ETA

Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030 16, 19 mm 400 W

59,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO05.09.2025

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Jonizacja

Nie Nawiew zimnego powietrza Tak

Liczba poziomów temperatury

2 Funkcje Automatyczne wyłączenie, Nawiew zimnego powietrza, Obrotowy przewód, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Moc [W] 400 Zastosowane technologie Regulacja temperatury

Średnica [mm]

16, 19 Kolor Biały
Wyposażenie 2 x okrągła szczotka, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna Kod produktu 181973
Uchwyt do zawieszeniaAutomatyczne wyłączenie
Salon fryzjerski w Twoim domu
Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030

Wiele funkcji w jednym urządzeniu

Chcesz wyglądać, jakbyś przed chwilą wyszła z salonu fryzjerskiego? Z pomocą lokówko-suszarki ETA FENITE nie będzie to łatwiejsze niż myślisz. Wyczaruj idealną stylizację, o jakiej marzysz, w zaciszu swojego domu. Wygodna konstrukcja tego modelu, zapewnia komfortowe użytkowanie, więc przypadnie Ci do gustu już od pierwszego zastosowania.

Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030

Kompleksowy zestaw

Marzysz o doskonałej pielęgnacji włosów, która nie zajmie dużo czasu? Lokówko-suszarka ETA FENITE będzie niezastąpiona. W zestawie znajdują się 2 końcówki modelujące, jedna o średnicy 16 mm i druga o średnicy 19 mm. Ich wymiana i instalacja jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030

2 moce i 2 poziomy temperatury

Dzięki lokówko-suszarce ETA FENITE, Twoje włosy będą pod doskonałą opieką. W zależności od potrzeb można wybierać spośród 2 mocy przepływu powietrza i 2 poziomów regulacji temperatury. Model ten posiada również funkcję szybkiego chłodzenia, która pozwala na utrwalenie fryzury.

Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030

Długi przewód

Wygodną obsługę zapewnia także obrotowy kabel zasilający o długości 1,8 m. Praktyczny uchwyt, umożliwia wygodne zawieszenie. Głośność pracy tego modelu wynosi 77 dB, a moc 400 W.

Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030

Zawartość zestawu

Suszarko-lokówka ETA Fenite 032890030, 2 okrągłe szczotki, dokumentacja.


Automatyczne wyłączenie

Tak

Błyskawiczne nagrzewanie

Nie

Jonizacja

Nie
Nawiew zimnego powietrza Tak

Szczotka obrotowa

Nie
Funkcje dodatkowe Możliwość zdejmowania, przekręcania i zablokowania szczotki, Uchwyt do zawieszenia
Airstyler Nie

Liczba poziomów temperatury

2
Funkcje Automatyczne wyłączenie, Nawiew zimnego powietrza, Obrotowy przewód, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Moc [W] 400
Obrotowy przewód Tak

Powłoka ceramiczna

Nie
Rodzaj Suszarko-lokówka
Rodzaj nasadek 1 x lokówka 16 mm, 1 x lokówka 19 mm

Wyświetlacz LCD

Nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Zastosowane technologie Regulacja temperatury

Dyfuzor

Nie
Składana rączka Nie
Stożkowa Nie

Średnica [mm]

16, 19
Ilość końcówek 2
Zastosowana powłoka Tworzywo sztuczne
Technologia AI Nie
Funkcje AI Nie
Kolor Biały
Wyposażenie 2 x okrągła szczotka, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Model producenta 032890030
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa ETA a.s.
Ulica i numer budynku Křižíkova 148/34
Kod pocztowy 18600
Miasto Praga 8
Adres elektroniczny  [email protected]
Instrukcja obsługi Pobierz
Informacje o bezpieczeństwie Pobierz
Nazwa producenta/importera ETA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!