BLACK&DECKER

Mop parowy BLACK & DECKER FSMH1351SM

529,00
509,00
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Ciśnienie [bar] 3.5 Czas gotowości pary [sek.] 15
Moc [W] 1300 Pojemność zbiornika [l] 0.5
Wskaźnik temperatury Nie Wskaźnik gotowości pary Tak
Kod produktu 414769
Nowoczesna pomoc

Nowoczesna pomoc

Gwarancja szybkiego, łatwego czyszczenia.

Black&Decker FSMH1351SM to kompaktowy, wygodny i mocny mop parowy, który sprawdzi się w niejednym domu czy biurze. To urządzenie to gwarancja szybkiego, łatwego, a przede wszystkim skutecznego czyszczenia różnych powierzchni w mieszkaniu.

9 w 1

9 w 1


Mop Black&Decker FSMH1351SM łączy w sobie aż 9 różnych funkcjonalności i doskonale nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów twardych podłóg, piekarników i grilla, kabin prysznicowych, fug i luster, do odświeżania tapicerki, odświeżania i prasowania garderoby, a także do przecierania i usuwania zarazków za pomocą rękawicy SteaMitt™, która zabija aż 99.9% bakterii i zarazków bez użycia chemikaliów.

Wygodny w użyciu

Wygodny w użyciu


Black&Decker FSMH1351SM pracuje z mocą 1300W i nagrzewa się w zaledwie 15 sekund. 500 ml zbiornik na wodę oraz długi na 6 metrów przewód pozwoli wysprzątać większą powierzchnię bez konieczności przepinania mopa. Mechanizm parowy oparto na technologii Autoselect, która gwarantuje optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi, wystarczy odpowiednio nastawić przycisk wyboru.

Bogaty zestaw akcesoriów

Bogaty zestaw akcesoriów

Mop posiada odłączalny ręczny oczyszczacz parowy Steambuster™, a nakładki Easy Glide™, dołączone do zestawu wykonano ze specjalnych mikrowłókien i nadają się do wielokrotnego prania. Na wyposażeniu Black&Decker FSMH1351SM znajdziemy także rękawicę parową SteaMitt™ wraz z dwoma nakładkami, elastyczny wąż z uchwytem, gumową wycieraczkę do szyb, jedną małą szczotkę, szczotkę do łazienek, dwie nakładki z mikrofibry do mopa oraz jedną z mikrofibry do wycieraczki.

Ciśnienie [bar] 3.5
Czas gotowości pary [sek.] 15
Długość przewodu [m] 6
Kolor Biało-niebieski
Moc [W] 1300
Pojemność zbiornika [l] 0.5
Waga [kg] 3.5
Wskaźnik temperatury Nie
Wyposażenie 1 x gumowa wycieraczka do szyb, 1 x rękawica parowa SteaMitt, 2 x Nakładka, 2 x Nakładka do rękawicy parowej, Szczotka mała, Wąż
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe
Wskaźnik gotowości pary Tak
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Nazwa producenta/importera BLACK&DECKER
Mop obrotowy VILEDA Turbo
104,06

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!