SUNONE

Frezarka do paznokci SUNONE JD108-H Biały

379,00
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 30.07.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ frezów Kamienne Moc [W] 65
Prędkość obrotowa [obr/min] 35000 Kod produktu 670475

Profesjonalna frezarka renomowanej firmy JSDA wyprodukowana dla SUNONE to najlepszy wybór zarówno do amatorskiego jak i profesjonalnego użytku. Frezarkę wyróżnia wysoka jakość wykonania, oraz najlepsze, sprawdzone komponenty użyte w produkcji. Poza restrykcyjną kontrolą jakości, jakiej poddana została frezarka przed opuszczeniem fabryki, dodatkowo poddaliśmy ją wielu wielogodzinnym testom w profesjonalnym salonie urody. Sprzęt otrzymał wysokie oceny w swojej kategorii, oraz zgodności z danymi wskazanymi w specyfikacji. Przy obrotach nie ma bicia, co zapewnia dużą precyzję wykonania, nie przegrzewa się i posiada dużą żywotność silnika.

 

Profesjonalny sprzęt z regulacją prędkości za pomocą pokrętła, przyciskami zmieniającymi kierunek obrotów, oraz umożliwiającymi przełączenie ze sterowania ręcznego na sterowanie pedałem nożnym.


Oryginalna głowica z mechanizmem TWIST & LOCK, gdzie zacisk frezu po przekręceniu w prawo jest otwarty, natomiast przy przekręceniu w lewo zamknięty.


Sterowanie obrotami bez konieczności używania rąk.


Klucz wielofunkcyjny - przydatny w przypadku samodzielnej wymiany komponentów, oraz oczyszczania głowicy frezarki.


2 wymienne szczotki - do samodzielnej wymiany komponentu, który naturalnie ulega zużyciu, bez konieczności odsyłania urządzenia do serwisu.


Mały zestaw frezów - 3 sztuki frezów + 1 kapturek z nośnikiem idealnie nadają się do spiłowania masy żelowej i akrylowej.

Gwarancja 12 miesięcy
Kolor Czarny
Możliwość zmiany kierunku obrotu frezu Tak
Typ frezów Kamienne
Wyposażenie 1 głowica, Zestaw frezów
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Moc [W] 65
Prędkość obrotowa [obr/min] 35000
Zasilanie Sieciowe
Nazwa producenta/importera SUNONE
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!