SAMSUNG

Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5066FK U2 SLIM-FIT

2799,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę20.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna Wymiary (SxG) [cm] 59 x 52
Kolor płyty grzewczej Czarny

Rodzaj płyty

Indukcyjna

Moc przyłączeniowa [W]

7400

Sterowanie płyty grzewczej

Dotykowe

Wykonanie płyty grzewczej

Bezramkowa Kod produktu 473398
Płyta indukcyjna NZ64B5066FK o prostych brzegach zamontowana na równi z blatem, by kuchenne wnętrze nabrało eleganckiego stylu

Wybrane cechy

Ikonka wskazująca, że płyta indukcyjna może być monitorowana na ekranie smartfona

Łączność Wi-Fi

Z dowolnego miejsca sprawdź pracę płyty indukcyjnej, korzystając z aplikacji SmartThings**.

Grafika pokazująca, że grubość płyty uległa zmniejszeniu do 44 mm

Slim Fit

Cieńsza konstrukcja umożliwia stworzenie dodatkowej przestrzeni do przechowywania w kuchni*.

Ikonka z palcem wskazującym dotykającym panelu sterowania, by włączyć grzanie

Sterowanie dotykowe

Steruj pracą płyty za pomocą dotykowych ikon oraz precyzyjnego slidera.

Ikonka pokazująca dwie szerokie strefy grzewcze dostępne w płycie indukcyjnej NZ64B5066FK – o zaletach takiego rozwiązania dowiesz się w sklepach Media Expert

Dual Flex Zone

Dwie obszerne strefy grzewcze pozwalają wygodnie gotować nawet w dużych naczyniach.

* W porównaniu z modelem NZ63N9777GK/E1. Grubość płyty grzewczej została zmniejszona z 56 mm do 48 mm, a minimalna grubość blatu roboczego została zmniejszona z 20 cm do 10 mm.

** Dostępny jest tylko monitoring poprzez połączenie z modułem Wi-Fi znajdującym się w płycie indukcyjnej. Płyty nie można włączyć/wyłączyć za pomocą smartfona. Dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS. (Android 6.0 i wyżej, iOS 10.0 i wyżej). Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

Slim Fit

Lepsze dopasowanie 

do zabudowy*

Płyta indukcyjna Samsung NZ64B5066FK to model Slim Fit. Jej konstrukcja jest cieńsza i wynosi 44 mm grubości (tradycyjne płyty mają 52 mm grubości). Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie można zamontować w różnych blatach, także tych o grubości zaledwie 10 mm. Dzięki temu w kuchni tworzy się więcej miejsca, które możesz wykorzystać na zaprojektowanie głębszej szuflady do przechowywania. Dodatkowo montaż cienkiej płyty jest prostszy, krótszy i tańszy.

Zdjęcie porównujące grubość tradycyjnych płyt indukcyjnych z płytą indukcyjną slim fit Samsung

* W porównaniu z modelem NZ63N9777GK/E1. Grubość płyty grzewczej została zmniejszona z 56 mm do 48 mm, a minimalna grubość blatu roboczego została zmniejszona z 20 cm do 10 mm.

Dual Flex Zone

Podwójnie elastyczna strefa gotowania

Urządzenie posiada dwie strefy Flex Zone. To szerokie pola pozwalające na większą elastyczność gotowania i przygotowanie wielu dań równocześnie. Na obszernych polach grzewczych ustawisz także większe garnki, patelnie i duże brytfanny.  Przygotujesz swoje ulubione posiłki w bardziej komfortowy sposób.

Na zdjęciu pokazano przygotowywanie dwóch różnych potraw w dużym garnku i obszernej brytfannie, które możliwe jest dzięki płycie z szerokimi strefami gotowania

Podwójna strefa Dual Flex Zone

Efektywne przygotowywanie potraw

Przyrządzaj potrawy tak, jak lubisz na podwójnej powiększonej strefie grzewczej. Używaj równocześnie małych i dużych naczyń, możesz włączyć pojedyncze pola lub połączyć dwa. Każda ze stref Flex Zone ma moc aż 3,3 kW. Jeśli skorzystasz z funkcji Booster, zmaksymalizujesz moc do 3,7 kW.

Grafika pokazująca, że na płycie indukcyjnej Samsung z podwójną strefą Flex Zone możesz gotować w wielu garnkach, dużych i małych równocześnie

Moc całkowita 7,4 kW

Szybkie przygotowywanie posiłków

Moc całkowita płyty wynosi 7,4 kW. Oznacza to, że skrócisz czas przygotowywania posiłków. Szybciej zagotuje się woda na makaron i odgrzejesz gotową potrawę. Jeszcze bardziej polubisz gotowanie!

Możesz równocześnie przygotowywać wiele dań i nie będziesz długo czekać na zagotowanie się wody czy doprowadzenie potrawy do odpowiedniej temperatury

Sterowanie dotykowe

Prosta i intuicyjna obsługa

Czytelne ikonki na panelu sterowania służą do uruchamiania poszczególnych funkcji. Natomiast, by wybrać moc grzewczą danego pola, skorzystaj ze slidera. To szybki sposób pozwalający precyzyjnie dostosować moc grzania do konkretnej potrawy. Wystarczy jedno przesunięcie palcem. Czerwone diody wskazują, które pole jest włączone i z jaką mocą grzeje.

Zbliżenie na panel sterowania i świecące się na czerwono diody oraz na slider

Łączność Wi-Fi

Wygodna, zdalna kontrola

Jesteś poza domem? Nadal możesz sprawdzić działanie płyty indukcyjnej*, uruchamiając aplikację  SmartThings**. Na ekranie telefonu zobaczysz, czy pola grzewcze są wyłączone, ustawisz timer albo przeczytasz powiadomienia o postępach w gotowaniu. 

Kolaż zdjęć pokazujący jak można śledzić postępy gotowania na ekranie smartfona siedząc w salonie

*  Dostępny jest tylko monitoring poprzez połączenie z modułem Wi-Fi znajdującym się w płycie indukcyjnej. Płyty nie można włączyć/wyłączyć za pomocą smartfona. 

** Dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS. (Android 6.0 i wyżej, iOS 10.0 i wyżej). Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

SmartThings Cooking

Więcej radości z gotowania

SmartThings Cooking to przyjemniejszy sposób gotowania. Aktywuj aplikację* i odkrywaj nowe smaki. Zobaczysz szczegółowe instrukcje jak przyrządzić smaczne dania, otrzymasz spersonalizowane przepisy, które uwzględniają Twoje preferencje i diety oraz łatwo zaplanujesz menu na nadchodzący tydzień**.

Zdjęcia z aplikacji pokazujące funkcjonalności w aplikacji SmartThings Cooking

* Wymaga konta w Aplikacji SmartThings App, która jest dostępna w App Store i Play Store na urządzeniach z systemem Android (6.0 i wyżej) oraz iOS (10.0 i wyżej). Wymagane jest także połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account. 

** Dostępne w niektórych językach, w tym angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim. Funkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

Auto Connectivity

Połączenie okapu z płytą

Płyta indukcyjna dzięki łączności Bluetooth łączy się bezprzewodowo z okapem*. Funkcja Auto Connectivity sprawia, że nie musisz już uruchamiać obu urządzeń. Wystarczy, że zaczniesz korzystać z płyty, a oczyszczanie powietrza rozpocznie się automatycznie.

Ilustracja bezprzewodowego połączenia płyty z okapem za pomocą Bluetooth

*  Dostępna tylko w połączeniu z okapem Samsung posiadającym funkcję Bluetooth.

Funkcja pauzy i timer

Pełna kontrola, natychmiastowa pauza

Gotuj wygodnie i bezpiecznie. Skorzystaj z funkcji Pauzy np. gdy zadzwoni telefon lub będziesz potrzebować sprawdzić przepis. Praca wszystkich pól grzewczych zostanie jednym przyciskiem ograniczona do minimum, więc masz pewność, że nic się nie przypali. Ponowne naciśnięcie przycisku przywróci wcześniejsze ustawienia. Dla każdego pola możesz ustawić czas pracy - służy do tego funkcja timera. 

Jeśli musisz na moment wstrzymać pracę płyty skorzystaj z funkcji Pauzy, nic nie wykipi ani się nie przypali gdy będziesz czytać przepis

Podtrzymywanie ciepła

Potrawy zawsze gotowe do podania

Funkcja Keep Warm podtrzyma odpowiednią temperaturę przygotowanej potrawy. Przy tym danie się nie rozgotuje i będzie smakowało wyśmienicie. Nawet, gdy domownicy lub goście się spóźnią, posiłek pozostanie ciepły.

Zdjęcie ilustrujące funkcję Keep Warm, która utrzymuje ciepło przygotowanych potraw

Bezpieczeństwo

Blokuje panel sterowania płyty

Płyta indukcyjna Samsung to urządzenie bezpieczne w użytkowaniu. Nagrzewa się jedynie pod ustawionymi na niej naczyniami, co minimalizuje ryzyko poparzeń. Dodatkowo możesz ją zablokować, by mieć pewność, że dzieci nie uruchomią jej przez przypadek.

phpna5aks blokada 1400
php9qrpgv blokada bezpieczenstwa smart

Blokada bezpieczeństwa 

Jeśli nie chcesz, by ktoś przez przypadek zmienił włączone funkcje lub przez przypadek włączył urządzenie, aktywuj blokadę bezpieczeństwa, przyciskając odpowiednią ikonkę przez 3 sekundy.

phpvnyabh ochrona przed przegrzaniem

Ochrona przed przegrzaniem

W razie awarii, gdy płyta grzewcza ulegnie przegrzaniu, wyłączy się ona automatycznie.

phpfrrlzm wylacznik bezpieczenstwa

Wyłącznik bezpieczeństwa

Jeśli pole grzewcze nie zostanie wyłączone lub przez dłuższy czas nie zostanie zmienione ustawienie podgrzewania, automatycznie się wyłączy.

Stylowy design

Unikalny wygląd Twojej kuchni

Powierzchnia płyty jest czarna i lśniąca, co wygląda niezwykle elegancko. Możesz ją zamontować na równi z blatem lub na nim. Dodatkowo gładką taflę pozbawioną przycisków łatwiej utrzymasz w perfekcyjnej czystości.

Płyta indukcyjna pokazana z góry wraz z potrawami przygotowanymi na patelni i brytfannie. Jej elegancki design możesz sprawdzić w sklepach Media Expert

Wymiary płyty indukcyjnej

Rysunek techniczny z wymiarami płyty indukcyjnej NZ64B5066FK oraz sposobem jej montażu

* Wysokość płyty indukcyjnej wynosi w przybliżeniu 44 mm, nie licząc warstwy szkła ceramicznego o grubości 4 mm.

Porównaj produkty

Tabelka porównująca specyfikację płyt indukcyjnych Samsung dostępnych w Media Expert
Tabelka porównująca specyfikację płyt indukcyjnych Samsung dostępnych w Media Expert
Tabelka porównująca specyfikację płyt indukcyjnych Samsung dostępnych w Media Expert

NZ64B5066FK

NZ64B6058GK

NZ64B5045KK

Typ

Płyta indukcyjna Slim Fit

Płyta indukcyjna Slim Fit

Płyta indukcyjna Slim Fit

Ilość pól grzejnych

4

4

4

Strefa Flex Zone

Typ pól grzejnych

2 łączone strefy Flex Zone

Strefa łączona Flex Zone Plus + 2 pola

Strefa łączona Flex Zone + 2 pola

Ilość poziomów mocy

15

15

15

Moc całkowita  

7,4 kW

7,4 kW

7,4 kW

Rodzaj sterowania

Dotykowe + slider

Dotykowe + pokrętło magnetyczne

Dotykowe typu +/-

WiFi & Bluetooth

Funkcja Keep Warm

Funkcja Pauzy

Wykończenie

Proste brzegi - możliwość zabudowy na równi z blatem

Ścięty front

3 ścięte brzegi

Wymiary (SxWxG) mm

590 x 48 x 520 mm

590 x 48 x 520 mm

590 x 48 x 520 mm

Warto wiedzieć

Jak czyścić płytę indukcyjną?

Do czyszczenia płyt indukcyjnych nie wolno używać środków zawierających składniki ścierne lub ostrych szczotek metalowych, ponieważ mogą one zarysować powierzchnię, co może doprowadzić do pęknięcia szyby. Nie należy używać płyty grzejnej do podgrzewania folii aluminiowej, produktów zawiniętych w folię aluminiową lub zamrożonej żywności zapakowanej w aluminium. Jeśli pomiędzy dno garnka i płytę grzejną dostanie się płyn, może powstawać sprężona para powodująca podskakiwanie garnka. Należy zawsze pilnować, by płyta grzejna i dno garnka były suche.

Jak działa podgrzewanie indukcyjne?

Po umieszczeniu naczynia na polu grzejnym i włączeniu urządzenia układy elektroniczne płyty indukcyjnej rozpoczną generowanie „prądów indukcyjnych” w spodniej części naczynia, co spowoduje stały wzrost temperatury w naczyniu. Dzięki bezpośredniemu ogrzewaniu naczyń, a nie płyty szklanej urządzenia, możliwe jest uzyskanie większej wydajności gotowania niż w innych systemach, ponieważ nie występuje utrata ciepła. Większość zużywanej przez urządzenie energii jest przekształcana w ciepło.

Kolor płyty grzewczej Czarny

Rodzaj płyty

Indukcyjna
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Z okapem

Nie
Bezpieczeństwo użytkowania Wyłącznik bezpieczeństwa, Zabezpieczenie przed dziećmi, Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Moc przyłączeniowa [W]

7400

Napięcie zasilania [V]

220-240
Wolna strefa indukcyjna Tak
Funkcje dodatkowe Funkcja Flex, Funkcja Pauza, Funkcja wyłączenia dźwięku, Łączność Wi-Fi, Max Boost, Minutnik
Liczba pól grzewczych 4
Pole 1 [W] 1850/3000
Pole 2 [W] 1850/3000
Pole 3 [W] 1850/3000
Pole 4 [W] 1850/3000
Łączenie pól grzejnych Tak

Sterowanie płyty grzewczej

Dotykowe

Wskaźnik ciepła resztkowego

Tak
Połączenie z okapem Nie

Szerokość [cm]

59

Wysokość [cm]

4.4

Głębokość [cm]

52

Wykonanie płyty grzewczej

Bezramkowa
Waga z opakowaniem [kg] 12.60
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5066FK U2 SLIM-FIT

Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5066FK U2 SLIM-FIT

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
  • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
  • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Avans
59,99

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!