INNOGIO

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar

120,05
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ Maskotka Seria GIOfriends
Płeć Chłopiec, Dziewczynka Wiek 0+
Obsługa aplikacji Nie Czujnik snu Nie
Wysokość [cm] 35 Wymiary [mm] 190 x 140 x 270
Kod produktu 453869
Milutka maskotka

Neutralna, przyjazna kolorystyka

Ponieważ maskotka ma pomagać w usypianiu, wybrano do niej neutralne, pastelowe kolory. Jego szyję przewiązano niebieską chustką w białe kropki, ozdobioną dodatkowo żółtą i błękitną tasiemką. Twojemu dziecku na pewno będzie miło patrzeć przed zaśnięciem na jego uśmiechnięty pyszczek, a przytulając go na pewno poczuje się spokojnie i szybko zaśnie.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar - przytulanka

Przyjaciel na lata

Maskotki GIOfriends są produkowane z poliestru. Ten materiał jest ceniony ze względu na wyjątkową miękkość oraz przyjemną w dotyku teksturę. Prócz tego poliester nie chłonie wody, dzięki czemu jest odporny na plamy – można więc szybko i łatwo go wyczyścić. Rzadsza konieczność prania wiąże się z tym, że Twoje dziecko więcej nocy będzie mogło spędzić, trzymając szopa Oscara w objęciach. Poliester dłużej zachowuje kolory, na które go pofarbowano i nie blaknie w słońcu. Ważną zaletą jest też to, że dzięki swojej sprężystości jest odporny na gniecenie, które przecież przy przytulaniu będzie się pojawiło bardzo często.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar  - wykonanie

Maskotka z lampką

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar to nie tylko urocza przytulanka. Dzięki dodatkowym funkcjom może spełni się też jako lampka i pozytywka. Tryby świecenia uruchamiają się po dotknięciu brzuszka i są dwa: przy lampce nocnej światło jest białe i ciepłe, a przy trybie muzycznym zmienia się z niebieskiego na zielone i z zielonego na żółte. Nie jest przy tym zbyt ostre. Mechanizm nie nagrzewa się i ma timing o 3 stopniach: 10, 20 i 40 minut.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar  - lampka

Funkcja kołysanki

Natomiast jako pozytywka maskotka oferuje aż 10 melodii do wyboru. Są to: melodia usypiająca, szum morza, szum morza z melodią usypiającą w tle, dźwięk śpiewu ptaków, dźwięk śpiewu ptaków z usypiającą melodią w tle, odgłos kojącego różowego szumu, odgłos kojącego różowego szumu z kołysanką w tle, dźwięk spokojnej nocy z melodią usypiającą w tle oraz szum rzeki. Poziom głośności można regulować samemu. Cały mechanizm jest bezpieczny i rodzic może go wyjąć z tyłu pluszaka. Dzięki wbudowanej wyprofilowanej stopce można używać go osobno, by stał się odrębną pozytywką. Wyselekcjonowane melodie, dźwięki natury i delikatna nocna poświata przyczyniają się do tego, że przytulanka stwarza idealną atmosferę dla dziecka, aby powoli się wyciszyło i zapadło w spokojny sen.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar  - pozytywka

Przyjaciel wszystkich dzieci

Maskotka INNOGIO GIOfriends ma wymiary wręcz idealne do przytulania. Wynoszą one 190 x 140 x 270 milimetrów. Nadaje się do usypiania zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

Maskotka INNOGIO GIOfriends Oscar  - wymiary

Typ Maskotka
Seria GIOfriends
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 0+
Obsługa aplikacji Nie
Czujnik snu Nie
Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Tak
Akumulator / Bateria w zestawie Nie
Rodzaj baterii AAA
Zasilanie Bateryjne
Materiał Poliester
Wysokość [cm] 35
Nazwa producenta/importera InnoGIO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!