LOVELA

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

59,88

Cena jednostkowa:

13,31 zł/litr

Najszybsza dostawa:

pojutrze23.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do prania Rodzaj produktu Płyn

Liczba prań

50 Pojemność [ml] 4500
Zastosowanie Do tkanin kolorowych Informacje
Kod produktu 444926
W trosce o skórę już od pierwszego dnia

Płyn do prania kolorów Lovela Baby

Lovela Baby to hipoalergiczne mleczko do prania kolorowych ubranek dziecięcych, które zostało opracowane specjalnie z myślą o bardzo wrażliwej skórze.
- Hipoalergiczny* i delikatny.
- Do ubranek kolorowych.
- Przebadany dermatologicznie, testowany klinicznie.
- Bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci.
- Odpowiedni dla alergików.

*Hipoalergiczny, tj. o zmniejszonym potencjale alergizującym.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

Sprawdzona formuła

Od ponad 20 lat LOVELA Baby wspiera mamy w trosce o skórę niemowląt. To numer 1 w kategorii prania dziecięcego w Polsce*

* Źródło: RB Hygiene Home za NielsenIQ, panel handlu detalicznego, cała Polska z Dyskontami (Drug), sprzedaż wartościowa, ilościowa i w sztukach w okresie 52 tygodni kończącym się 01.01.2023r. w kategorii: środków do prania, segment Baby.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

Hipoalergiczny* skład

Płyn do prania LOVELA Baby polecany jest również osobom z alergiami i problemami skórnymi, ponieważ dobrze się wypłukuje i nie podrażnia skóry. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz badania dermatologiczne potwierdzają, że możesz używać Loveli Baby od pierwszych dni życia maluszka.

*Detergenty hipoalergiczne mają zmniejszony potencjał alergizujący, dzięki czemu zmniejszają ryzyko wystąpienia alergii.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

Kiedy zostajesz mamą...

od razu zmienia się cały Twój świat i naturalne jest to, że troszczysz się o wrażliwą skórę swojego maluszka. To zrozumiałe, że nie masz energii ani czasu na to, by testować kolejne detergenty, by znaleźć ten najlepszy. Dlatego z myślą o wyjątkowo delikatnej skórze stworzyliśmy płyn LOVELA Baby, który jest hipoalergicznym środkiem piorącym dla najmniejszych dzieci.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

Dlaczego właśnie Lovela?

Skóra niemowląt i małych dzieci jest bardzo delikatna i łatwo ulega podrażnieniom. Dlatego polecam rodzicom środki do prania, które są bezpieczne dla maluszka już od pierwszego dnia życia i posiadają hipoalergiczną formułę. Rekomenduję używanie hipoalergicznych produktów do 3. roku życia dziecka, a także do prania ubrań całej rodziny. - dr Lidia Ruszkowska, lekarz medycyny, specjalista dermatolog.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

Uwaga!

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Skład: 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło, phenoxyethanol, iodopropynylbutylcarbamate, kompozycja zapachowa.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 4500 ml

Przeznaczenie Do prania
Seria producenta Baby Kolor
Rodzaj produktu Płyn

Liczba prań

50
Pojemność [ml] 4500
Zastosowanie Do tkanin kolorowych
Informacje
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera LOVELA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!