SAMSUNG

Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5045KK U2 SLIM-FIT

2299,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze04.12.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Hob2Hood, Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna Wymiary (SxG) [cm] 59 x 52
Kolor płyty grzewczej Czarny

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Moc przyłączeniowa [W]

7400

Sterowanie płyty grzewczej

Dotykowe

Wykonanie płyty grzewczej

Bezramkowa Kod produktu 473399
Zdjęcie przedstawia elegancki blat z jasnego drewna, w którym została zamontowana stylowa płyta Samsung Slim Fit NZ64B5045KK. Urządzenie można kupić w sklepach Media Expert.

Wybrane cechy

Ikona łączności Wi-Fi, która pozwala na zdalne monitorowanie urządzenia pod warunkiem wykorzystania aplikacji SmartThings.

Łączność Wi-Fi

Zdalne monitorowanie pracy płyty odbywa się za pomocą aplikacji SmartThings**.

Wysokość płyty to zaledwie 44 mm. Dzięki temu mebel, w którym montowane jest urządzenie, zachowuje zdolność do tego, by przechowywać więcej akcesoriów.

Slim Fit

Płyta jest na tyle cienka, że umożliwia stworzenie w kuchni dodatkowej przestrzeni do przechowywania*.

Ikona sterowania dotykowego, które zostało zastosowane w płycie indukcyjnej Slim Fit po to, aby możliwa była sprawna i szybka kontrola urządzenia.

Sterowanie dotykowe

Pracą płyty można sterować, posługując się ikonami na panelu LED i przyciskami +/-.

Ikona strefy Flex Zone, która umożliwia gotowanie produktów w naczyniach o rozmaitych kształtach.

Flex Zone

W szerokiej strefie grzewczej można gotować w naczyniach o nietypowych kształtach.

* W porównaniu z modelem NZ63N9777GK/E1. Grubość płyty grzewczej została zmniejszona z 56 mm do 48 mm, a minimalna grubość blatu roboczego została zmniejszona z 20 cm do 10 mm.

** Dostępny jest tylko monitoring poprzez połączenie z modułem Wi-Fi znajdującym się w płycie indukcyjnej. Płyty nie można włączyć/wyłączyć za pomocą smartfona. Dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS. (Android 6.0 i wyżej, iOS 10.0 i wyżej). Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

Slim Fit

Lepsze dopasowanie 

do zabudowy*

Płyta indukcyjna ma teraz jeszcze cieńszą konstrukcję. Jej wysokość zmniejszyła się z 52 do 44 mm, dzięki czemu da się ją zamontować w różnych blatach, nawet tych o minimalnej grubości 10 mm. Oznacza to również, że w kuchni powstaje większa przestrzeń na pojemniejszą szufladę do przechowywania. Takie rozwiązanie ułatwia poza tym instalację, skraca czas i ogranicza koszty ponoszone w związku z montażem.

Grafika ukazuje kontrast między standardową płytą indukcyjną a płytą Slim Fit NZ64B5045KK. Ten ostatni model jest dużo cieńszy, dzięki czemu stwarza dodatkowe możliwości do przechowywania akcesoriów.

* W porównaniu z modelem NZ63N9777GK/E1. Grubość płyty grzewczej została zmniejszona z 56 mm do 48 mm, a minimalna grubość blatu roboczego została zmniejszona z 20 cm do 10 mm.

Flex Zone

Elastyczna strefa gotowania

Obszerna strefa Flex Zone umożliwi Ci gotowanie wielu potraw w tym samym czasie i uelastyczni przyrządzanie posiłków. Jest na tyle szeroka, że może pomieścić różne naczynia (w tym szerokie patelnie i długie brytfanny). Płyta automatycznie rozpoznaje obiekty, które są na niej położone, pod kątem liczby, rozmiaru i kształtu*, co przekłada się na bardziej równomierne gotowanie. Dzięki temu udogodnieniu przygotowywanie posiłków dla rodziny i znajomych jest znacznie łatwiejsze.

Zdjęcie przedstawia efekt, który pozwala osiągnąć wykorzystanie pełni możliwości strefy Flex Zone.

* Minimalna wykrywalna średnica dna naczynia wynosi 14 cm.

Strefa Flex Zone

Efektywne przygotowywanie potraw

Przyrządzaj potrawy komfortowo i bez trudu. Wykorzystuj jednocześnie małe i duże naczynia na pojedynczych polach albo stwórz z pól grzewczych z lewej strony jedno stanowisko. Obszerna strefa Flex Zone ma aż 3,3 kW. Możesz też zrobić użytek z funkcji Booster, która podwyższy moc grzania pola do 3,7 kW.

Grafika przedstawia różne sposoby wykorzystania strefy Flex Zone, która jest jednym z udogodnień zastosowanych w modelu NZ64B5045KK.

Moc całkowita 7,4 kW

Szybkie przygotowywanie posiłków

Płyta o dużej mocy 7,4 kW sprawia, że przyrządzanie posiłków staje się szybsze. Nie trzeba już bez końca czekać, aż woda na makaron zacznie wrzeć, a zupa się podgrzeje. Dzięki temu gotowanie staje się przyjemniejsze.

Moc całkowita płyty indukcyjnej Samsung to aż 7,4 kW, dzięki czemu można ją intensywnie użytkować, tak jak to zostało pokazane na zdjęciu.

Sterowanie dotykowe

Prosta i intuicyjna obsługa

Żeby aktywować poszczególne funkcje, wykorzystaj dotykowe ikonki na panelu sterowania. Moc grzania wybierzesz, naciskając przyciski + lub -. Diody, które świecą się na czerwono, wskazują włączone pola i ich moc.

Prosta i intuicyjna obsługa płyty indukcyjnej Samsung Slim Fit jest możliwa dzięki dotykowemu panelowi z przyciskami + i -.

Łączność Wi-Fi

Wygodna, zdalna kontrola

Płytę kuchenną da się monitorować z dowolnie wybranego miejsca* dzięki aplikacji SmartThings**. Sprawdzenie, czy pola grzewcze są wyłączone, będzie możliwe, nawet jeśli znajdziesz się poza domem. Inne udogodnienia to zdalne ustawianie timera i otrzymywanie na telefon powiadomień o postępach w gotowaniu.

Grafika pokazuje, że aby utrzymywać kontrolę nad przygotowywaniem potraw, nie trzeba podchodzić do płyty. Można to robić zdalnie, na przykład odpoczywając w salonie.

*  Dostępny jest tylko monitoring poprzez połączenie z modułem Wi-Fi znajdującym się w płycie indukcyjnej. Płyty nie można włączyć/wyłączyć za pomocą smartfona. 

** Dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS. (Android 6.0 i wyżej, iOS 10.0 i wyżej). Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

SmartThings Cooking

Więcej radości z gotowania

SmartThings Cooking sprawia, że gotowanie może być jeszcze przyjemniejsze*. Włącz aplikację i odkryj zupełnie nowe sposoby na przygotowywanie potraw. Zobacz, jak krok po kroku przyrządzić apetyczne dania, zyskaj dostęp do spersonalizowanych przepisów uwzględniających Twój sposób żywienia oraz łatwo ustal, jakie menu będzie Ci towarzyszyć przez kolejny tydzień**.

Grafika przedstawia udogodnienia oferowane przez aplikację SmartThings. To między nimi możliwość monitorowania pracy urządzenia i dostęp do spersonalizowanych przepisów.

* Wymaga konta w Aplikacji SmartThings App, która jest dostępna w App Store i Play Store na urządzeniach z systemem Android (6.0 i wyżej) oraz iOS (10.0 i wyżej). Wymagane jest także połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account. 

** Dostępne w niektórych językach, w tym angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Funkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

Auto Connectivity

Połączenie okapu z płytą

Płyta indukcyjna jest przystosowana do tego, by połączyć ją z okapem. Dzięki funkcji Auto Connectivity można nawiązać łączność między dwoma urządzeniami za pomocą Bluetooth*. Okap zaczyna działać automatycznie, gdy użytkownik korzysta z płyty kuchennej.

Na grafice przedstawiony został okap zamontowany nad płytą indukcyjną. Zestawienie tych dwóch urządzeń jest nieprzypadkowe. Przystosowane są one do współdziałania – łączność między nimi zachodzi bez wykorzystania kabla.

*  Dostępna tylko w połączeniu z okapem Samsung posiadającym funkcję Bluetooth.

Funkcja pauzy i timer

Pełna kontrola, natychmiastowa pauza

Funkcja pauzy ma wpływ na bezpieczeństwo i wygodę w trakcie używania płyty indukcyjnej. Rozwiązanie pozwala na jakiś czas obniżyć pracę wszystkich pól do bardzo niskiego poziomu. W ten sposób możliwe staje się na przykład odebranie telefonu lub sprawdzenie przepisu bez obawy o to, że danie się przypali. Przywrócenie pracy urządzenia odbywa się łatwo i szybko. Powrót do poprzednich ustawień następuje dzięki jednemu przyciskowi. Czas pracy każdego pola programuje się, używając timera, co skutkuje jeszcze dokładniejszą kontrolą nad przyrządzaniem potraw.

Zdjęcie pokazuje, jak czerwone mięso smaży się na nasmarowanej tłuszczem patelni. Proces można w każdej chwili zatrzymać dzięki wykorzystaniu funkcji pauzy.

Podtrzymywanie ciepła

Potrawy zawsze gotowe do podania

Funkcja Keep Warm służy do tego, by Twoje dania utrzymywały optymalną temperaturę i się nie przegotowywały. To właśnie dzięki niej możesz zawsze podawać swoim gościom posiłki, które są ciepłe i smakują tak samo wyśmienicie bez względu na to, ile czasu upłynie od ugotowania potrawy do jej zaserwowania.

Zdjęcie pokazuje działanie funkcji Keep Warm. Przygotowane już krewetki można długo trzymać w garnku tak, by nie traciły cennego ciepła.

Bezpieczeństwo

Blokuje panel sterowania płyty

Płyta indukcyjna Samsung to urządzenie bezpieczne w użytkowaniu. Nagrzewa się jedynie pod ustawionymi na niej naczyniami, co minimalizuje ryzyko poparzeń. Dodatkowo możesz ją zablokować, by mieć pewność, że dzieci nie uruchomią jej przez przypadek.

phpr4kmv3 blokada 1400
phpl1tpso blokada bezpieczenstwa smart

Blokada bezpieczeństwa 

Jeśli nie chcesz, by ktoś przez przypadek zmienił włączone funkcje lub przez przypadek włączył urządzenie, aktywuj blokadę bezpieczeństwa, przyciskając odpowiednią ikonkę przez 3 sekundy.

phpvnyabh ochrona przed przegrzaniem

Ochrona przed przegrzaniem

W przypadku awarii, gdy płyta grzewcza ulegnie przegrzaniu, wyłączy się ona automatycznie.

phpfrrlzm wylacznik bezpieczenstwa

Wyłącznik bezpieczeństwa

Jeśli pole grzewcze nie zostanie wyłączone lub przez dłuższy czas nie zostanie zmienione ustawienie podgrzewania, zostanie ono wyłączone.

Stylowy design

Unikalny wygląd Twojej kuchni

Powierzchnia płyty jest utrzymana w czarnej barwie, lśni i charakteryzuje się niezwykle elegancką prezencją, która została dodatkowo podkreślona przez ścięte z trzech stron brzegi. Urządzenie nie posiada ramek, co uniemożliwia zbieranie się w szczelinach resztek jedzenia czy innych zabrudzeń. Poza tym gładka powierzchnia pozbawiona przycisków jest łatwa w czyszczeniu.

Zdjęcie przedstawiające walory wizualne płyty indukcyjnej Samsung Slim Fit NZ64B5045KK, którą kupisz w Media Expert.

Wymiary płyty indukcyjnej

Grafika przedstawia wysokość, szerokość i grubość płyty indukcyjnej Samsung Slim Fit NZ64B5045KK, która dostępna jest w sklepach Media Expert.

* Wysokość płyty indukcyjnej wynosi w przybliżeniu 44 mm, nie licząc warstwy szkła ceramicznego o grubości 4 mm.

Porównaj produkty

Ilustracja płyty indukcyjnej Samsung Slim Fit NZ64B5045KK w tabeli porównawczej
Ilustracja płyty indukcyjnej Samsung Slim Fit NZ64B5066FK w tabeli porównawczej
Ilustracja płyty indukcyjnej Samsung Slim Fit NZ64B6058GK w tabeli porównawczej

NZ64B5045KK  

NZ64B5066FK

NZ64B6058GK

Typ

Płyta indukcyjna Slim Fit

Płyta indukcyjna Slim Fit

Płyta indukcyjna Slim Fit

Ilość pól grzejnych

4

4

4

Strefa Flex Zone

Typ pól grzejnych

Strefa łączona Flex Zone + 2 pola

2 łączone strefy Flex Zone

Strefa łączona Flex Zone Plus + 2 pola

Ilość poziomów mocy

15

15

15

Moc całkowita  

7,4 kW

7,4 kW

7,4 kW

Rodzaj sterowania

Dotykowe typu +/-

Dotykowe + slider

Dotykowe + pokrętło magnetyczne

WiFi & Bluetooth

Funkcja Keep Warm

Funkcja Pauzy

Wykończenie

3 ścięte brzegi

Proste brzegi - możliwość zabudowy na równi z blatem

Ścięty front

Wymiary (SxWxG) mm

590 x 48 x 520 mm

590 x 48 x 520 mm

590 x 48 x 520 mm

Warto wiedzieć

Jak czyścić płytę indukcyjną?

Do czyszczenia płyt indukcyjnych nie wolno stosować środków zawierających składniki ścierne lub ostrych szczotek metalowych, ponieważ mogą one zarysować powierzchnię i doprowadzić do pęknięcia szyby. Nie należy używać płyty do podgrzewania folii aluminiowej, produktów zawiniętych w folię aluminiową lub zamrożonej żywności zapakowanej w aluminium. Jeśli pomiędzy dno garnka i płytę grzejną dostanie się płyn, może powstać sprężona para skutkująca podskakiwaniem garnka. Należy zawsze pilnować, by płyta grzejna i dno garnka były suche.

Jak działa podgrzewanie indukcyjne?

Po umieszczeniu naczynia na polu grzejnym i uruchomieniu urządzenia układy elektroniczne płyty indukcyjnej rozpoczną wytwarzanie „prądów indukcyjnych” w spodniej części naczynia, co wywoła stały wzrost temperatury. Dzięki bezpośredniemu ogrzewaniu naczyń, a nie płyty szklanej urządzenia, możliwe jest otrzymanie większej wydajności gotowania niż w innych systemach, ponieważ nie zachodzi utrata ciepła. Większość zużywanej przez urządzenie energii jest przekształcana w ciepło.

Kolor płyty grzewczej Czarny

Rodzaj płyty

Indukcyjna
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Z okapem

Nie
Bezpieczeństwo użytkowania Wyłącznik bezpieczeństwa, Zabezpieczenie przed dziećmi, Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Moc przyłączeniowa [W]

7400

Napięcie zasilania [V]

220-240
Wolna strefa indukcyjna Tak
Funkcje dodatkowe Funkcja Pauza, Funkcja wyłączenia dźwięku, Łączność Wi-Fi, Max Boost, Minutnik
Liczba pól grzewczych 4
Pole 1 [W] 2300/3300
Pole 2 [W] 1850/3000
Pole 3 [W] 1400/2000
Pole 4 [W] 1850/3000
Łączenie pól grzejnych Tak

Sterowanie płyty grzewczej

Dotykowe

Wskaźnik ciepła resztkowego

Tak

Hob2Hood

Tak

Szerokość [cm]

59

Wysokość [cm]

4.4

Głębokość [cm]

52

Wykonanie płyty grzewczej

Bezramkowa
Waga z opakowaniem [kg] 12.30
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5045KK U2 SLIM-FIT

Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5045KK U2 SLIM-FIT

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
  • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
  • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Avans
59,99

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!