siostrzyczka ma wbudowaną technologię poziomu nauki, która umożliwia Ci wybranie poziomu, który jest najodpowiedniejszy na danym etapie rozwoju malucha. Zabawka oferuje całe mnóstwo - bo aż 75 piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy.

FISHER-PRICE-SIOSTRZYCZKA technologia poziom etap rozwój dziecko piosenki wypowiedzi

Nauka poprzez zabawę

Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania z Siostrzyczką zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka! Dziecko chce poznawać świat ze swoim ulubionym przyjacielem!

FISHER-PRICE-SIOSTRZYCZKA wypowiedzi piosenki siostrzyczka zabawa wyobraźnia odgrywanie role słownictwo dziecko poznawanie świat

3 poziomy zabawy i nauki

Podświetlane na wiele kolorów serduszko Siostrzyczki - pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki! Poziom 1 – to odkrywanie – dziecko naciska łapki, stópkę, serce lub uszko i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko! Poziom 2 – to zachęcanie – radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała! Poziom 3 - to naśladowanie.

FISHER-PRICE-SIOSTRZYCZKA podświetlane serduszko muzyka odkrywanie łapki stópka serce uszko słowa kolory alfabet części ciała zachęcanie wypowiedzi nagradzanie liczenie kolory pokazywanie naśladowanie

Zawartość opakowania

Kupując FISHER-PRICE - ucz się i śmiej - Siostrzyczka Szczeniaczka FPP63 otrzymujesz maskotkę, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

FISHER-PRICE-SIOSTRZYCZKA opakowanie maskotka instrukcja karta gwarancyjna

Typ Maskotka
Seria Ucz się i śmiej!
Płeć Dziewczynka
Wiek 6 m+
Obsługa aplikacji Nie
Czujnik snu Nie
Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Tak
Akumulator / Bateria w zestawie Tak
Rodzaj baterii AA
Zasilanie Bateryjne
Materiał Plusz
Wysokość [cm] 30
Nazwa producenta/importera MATTEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!