SENCOR

Dehydrator SENCOR SFD 7000BK

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Liczba sit do suszenia 10 Moc [W] 800
Kod produktu 500099
Niezastąpione urządzenie

Suszenie żywności pomaga zachować jej aromat, smak oraz wartości odżywcze. Dzięki zredukowaniu wilgotności żywność można z powodzeniem przechowywać o wiele dłużej i nie martwić się pleśnią. Dzięki suszarce do owoców SENCOR SFD 7000BK od teraz można to praktykować we własnej kuchni.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WYGLAD

Nowoczesny design

Suszarka do owoców SENCOR SFD 7000BK jest urządzeniem wielkogabarytowym, jeżeli porównać ją z innymi modelami dostępnymi na rynku. Od okrągłych plastikowych urządzeń różni się zdecydowanie designem. Nadano jej prostokątny, praktyczny kształt, dzięki czemu o wiele łatwiej się ją przechowuje. Natomiast czarny kolor zdecydowanie dodaje jej stylu i sprawia, że będzie dobrze prezentować się w każdej kuchni.


SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON MOC

Lepsza od innych

Kształt SFD 7000BK ma wpływ nie tylko na wygląd, jest również bardzo praktyczny - w połączeniu z odpowiednim zaprojektowaniem wnętrza, pozwala na raz suszyć na 1,11 m2 powierzchni. To, aż o 60% więcej niż oferują standardowe urządzenia!

Wymiary suszarki to (szerokość × głębokość × wysokość): 35,0 × 39,0 × 51,0 cm.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Zastosowane rozwiązania

Suszarka do owoców SENCOR SFD 7000BK jest tak naprawdę urządzeniem uniwersalnym i suszyć w nim można rozmaite rzeczy. Bez problemu stworzysz rodzynki domowej roboty, aromatyczne zioła i przyprawy, pyszne herbaty owocowo-ziołowe, zdrowe przekąski dla całej rodziny, a także wspaniałe, naturalne ozdoby świąteczne. Cyrkulacja powietrza, którą zastosowano w tym modelu, pozwoliła na uniknięcie konieczności przerzucania tacek podczas procesu suszenia. Tacki są przezroczyste, drzwiczki suszarki również, co ułatwia kontrolę wzrokową całego procesu. Sprzęt w użytkowaniu jest całkowicie bezpieczny - został wyposażony w system termiczny przeciwdziałający przegrzaniu się.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Uniwersalność i ekonomiczność

Dzięki suszarce do żywności SENCOR SFD 6600BK bez problemu przygotujesz suszone mięso, które będzie wartościowym przysmakiem dla Twojego psa, suszone owoce i warzywa stanowiące bardzo wartościową przekąskę dla wszystkich członków rodziny, suszone pestki dyni mające genialne wartości odżywcze, jak i naturalne ozdoby bożonarodzeniowe z suszonych plastrów pomarańczy lub cytryny. Ograniczeniem wykorzystania tej suszarki jest w zasadzie tylko Twoja wyobraźnia!

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Same zalety

Warto dodać, że wysokość użytkowa pięter wynosi 3 cm, więc suszarka pozwala na pracę na dość grubych plastrach. Pobór mocy to jedyne 800 W, co sprawia, że jest to jedno z bardziej ekonomicznych urządzeń kuchennych.

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON WAGA I WYMIARY

Liczba sit do suszenia 10
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje dodatkowe Funkcja powietrza obiegowego, Lampka kontrolna, Termostat, Timer, Wyświetlacz elektroniczny, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Moc [W] 800
Regulacja temperatury Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Dehydrator Tak
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera SENCOR
Znak zgodności
Dehydrator SENCOR SFD 7000BK

Dehydrator SENCOR SFD 7000BK

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!