KARCHER

Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line 1.055-760.0

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Pojemność zbiornika [l] 0.4 Wskaźnik temperatury Nie
Wskaźnik gotowości pary Nie Kod produktu 346546
Uniwersalność

Marka KARCHER znana jest ze swej efektywności i nowoczesnych rozwiązań wspomagających codzienne utrzymanie czystości. Mop elektryczny FC7 Cordless Premium Homeline jest tego idealnym przykładem. Tym razem praca odbywa się poza naszym wysiłkiem, ponieważ KARCHER oferuje czyszczenie automatyczne. Naszym jedynym zadaniem jest tylko prowadzenie mopa tam, gdzie upora się on z brudem i zanieczyszczeniami.


Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line

Sprząta suche i mokre zabrudzenia

Łatwo i szybko usuwa wszelkie mokre lub suche zabrudzenia z powierzchni podłogi. Wszystko za sprawą czterocylindrowej technologi przeciwbieżnej zapewniającej wydajne czyszczenie.


Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line

Zbiera włosy oraz sierść zwierząt

Mop KARCHER FC 7 Premium Home Line został także wyposażony w specjalny filtr do włosów czy do sierści zwierząt domowych. Do tej pory było to wręcz niemożliwe, aby udało się zebrać tak wymagające i trudne zanieczyszczenia, które powodują alergię. Producent dodatkowo zapewnia zyskanie, aż o 20% czystszej powierzchni, niż w przypadku korzystania ze standardowych mopów.

Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line

Do 45 minut pracy przy pełnym naładowaniu!

KARCHER to także delikatność i dbałość o różnego rodzaju nawierzchnię. Istnieje możliwość dostosowania prędkości obrotowej rolek czy objętości wody do podłogi, jaką zamierzamy czyścić. Dwa tryby czyszczenia i funkcja BOOST zapewnia możliwość bezproblemowego uporania się z uporczywym brudem. Mop elektryczny jest zasilany za pomocą wydajnej baterii, która na jednym naładowaniu wystarczy nawet na 45 minut sprzątania, co oznacza, aż 135 m2 czystej podłogi.

Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line

Idealny do wszystkich rodzajów nawierzchni

Mop KARCHER umożliwia czyszczenie każdej nawierzchni, od laminatu, po parkiet, drewniane podłogi, panele podłogowe, kamień, glazurę, winyl czy płytki ceramiczne. W wyposażeniu znajduje się też uniwersalny środek czyszczący oraz stacja dokująca.

Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line

Lampy Led oświetlają drogę sprzątania

To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala nam dostać się w trudno dostępne i ciemne zakamarki. One też nie są wolne od brudu, jaki dzięki lampkom LED zostanie natychmiast oświetlony. Nie zdoła już więc umknąć naszej uwadze.

Mop elektryczny KARCHER FC 7 Premium Home Line

Kolor Biało-czarny
Pojemność zbiornika [l] 0.4
Waga [kg] 4.3
Wskaźnik temperatury Nie
Wyposażenie 2 x pad do kamienia, 2 x pad do różnych powierzchni, Ładowarka, Środek do czyszczenia kamienia 30 ml, Stacja do przechowywania i czyszczenia ze szczotką czyszczącą, Uniwersalny środek czyszczący 500 ml
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Akumulatorowe
Wskaźnik gotowości pary Nie
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera KARCHER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!