RIO BEAUTY

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO

229,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO28.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje dodatkowe Regulowana podstawka, Sterowanie dotykowe Kształt Okrągłe
Podświetlenie Tak Powiększenie Tak
Wymiary [cm] 21 x 34 x 10 Zasilanie Bateryjne, USB
Kod produktu 493546 5-krotne powiększenieZmiana barwy światła
Lusterko do zadań specjalnych

Podręczne lusterko RIO BEAUTY MMCO

Poczuj się jak prawdziwa królowa i przeżyj baśniowy sen na jawie. Idealny makijaż nie będzie stanowił problemu z lusterkiem kosmetycznym RIO BEAUTY MMCO. Ruszanie w jakąkolwiek podróż bez tego lusterka to jak wyprawa bez plecaka. Najlepsze lusterko HD do precyzyjnych zadań na wyciągnięcie dłoni.

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO cechy zastosowanie

Obracanie o 45˚

Jedna z najbardziej przydatnych funkcji, którą posiada nieliczna ilość lusterek, czyli obrót o 45˚, które pozwoli Ci na dostosowanie kąta lustra w zależności od sytuacji. Koniec z obracaniem dłonią czy przesuwaniem się na krześle, a wszystko by ułatwić Ci wykonanie perfekcyjnego makijażu.

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO zakres obroty kąt lustra

Stabilny stelaż

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO osadzone jest na solidnym stelażu, który pozwala nam używać go w ekstremalnych warunkach bez ryzyka stłuczenia czy wywrócenia się. Codzienne użytkowanie nie sprawi nam kłopotu, a dzięki ergonomicznej formie, możemy bez problemu znaleźć miejsce na lusterko na naszej toaletce czy komodzie.

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO stelaż stabilność nóżki

Podświetlenie LED

Nie ma nic gorszego niż nieodpowiednie światło przy konturowaniu ust czy policzków. Na szczęście za sprawą podświetlenia LED, które w tym wypadku jest w formie pierścienia okalającego ramę lustra, ten problem Ci nie grozi. Światła LED tworzą doskonałe światło bez zbędnych cieni, a dodatkowo są regulowane i pozwalają na ściemnienie lub rozjaśnianie za pomocą szybkiego dotknięcia czujnika.

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO przenośne kompaktowe urządzenie profesjonalne

Gdy jedno lustro to za mało

Jeśli nie satysfakcjonuje Cię pojedyncze lusterko, lecz wymagasz czegoś więcej to mamy dobrą wiadomość. W zestawie otrzymujesz funkcjonalne lusterko magnetyczne, które z łatwością możesz przyczepić to głównego lustra lub używać jako oddzielny produkt. Samo lusterko magnetyczne ma aż 5-krotne powiększenie więc zadbanie o detale przy robieniu makijażu będzie jeszcze dokładniejsze i wygodniejsze.

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO dodatkowe akcesorium lusterko

Dotyk i ładowanie

Obsługa natężenia światła odbywa się za pomocą dotykowego przycisku, który umiejscowiony jest w dolnej części lustra, co pozwala na łatwy dostęp, a przy okazji nie zasłania nam widoku. Warto tutaj dodać, że lusterko wyposażone jest w niezależną baterię, którą możemy bez problemu ładować za pomocą kabla USB, który otrzymujemy w zestawie.

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO dotyk ładowanie LED

Co w zestawie?

Lusterko kosmetyczne RIO BEAUTY MMCO zawiera kabel USB-A/USB-C do ładowania, małe odczepiane lusterko, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


Funkcje dodatkowe Regulowana podstawka, Sterowanie dotykowe
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Brązowy
Kształt Okrągłe
Możliwość montażu na ścianie Nie
Podświetlenie Tak
Powiększenie Tak
Wykonanie Szkło, Tworzywo sztuczne
Wymiary [cm] 21 x 34 x 10
Wyposażenie Małe odczepiane lusterko, Przewód USB do ładowania
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Model producenta MMCO
Zasilanie Bateryjne, USB
Nazwa producenta/importera RIO BEAUTY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!