SAMSUNG

Piekarnik SAMSUNG NV7B6685BAK U2 Dual Cook Elektryczny parowy Czarny A+

3699,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO31.03.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Sterowanie smartfonem, Grill (opiekacz), Termoobieg Wymiary (SxWxG) [cm] 59.5 x 59.6 x 57
Kolor frontu Czarne szkło

Rodzaj piekarnika

Elektryczny parowy

Pojemność [l]

76

Typ prowadnic w piekarniku

Teleskopowe
Wykonanie wnętrza piekarnika Wkłady katalityczne

Sterowanie

Dotykowe
Sterowanie smartfonem Tak Kod produktu 473881
Na zdjęciu przedstawiony jest piekarnik parowy Samsung Steam Cook NV7B6685BAK. Urządzenie, które mieści się w eleganckim pomieszczeniu kuchennym, dostępne jest w ofercie Media Expert.

Wybrane cechy

Obrazek przedstawiający symbolicznie rozwiązanie Air Fry, które związane jest z wykorzystaniem minimalnej ilości tłuszczu.

Air Fry

Efekt frytkownicy osiągnięty z minimalną ilością tłuszczu

Ikona rozwiązania Air Sous Vide, które pozwala osiągnąć wyśmienity smak w trakcie gotowania próżniowego.

Air Sous Vide

Precyzja gotowania próżniowego skutkuje wyśmienitym smakiem*

Łączność Wi-Fi, która została zobrazowana na ikonce, pozwala kontrolować piekarnik parowy Samsung na odległość.

Łączność Wi-Fi

Aplikacja pozwala na zdalną kontrolę pracy piekarnika**

Obrazek Steam Cook, czyli rozwiązania, które pozwala użytkownikowi gotować w 100% na parze.

Steam Cook

Przyrządzanie pysznych dań całkowicie na parze

Rozwiązanie Dual Cook pokazane na obrazku ma za zadanie zapewnić użytkownikowi możliwość pieczenia dwóch potraw w tym samym czasie.

Dual Cook

Dwa dania można równocześnie piec w różnych trybach i temperaturach

* Wymaga dedykowanej torby do pieczenia sous vide, która nie stanowi elementu zestawu piekarnika.

** Wymaga konta w Aplikacji SmartThings App, która jest dostępna w App Store i Play Store na urządzeniach z systemem Android (6.0 i wyżej) oraz iOS (10.0 i wyżej). Wymagane jest także połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account. 

Pieczenie parowe

Parowa rewolucja

Funkcje parowe, w które został wyposażony piekarnik Samsung, umożliwiają przygotowanie pysznych i lekkich dań łatwiej niż kiedykolwiek. Poczuj się jak szef kuchni i korzystaj z funkcji gotowania na parze oraz pieczenia. Na Twoim stole pojawią się takie potrawy jak puszyste bułeczki domowej roboty, soczysty kurczak z chrupiącą skórką czy jędrne warzywa. Wszystko zachowa swój naturalny smak i aromat.

Steam Cook

Gotowanie 100% na parze

Technologia Steam Cook generuje gorącą parę, wprowadza ją bezpośrednio do specjalnego naczynia i otacza nią gotowaną potrawę. To prosty sposób na przyrządzenie ryb, owoców morza, ryżu czy produktów zbożowych bez niszczenia ich naturalnych aromatów czy składników odżywczych. Steam Cook to także sposób na zredukowanie poziomu tłuszczu i soli oraz na zapobieganie wysychaniu dań.

Ilustracja pokazuje, że jedną z potraw, które można przyrządzić w 100% na parze, jest łosoś z warzywami.

Steam Assist

Pieczenie wspomagane parą

Pyszne, soczyste i chrupkie potrawy opiekane lub przyrządzane z użyciem konwekcji. Funkcja Steam Assist wypełnia piekarnik parą, co zapewnia daniom optymalny poziom wilgotności. W efekcie wnętrze jedzenia staje się miękkie i soczyste, a zewnętrzna warstwa zostaje idealnie przyrumieniona. Korzystaj z doskonałej metody na przyrządzenie wyśmienitych mięs.

Jak pokazuje zdjęcie, funkcja Steam Assist przydaje się m.in. do przyrządzania doskonałej pieczeni.

Dual Cook + Dual Cook Steam™

Dwie różne potrawy 

w tym samym czasie

Specjalny separator dzieli przestrzeń piekarnika na dwie komory, co pozwala w tym samym przygotować dwie potrawy w odmiennych trybach i temperaturach

Dzięki technologii Dual Cool piekarnik można wykorzystać na 4 różne sposoby. Da się np. równocześnie upiec dania takie jak ryba i ciasto. Natomiast technologia Dual Cook Steam™ zwiększa liczbę dostępnych opcji do 8. Umożliwia to przykładowo upieczenie w górnej komorze ziemniaczków i ugotowanie w dolnej części ryby na parze. 

Grafika przedstawia w formie ikon opcje przyrządzania potraw, które zapewniają technologie Dual Cook i Dual Cook Steam™.

Nowoczesne technologie

Dla najlepszych rezultatów

Nowe rozwiązania, które są oferowane przez piekarniki Samsung, poprawiają elastyczność gotowania. Dzięki nim zyskujesz więcej sposobów na przygotowanie potraw, które będą nie tylko wyśmienite w smaku, lecz również zdrowsze. Takie połączenie podbije serca i podniebienia Twoich gości i domowników.

Ikona rozwiązania Air Fry, które dzięki wykorzystaniu gorącego powietrza nadaje potrawom taki wygląd i smak, jakby były przyrządzone we frytkownicy.

Air Fry

Zdrowsze pieczenie

Zdrowsza wersja wspaniałego smaku smażonego jedzenia, i to bez frytkownicy! Osiągnij rewelacyjny efekt dzięki opiekaniu gorącym powietrzem. Wystarczy umieścić produkt na specjalnej tacy, dodać jedynie odrobinę oleju i wybrać tryb Air Fry. Gorące powietrze będzie krążyć, aż otoczy potrawę ze wszystkich stron, zarumieni jej powierzchnię i dopiecze środek, zachowując soczyste wnętrze. Teraz możesz przyrządzić wyśmienite frytki, chrupiące ziemniaczane krokieciki czy warzywa.

Zbliżenie na ruszt, na którym mieści się taca Air Fry. Na tej ostatniej umieszczone są doskonale przyrumienione kawałki kurczaka.
Ikonka Air Sous Vide, czyli rozwiązania, które polega na przyrządzaniu potraw z wykorzystaniem woreczków próżniowych.

Air Sous Vide

Soczyste i delikatne potrawy

Air Sous Vide stwarza w piekarniku przestrzeń na precyzyjne gotowanie próżniowe. Możesz ustawić temperaturę z dokładnością co do 1 stopnia Celsjusza, a Air Sous Vide* utrzyma ją na równym poziomie przez cały czas pieczenia. Potrawy przygotowane próżniowo są zdrowsze, bo nie zawierają dużo tłuszczu i soli. Jednocześnie zachowują smak i wartości odżywcze, a przy tym są delikatne i soczyste. Jedzeniu nie grozi przypalenie czy przesuszenie.

Zdjęcie kawałków mięsa zapakowanych w woreczki do gotowania próżniowego.

* Wymaga dedykowanej torby do pieczenia sous vide, która nie stanowi elementu zestawu piekarnika.

Czyszczenie katalityczne przedstawione na ikonce

Czyszczenie katalityczne

Proste czyszczenie piekarnika

W głębi komory znajduje się wkład katalityczny. To element, który w trakcie regularnej pracy piekarnika pochłania, a następnie wypala tłuszcz zalegający w urządzeniu. Dzięki temu nie musisz ręcznie szorować wnętrza i stosować drogich środków chemicznych.

Ilustracja przedstawia wnętrze piekarnika parowego NV7B6685BAK, które jest do połowy wyczyszczone dzięki wykorzystaniu wkładu katalitycznego.
Czyszczenie parowe przedstawione na ikonce

Czyszczenie parowe

Prosty sposób na nieskazitelną czystość

Wystarczy nalać wodę na spód komory, a resztki jedzenia zostaną zmiękczone przez gorącą parę. Dzięki temu miękka ściereczka w zupełności wystarczy do pozbycia się każdego brudu – nawet zaschniętego. Nie musisz intensywnie szorować wnętrza czy stosować wielu detergentów.

Wnętrze piekarnika, które jest do połowy wyczyszczone dzięki wykorzystaniu pary.
Ikona przedstawiająca prowadnice teleskopowe, które umożliwiają sprawne wysuwanie i wsuwanie naczyń.

Prowadnice teleskopowe na 2 poziomach

Wygoda bez ryzyka

Niezwykle wygodne wkładanie i wyjmowanie naczyń. Płynnie wysuwające się prowadnice teleskopowe, które umieszczone są na dwóch poziomach, zapewniają stabilność nawet w trakcie podtrzymywania dużych naczyń i ciężkich potraw. Dzięki temu nie ma ryzyka, że podlewając, obracając czy doprawiając jedzenie narobisz bałaganu.

Dwa poziomy prowadnic teleskopowych. Na dole wysuwa się blacha, a na górze ruszt z tacą Air Fry.
Ikona panelu dotykowego obsługiwanego przez użytkownika

Panel dotykowy

Łatwa i intuicyjna obsługa

Dzięki 4,3-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi oraz dotykowemu panelowi sterowania łatwo jest przygotować potrawy. Czytelne menu umożliwia wygodne wybieranie odpowiednich funkcji i programów pieczenia. Pozwala też ustawić temperaturę czy czas i wyświetla informacje w języku polskim.

Panel dotykowy piekarnika parowego NV7B6685BAK przedstawiony razem z wyświetlaczem.
Ikona zwiększonej pojemności piekarnika parowego

Pojemność 76 l

Nowe możliwości gotowania

Pojemność urządzenia to aż 76 l, co stwarza nowe możliwości przygotowania posiłków. Z łatwością przyrządzisz wiele różnych potraw, takich jak warzywa, wytrawne dania, zapiekanki czy curry. Wnętrze piekarnika jest na tyle duże, że bez trudu zmieści się w nim nawet duży indyk czy świąteczna gęś. Teraz przygotowanie przysmaków zarówno dla mniejszego, jak i dla większego grona będzie znacznie prostsze.

Do kuchni urządzonej w beżowych kolorach wstawiony został piekarnik parowy Samsung Steam Cook, który kupisz w sieci Media Expert.
Ikona w prosty, ale czytelny sposób przedstawia, jak łagodne jest zamykanie piekarnika parowego Samsung.

Łagodne zamykanie i blokada dostępu Child Lock

Ciche domknięcie i bezpieczeństwo

Dzięki niezwykle cichej pracy piekarnika w Twojej kuchni zapanuje spokój. Drzwi urządzenia domykają się płynnie, delikatnie i prawie bezgłośnie. Zawiasy są skonstruowane specjalnie tak, żeby zatrzymywać drzwi, zapewniając ciche i płynne zamykanie. Z kolei blokada panelu sterowania stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Chroni przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia, na przykład przez dzieci i redukuje ryzyko poparzeń.

Zdjęcie przedstawia łagodnie zamykający się piekarnik parowy Samsung Steam Cook, który kupisz w Media Expert.

Programy specjalne

Skorzystaj z dostępnych w piekarniku Samsung programów specjalnych, które zapewnią Ci jeszcze więcej wygody i przyjemności w kuchni.

Rozpuszczający się płatek śniegu reprezentuje program rozmrażania

 Rozmrażanie

Rozmrażaj mięsa, pieczywa, ciasta i owoce. To, ile potrwa proces, zależy od rodzaju, wielkości i ilości produktów.

Przedstawiony na ikonce obiekt to wyrastające w piekarniku ciasto

Wyrastanie ciasta

Wyrastaniu ciasta sprzyja optymalnie dobrana temperatura. Program pomoże też zrobić domowe jogurty.

Pofalowane linie reprezentują suszenie produktów w piekarniku Samsung

Suszenie

Wykorzystuj ten program do suszenia owoców, warzyw i ziół. Czas suszenia zależy od rodzaju i ilości produktów.

Temperatura i smak potraw zachowuje się na dłużej dzięki programowi podtrzymującemu ciepło potraw

Podtrzymywanie ciepła potraw

Temperatura przygotowanych potraw zostaje utrzymana, a wraz z nią zachowuje się smak.

Parująca zastawa stołowa reprezentuje funkcję podgrzewania talerzy

Podgrzewanie talerzy

Podane dania dłużej zachowują ciepło dzięki podgrzewaniu zastawy stołowej lub naczyń żaroodpornych.

Technologia SmartThings

Kontrola i sterowanie z dowolnego miejsca

Dzięki łączności Wi-Fi urządzenie może być kontrolowane i sterowane z każdego miejsca*. To świetny sposób na uprzyjemnienie gotowania. Już w drodze do domu włącz zdalne nagrzewanie piekarnika i wybierz dowolne ustawienia na smartfonie, a następnie prześlij je na urządzenie. Dodatkowo możesz korzystać z aplikacji SmartThings, w której znajdziesz rekomendowane dla Ciebie przepisy uwzględniające Twój gust i nawyki żywieniowe. Pozwoli Ci ona również zaplanować menu na cały tydzień i wygodnie stworzyć listy zakupowe**.

Wyświetlacz smartfona pokazujący szereg przepisów, wśród których jest m.in. sałatka z awokado oraz grillowana flądra.
Aplikacja SmartThings Cooking pokazuje, jak przyrządzić ciasto. To świetny program dla wszystkich amatorów gotowania.
Jajka, ser, awokado to produkty, które wchodzą w skład listy zakupowej przygotowanej dzięki aplikacji SmartThings Cooking.

*  Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Aplikacja Samsung SmartThings działa z systemem operacyjnym Android 8.0 (Oreo) lub nowszym, który jest zoptymalizowany pod kątem smartfonów firmy Samsung. Ta aplikacja obsługuje również system iOS 13 lub nowszy dla modeli iPhone'a. Aplikacja SmartThings jest dostępna w sklepie App Store i Play Store. 

** Opcja dostępna w niektórych wersjach językowych, m.in. angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Harmonijny design

W piekarniku Samsung wyjątkowa funkcjonalność połączona jest ze wspaniałym designem. To rozwiązanie, dzięki któremu Twoja kuchnia może zyskać piękny, stylowy i niepowtarzalny wygląd podkreślający charakter domu. Urządzenia należące do nowej linii piekarników BESPOKE są również dostępne w 3 eleganckich kolorach: Clean Navy (elegancki granat), Satin Beige (satynowy beż) i Clean White (alabastrowa biel). Dobierz wygląd sprzętu do stylistyki pomieszczenia kuchennego.

Przykładowe rozwiązania aranżacyjne uzyskane dzięki wykorzystaniu piekarnika parowego Samsung Steam Cook, który można kupić w sklepach Media Expert.

W zestawie najlepiej

Zdecyduj się na urządzenia kuchenne, które są kompatybilne z piekarnikiem. Dzięki nim wystrój kuchni nabierze wyjątkowego charakteru, a przygotowywanie potraw stanie się prostsze i przyjemniejsze.

Piekarnik kompaktowy NQ5B6753CAK na zdjęciu

Piekarnik kompaktowy NQ5B6753CAK

Piekarnik ma pojemność 50 l, funkcję mikrofali i grill. Jest też wyposażony w dwa termoobiegi, które zajmują się rozprowadzaniem ciepła po całym wnętrzu, by potrawy piekły się szybko i dokładnie.

Szuflada podgrzewająca NL20T8100WK na zdjęciu

Szuflada podgrzewająca NL20T8100WK

Niezależnie od tego, co ugotujesz, potrawa zachowa świeżość aż do momentu podania. Podgrzewająca szuflada to świetna opcja tak podczas przyjęć, jak i na co dzień.

Płyta indukcyjna NZ64B6058GK na ilustracji

Płyta indukcyjna NZ64B6058GK

Cieńsza konstrukcja płyty indukcyjnej Slim Fit prezentuje się niezwykle estetycznie. Szeroka strefa łączona Flex Zone Plus umożliwia natomiast gotowanie w naczyniach o różnych rozmiarach i kształtach.

Dwa piekarniki parowe Samsung umieszczone obok siebie stanowią zgrany duet w pomieszczeniu pomalowanym na żółty i niebieski kolor.

Wymiary

Grafika pokazująca wymiary, które są wymagane do zabudowy piekarnika Samsung Steam Cook NV7B6685BAK.

W opakowaniu

Karta gwarancyjna przedstawiona na okrągłej ikonie

Karta gwarancyjna

Instrukcja obsługi przedstawiona na okrągłej ikonie

Instrukcja obsługi

Blacha przedstawiona na okrągłej ikonie

Blacha 1x

Front piekarnika Samsung Steam Cook NV7B6685BAK, który jest do kupienia w sieci sklepów Media Expert.
Ruszt pokazany na okrągłej ikonie jako akcesorium towarzyszące piekarnikowi

Ruszt 1x

Kratkowana taca Air Fry przedstawiona na ikonie w okrągłym kształcie

Taca Air Fry

Naczynie do gotowania na parze przedstawione na okrągłej ikonie

Naczynie do gotowania na parze

Porównaj produkty

Model NV7B6685BAK
Model NV7B6785KAK
Model NV7B5685BAK

NV7B6685BAK

NV7B6785KAK

NV7B5685BAK

Dual Cook Flex

-

-

Dual Cook

Opcje parowe

Steam Cook

Steam Cook

Steam Cook

Czyszczenie parowe

Czyszczenie katalityczne

Programy automatyczne

90

90

50

Funkcja Air Fry

Funkcja Air Sous Vide

Wyświetlacz

Kolorowy LCD 4,3''

Kolorowy LCD 4,3''

Biały LCD 2,25''

Sterowanie

Dotykowe + pokrętło

Dotykowe + pokrętło

Dotykowe + pokrętło

Termosonda

-

-

-

Prowadnice teleskopowe

Łagodny domyk

Kolor 

Czarne szkło

Czarne szkło

Czarne szkło

Pojemność

76 l

76 l

76 l

Wymiary (SxWxG)

595 x 596 x 570 mm

595 x 596 x 570 mm

595 x 596 x 570 mm

Warto wiedzieć

Jaki wymiar ma piekarnik? Gdzie znajdę rysunek techniczny piekarnika?

Szczegółowe wymiary piekarników znajdziesz w specyfikacji na dole strony wybranego produktu. Piekarniki mają wymiary: szerokość 59.5 cm, wysokość 59.6 cm oraz głębokość 57 cm. 

Jaką mikrofalę do zabudowy muszę wybrać, żeby pasowała do wybranego piekarnika?

Poznaj linie wzornicze produktów do zabudowy Samsung. Produkty w ramach wybranej linii stanowią idealne uzupełnienie. Informacje o liniach znajdziesz w zakładce urządzenia do zabudowy -> dowiedz się więcej. Dodatkowym ułatwieniem jest również dostępny filtr w wyszukiwarce „dobierz zestaw”.

Czy Samsung ma piekarniki parowe?

Samsung posiada w swojej ofercie piekarniki parowe z trzema trybami pieczenia na parze. Dodatkowo w wybranych modelach (Dual Cook Steam™) można piec dwa dania w tym samym czasie, w tym jedno w dolnej komorze może być przygotowane z użyciem pary. Sprawdź ofertę na piekarnikiparowe.samsung.pl

Jak działa piekarnik parowy? Czy para wpływa na pieczenie?

Piekarnik z funkcją Steam Cook wyposażony jest w szczelnie zamykane naczynie ze stali nierdzewnej ze szklaną, żaroodporną pokrywą, w którym możesz gotować w 100% przy użyciu pary. Steam Assist czyli pieczenie wspomagane parą. Oznacza to, że podczas pieczenia z termoobiegiem para jest rozprowadzana wewnątrz piekarnika. Funkcja Natural Steam wspomaga proces pieczenia, wykorzystując do tego parę wodną. Para uzyskiwana jest z wody znajdującej się w specjalnym naczyniu, która paruje pod wpływem temperatury i poprawia soczystość potrawy.

Drzwi Otwierane uchylnie
Kolor frontu Czarne szkło

Rodzaj piekarnika

Elektryczny parowy
Wyposażenie 1 aluminiowa blacha do pieczenia, 1 ruszt, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Naczynie do gotowania na parze, Taca Air Fry
Gwarancja 24 miesiące
Piekarnik kompaktowy Nie
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada bezpieczeństwa
Czyszczenie piekarnika Katalityczne, Parowe Steam Clean
Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) Nie

Pojemność [l]

76

Typ prowadnic w piekarniku

Teleskopowe
Wykonanie wnętrza piekarnika Wkłady katalityczne

Moc przyłączeniowa [kW]

3.95

Napięcie zasilania [V]

230

Klasa energetyczna

A+
Wskaźnik efektywności energetycznej [%] 81.6
Zużycie energii przy grzaniu konwencjonalnym (kWh) 1.05
Zużycie energii przy grzaniu wymuszonego obiegu powietrza (kWh) 0.71
Funkcje podstawowe pieczenia Dolna grzałka pary + Termoobieg, Duży grill, Górna grzałka pary + Termoobieg, Gotowanie na parze, Grill eko, Grzałka dolna, Pieczenie Pro, Podgrzewanie od dołu + Termoobieg, Podgrzewanie od góry + Termoobieg, Powolne pieczenie powietrzem, Smażenie powietrzem, Termoobieg, Termoobieg eco, Termoobieg z parą, Tryb konwencjonalny
Funkcje dodatkowe 70 programów automatycznych, Air Sous Vide, AirFry, Funkcja WIFI, Grill z nawiewem, Smart Things Cooking, Steam Assist, Steam Cleaning, Technologia Dual Cook

Grill (opiekacz)

Tak
Liczba funkcji piekarnika 16

Rożen

Nie

Sterowanie

Dotykowe
Sterowanie smartfonem Tak

Termoobieg

Tak

Termosonda

Nie
Retro Nie
Funkcje producentów Dual Cook
Programator pracy piekarnika Elektroniczny
Szerokość [cm] 59.5
Wysokość [cm] 59.6
Głębokość [cm] 57
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ84F7NC6AB EO
2299,00
2499,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2 089,00

Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG22T8254AB E1
1099,00
1199,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1 199,00

Okap SAMSUNG NK36N9804VB
3198,00
3449,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2 881,67

Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 610 114.0205.049 Onyx
495,91
619,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

495,91

Kamień do pizzy GÖTZE & JENSEN KA330K
129,99
189,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

129,99

Komplet sztućców ZWIEGER Klassiker (24 elementy)
161,81
170,97

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

161,81

Piekarnik SAMSUNG NV7B6685BAK U2 Dual Cook Elektryczny parowy Czarny A+

Piekarnik SAMSUNG NV7B6685BAK U2 Dual Cook Elektryczny parowy Czarny A+

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Montaż piekarnika do zabudowy

Montaż piekarnika do zabudowy


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Montaż w przygotowanym miejscu
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Podłączenie do istniejącej I sprawnej instalacji elektrycznej
 • Uruchomienie piekarnika
 • Potwierdzenie instalacji wpisem do karty gwarancyjnej
 • Zabranie pozostałości opakowania

219,99
Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.


59,99

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!