LOVELA

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml

Taniej o
3
39,99

Cena jednostkowa:

13,79 zł/litr

42,99
Cena bezpośrednio przed obniżką
42,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

JUTRO23.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do prania Rodzaj produktu Płyn

Liczba prań

32 Pojemność [ml] 2900
Zastosowanie Do tkanin kolorowych Informacje
Kod produktu 444924
Z myślą o Twoim maluszku

Bezpieczny środek do prania

Mleczko do prania kolorów Lovela to produkt do prania, który powstał specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Nie ma bowiem nic ważniejszego niż zadowolenie i dobre samopoczucie Twojego malucha. Wszak zadowolony maluch to zadowolony rodzic. Tradycyjne środki do prania szybko mogą podrażnić miękką skórę dziecka i wywołać jego dyskomfort. Nie ryzykuj, postaw na mleczko do prania kolorów Lovela i razem ze swoim szkrabem ciesz się każdym dniem.

Mleczko do prania kolorów Lovela to:
• idealna czystość,
• ochrona skóry Twojego maluszka,
• sprawdzona formuła,
• hipoalergiczny skład,
• bezpieczny środek do prania dla wrażliwej skóry.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml sprawdzona hipoalergiczna bezpieczna

Ochrona dla małych i dużych

Mleczko do prania kolorów Lovela to nie tylko bezpieczny środek do prania dla Twojego malucha, lecz także dla Ciebie i Twojej wrażliwej skóry. Zwykłe środki do prania powodują u Ciebie reakcje alergiczne i nieprzyjemne uczucie świądu? Zapomnij o tym! Wybierz środek, dzięki któremu Twoje ubrania będą idealnie czyste, a skóra delikatna i miękka.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml niemowlę

Czystość i intensywny kolor

Mleczko do prania kolorów Lovela to nie tylko bezpieczna formuła dla skóry dzieci. To także skuteczny środek do prania, który w okamgnieniu pozbywa się plam, których na ubrankach maluchów nie brakuje. Idealna czystość i intensywne kolory idą z Lovelą w parze. Nie musisz się więc już obawiać, że czerwona sukieneczka Twojej córki czy zielone spodnie syna stracą swój blask.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml skuteczne pranie

Dla delikatnej skóry

Niezależnie od tego, czy robisz pranie ubrań swojego dziecka, czy swoich, ochrona wrażliwej skóry ma znaczenie. Dolej więc do prania mleczko do prania kolorów Lovela i razem ze swoją pociechą cieszcie się uczuciem miękkiej i chronionej przed podrażnieniami skóry. Lovela to bowiem pewne, sprawdzone, bezpieczne i hipoalergiczne rozwiązanie zarówno dla najmniejszych, jak i ich opiekunów.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml odplamiacz do prania LOVELA 1000 ml niemowlę w ręczniku

Wybór rodziców

Mleczko do prania kolorów Lovela to wybór rodziców w całej Polsce, którzy już nie muszą martwić się o skórę swojego dziecka. Bez testowania różnych detergentów, bez zmian, które mogą mieć negatywne skutki dla Twojego maluszka. Lovela to pewny wybór.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml odplamiacz mleczko do prania proszek do prania kapsułki do prania

Środki ostrożności

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml uwaga środki ostrożności

Zawartość opakowania

Płyn do prania LOVELA Baby Kolor 2900 ml.


Przeznaczenie Do prania
Seria producenta Baby Kolor
Rodzaj produktu Płyn

Liczba prań

32
Pojemność [ml] 2900
Zastosowanie Do tkanin kolorowych
Informacje
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera LOVELA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!