OVERMAX

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash

339,99
319,08
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 28.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ Wyścigowy Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Tak Zasięg pilota [m] 100
Akumulator / Bateria w zestawie Tak Kod produktu 552163
Mini wyścigi

Dynamiczna zabawa

Mimo zmian na rynku zabawek samochody zdalnie sterowane nadal cieszą się wielką popularnością. Rozwija się oczywiście zastosowana w nich technologia, jednak ogólny kształt i przeznaczenie zabawek tego typu są niezmienne. Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash jest właśnie przedstawicielem tego typu pojazdów. To solidnie wykonana zabawka, w której zamkniętych zostało wiele nowoczesnych funkcji. Dzięki temu z zabawy nią będą zadowolone nie tylko dzieci czy nastolatki, ale również ich opiekunowie. Samochód imponuje możliwościami zarówno na torze wyścigowym, jak i poza nim.

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash sterowanie bateria zasięg prędkość bateria pojemność

Parametry fizyczne samochodu zdalnie sterowanego

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash wykonany został w połączeniu tworzywa sztucznego i metalowych elementów konstrukcyjnych. Obudowa pełniąca funkcję karoserii jest plastikowa, w kolorze czarnym z kontrastowymi elementami koloru niebieskiego. Do sterowania zabawką służy pionowy kontroler, który zdecydowanie ułatwia szybką rekcję użytkownika. Szczególnie jeśli porówna się go z klasycznymi pilotami sterującymi. Zasięg pracy kontrolera to około 100 metrów. Dlatego, jeśli tor wyścigowy ma większą długość, konieczne jest podążanie za zabawką. Pojazd jest dosyć ciężki jak na zabawkę - waży aż 2 kilogramy.

Należy jednak pamiętać, że jest to zabawka przeznaczona dla starszych dzieci i nastolatków. Wymiary pojazdu to 300 milimetrów długości na 190 milimetrów szerokości. Wzmocniona konstrukcja zastosowana w zabawce sprawia, że będzie ona zdolna do pokonywania nie tylko płaskiego i gładkiego terenu, ale poradzi sobie również w wyścigach terenowych.

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash sterowanie bateria zasięg prędkość bateria pojemność

Silnik generujący moc pozwalającą na oszałamiające prędkości

Najważniejszym elementem w zabawkach tego typu jest zawsze silnik. To on odpowiada za moc urządzenia oraz rozwijaną przez nie prędkość. Silnik elektryczny, w który wyposażony jest samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash, pozwala na osiągnięcie prędkości około 45 kilometrów na godzinę. Zaś baterie o pojemności 850 mAh sprawiają, że samochód będzie jeździł z pełną mocą nawet około 40 minut. Po tym czasie konieczne jest naładowanie baterii. Moc, jaka drzemie w tej niepozornej zabawce, sprawia, że przyniesie ona wiele radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom, którzy zdecydują się na wypożyczenie jej od podopiecznych.

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash sterowanie bateria zasięg prędkość bateria pojemność

Mocne elementy konstrukcyjne

Elementy konstrukcyjne oraz zawieszenie wykonane zostały z metalu. Wszystko po to, by zabawka radziła sobie nie tylko na płaskim terenie i była wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Koła samochodu zostały specjalnie wyprofilowane i wykonane z elastycznej gumy, aby zapewnić przyczepność, nawet gdy zabawka porusza się z maksymalną możliwą prędkością. Na dachu oraz przodzie umieszczone zostało również oświetlenie typu LED. Dzięki niemu zabawa będzie jeszcze bardziej widowiskowa, nawet gdy będzie odbywać się po zmroku lub w ciemnych pomieszczeniach.

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash sterowanie bateria zasięg prędkość bateria pojemność

W zestawie

Samochód, przewód USB do ładowania, pilot, 2x akumulator, dokumentacja.

Samochód zdalnie sterowany OVERMAX X-Flash sterowanie bateria zasięg prędkość bateria pojemność

Typ Wyścigowy
Seria X Flash
Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Tak
Skala 1:18
Czas pracy [min] 40
Prędkość maksymalna [km/h] 45
Zasięg pilota [m] 100
Zasilanie Akumulatorowe, Bateryjne
Akumulator / Bateria w zestawie Tak
Rodzaj baterii AA
Ładowarka w zestawie Tak
Wiek 3+
Płeć Chłopiec
Materiał Tworzywo sztuczne
Wymiary [mm] 135 x 190 x 300
Waga z opakowaniem [g] 1500
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera OVERMAX

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!