Zgrzewarka próżniowa CASO VacuChef 77

Taniej o
600,99
3999,00
4 599,99
Cena bezpośrednio przed obniżką
4 599,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

pojutrze31.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Regulacja czasu Tak Szerokość worków [cm] 29
Moc [W] 630 Kolor Srebrno-czarny
Wyposażenie Brak Kod produktu 707552

Zgrzewarka próżniowa firmy CASO – profesjonaliści wśród systemów pakowania próżniowego...

Wyjątkowo wydajny, szczególnie próżniowo zapakowany Dzięki profesjonalnej zgrzewarce próżniowej firmy CASO żywność "pod próżnią" pozostaje świeża do 8 razy dłużej – całkowicie naturalnie bez konserwantów. Cenne aromaty, witaminy i minerały Twoich potraw pozostają przy tym niezawodnie chronione. Odkryj zalety innowacyjnych systemów pakowania próżniowego, które w różnych wersjach oferują wiele możliwości na nowo definiowania przyjemności i świeżości.

Cechy szczególne VacuChef 77:

Kompaktowa przemysłowa zgrzewarka próżniowa z mocną pompą z podwójnym tłokiem (77 l/min.) Idealnie nadaje się do utrzymania świeżości, porcjowania i marynowania żywności. Podwójny szew spawalniczy (2 x 2,5 mm) do worków o szerokości do 29 cm, prawie 100% próżniowa obudowa i komora z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Z wbudowanym uchwytem zaciskowym do worka do bezpiecznego pozycjonowania worka w komorze próżniowej. Wymiary komory (szer. x wys. x gł.): 300 x 115 x 350 mm, pojemność komory: ok. 11 litrów. Możliwość pakowania próżniowego również poza urządzeniem z workami strukturalnymi, aby np. przetwarzać większe produkty spożywcze. Zamknięta komora próżniowa z wypukłą i przezroczystą pokrywą z pleksiglasu. Cyfrowy wskaźnik procesu próżniowego i spawania, ręczny wskaźnik ciśnienia, regulowany czas pakowania próżniowego i spawania

Silne funkcje i kompaktowa konstrukcja

Nasza zgrzewarka próżniowa VacuChef 77 przekonuje nie tylko solidnym i wysokiej jakości wzornictwem ze stali nierdzewnej, ale również innowacyjnymi funkcjami. Profesjonalna pompa próżniowa o pojemności -77 l/min. – 4,5 m³/h i prawie 100% próżnia zapewniają najlepsze rezultaty. Dzięki wbudowanemu manometrowi oraz cyfrowemu wyświetlaczowi procesu gwarantowana jest wyjątkowo łatwa obsługa i sterowanie.
    
Pakowanie próżniowe płynów

Szczególną mocą zgrzewarki próżniowej jest pakowanie próżniowe cieczy. Nasz VacuChef 77 bez problemu próżniowo pakuje żywność, która ma wyjątkowo dużą zawartość płynów. Jest to korzystne nie tylko w przypadku sosów i zup, ale również w przypadku produktów spożywczych, które np. soki mięsne lub marynaty zawierające olej. Dzięki podwójnemu spoinowi worki są ponadto wyjątkowo bezpiecznie zamykane.
    
Idealne przygotowanie Sous Vide

Sous Vide – gotowanie "pod próżnią" to wyjątkowo delikatny i bezpieczny dla produktu proces gotowania mięsa, ryb, warzyw i wielu innych. do gotowania w niskiej temperaturze. Podczas gotowania w worku próżniowym zachowany zostaje naturalny smak potraw oraz cenne witaminy i składniki odżywcze, a mięso lub ryby stają się delikatne i soczyste. Dzięki naszemu VacuChef 77 możesz optymalnie przygotować swoje produkty do gotowania sous vide.

Pakowanie próżniowe w szkle

Wiele produktów spożywczych można szczególnie dobrze wkręcać w śruby lub przechowywać słoiki na przetwory. Dzięki zgrzewarce próżniowej firmy CASO można ją ponownie zamknąć w ciągu kilku sekund. Niezależnie od tego, czy marmolada, pesto, mus jabłkowy czy marynata, trwałość psujących się produktów spożywczych jest znacznie zwiększona.
    
Możliwość pakowania próżniowego z workiem strukturalnym i uszczelką

Podczas pakowania próżniowego poza komorą należy zawsze używać strukturalnych worków foliowych, do pakowania próżniowego wewnątrz komory próżniowej nie są potrzebne żadne strukturalne worki foliowe. Do pakowania próżniowego można używać również niedrogich, gładkich woreczków foliowych (woreczek z uszczelką krawędzi).

Regulacja czasu Tak
Szerokość worków [cm] 29
Moc [W] 630
Kolor Srebrno-czarny
Wyposażenie Brak
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera caso

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!