MIELE

Płyn do prania MIELE Set 6 UltraPhase 1 i 2 6 x 1400 ml

419,00

Cena jednostkowa:

49,88 zł/litr

Najszybsza dostawa:

JUTRO06.03.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do prania Rodzaj produktu Płyn
Liczba prań 261 Pojemność [ml] 8400
Zastosowanie Uniwersalne Informacje
Kod produktu 478269
Czas na Set 6 UltraPhase w Twojej pralni

W trosce o środowisko naturalne

Chcesz zmywać efektywnie i ekologicznie? Dzięki środkom piorącym MIELE to żaden problem! Specjalne wysoce wydajne enzymy zapewniają dokładne usuwanie plam – w szczególności w niskich temperaturach. Nie jest również wymagane specjalne przygotowanie prania przed i po. Takie rozwiązanie oznacza oszczędność wody i środowiska. Pranie Twoich ubrań przebiega niezwykle delikatnie, dzięki czemu rzadziej musisz kupować nowe.

MIELE zmywanie efektywnie ekologicznie środki piorące dokładne usuwanie plam oszczędność woda środowisko

Delikatne pranie - wskazówki

Poznaj wskazówki dotyczące ekologicznego i skutecznego prania. Weź pod uwagę temperaturę 30°C – bo niższa temperatura prania jest korzystna dla środowiska. Dodatkowo - w miarę możliwości pierz z pełnym załadunkiem pralki – za wyjątkiem prania delikatnego. Ważne jest aby dostosować ilość środka piorącego do stopnia twardości i zabrudzenia wody. Regularnie korzystaj z programu prania w temperaturze 60°C do białego prania oraz w razie alergii na kurz - pierz w tej temperaturze bieliznę pościelową. Pamiętaj o tym, by między programami pralka została otwarta.

MIELE wskazówki ekologiczne skuteczne pranie temperatura środowisko załadunek pralka delikatne środek piorący twardość zabrudzenie woda alergia kurz bielizna pościelowa

Automatyczne dozowanie środków piorących TwinDos®

Automatyczne dozowanie jest nie tylko praktyczne, ale także gwarantuje perfekcyjną czystość. Dzięki UltraPhase 1 i 2 urządzenie stanie się najlepszym systemem na płynny środek piorący. TwinDos® dozuje UltraPhase 1 i 2 zawsze w optymalnym momencie prania, dzięki czemu osiąga najwyższą skuteczność prania. Poza tym TwinDos® robi to tak precyzyjnie, że pozwala zaoszczędzić nawet 30% detergentu w porównaniu z ręcznym dozowaniem.

MIELE automatyczne dozowanie praltyczne czystość ultraphase środek piorący pranie skuteczność twindos detergent

ColorProtect

Długotrwała intensywność kolorów - tkaniny kolorowe mogą farbować podczas prania. Specjalny inhibitor przenoszenia koloru zapobiega przenoszeniu koloru na inne ubrania. Oznacza to, że można bez wahania prać razem odzież kolorową. Jednocześnie enzym celulaza zapewnia, że kolory dłużej zachowują trwałość i piękno.

MIELE intensywność kolory tkaniny farbowanie odzież celulaza

Delikatne usuwanie plam

Chcesz usunąć uporczywe plamy, a jednocześnie chronić swoje pranie? Aktywny tlen w płynnym środku piorącym MIELE UltraPhase sprawia, że teraz jest to możliwe! Skutecznie usuwa plamy z czerwonego wina, kawy lub herbaty i jest szczególnie przyjazne dla środowiska. System automatycznego dozowania TwinDos zapewnia, że do prania jest dodawana taka ilość aktywnego tlenu, jaka jest wymagana. Plamy znikają, a kolory ubrań nie tracą intensywności.

MIELE plamy usuwanie aktywny tlen środek piorący czerwone wino herbata kawa przyjazne środowisko automatyczne dozowanie kolory intensywność

Urządzenie i tekstylia: czystość doskonała

Środek piorący MIELE UltraPhase zawiera wybielacz w postaci aktywnego tlenu. Jako nadtlenek wodoru rozkłada się podczas prania na wodę i aktywny tlen. Dzięki temu działa jako szczególnie skuteczny środek dezynfekujący, antybakteryjny i neutralizujący zapachy. Jednocześnie jest łagodny dla środowiska. W ten sposób możesz cieszyć się doskonale czystym praniem i higienicznie czystym bębnem SoftCare.

MIELE ultraphase wybielacz aktywny tlen pranie dezynfekcja antybakteryjny neutralizacja zapach łagodny środowisko czystość bęben softcare

Dla doskonałej siły czyszczenia

Czyste i bez plam - detergenty MIELE zawierają do siedmiu silnych enzymów. Nawet w niskich temperaturach zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia i najskuteczniejsze usuwanie plam. Każdy z tych enzymów pełni inną funkcję: lipaza usuwa plamy z tłuszczu i pektynaza – plamy z substancji zawierających pektyny, takie jak dżemy. Enzym celulaza - unika guzków włókien i utrzymuje intensywność koloru. Twoje pranie na dłużej pozostanie jak nowe.

MIELE czyste plamy detergenty enzymy temperatura czyszczenie

Lśniąca biel prania

Środek piorący MIELE UltraPhase zawiera wybielacze optyczne, dzięki którym Twoje ulubione białe ubrania na długo zachowają swój blask. W połączeniu z silnym aktywnym tlenem - daje to doskonałe rezultaty. Dzięki systemowi automatycznego dozowania TwinDos ilość dodawanego aktywnego tlenu jest dostosowana do koloru prania. W ten sposób możesz cieszyć się doskonałym efektem WhiteBoost w przypadku białego prania.

MIELE środek piorący wybielacz optyczny białe ubrania blask aktywny tlen automatyczne dozowanie twindos kolor whiteboost

Jakość sprawdzona przez Instytut Hohenstein

Instytut Hohenstein zbadał właściwości automatycznego 2-fazowego systemu dozującego w połączeniu ze środkami piorącymi MIELE UltraPhase 1 i UltraPhase 2. Doskonała skuteczność prania została potwierdzona w odniesieniu do usuwania plam, zachowania bieli, zapobiegania szarzeniu, dokładności dozowania oraz zapobiegania mechaceniu.

MIELE instytut automatyczne dozowanie środki piorące skuteczność

Perfekcyjne efekty prania

Razem raźniej - optymalne współdziałanie środka piorącego i pralki, daje Ci perfekcyjny rezultat prania. Skorzystaj z MIELE Set 6 UltraPhase 1 i 2 i ciesz się czystym, pachnącym i pełnym blasku praniem.

MIELE środek piorący pralka perfekcyjne rezultaty pranie

Zawartość zestawu

W zestawie MIELE Set 6 UltraPhase 1 i 2 otrzymasz: zapas środka piorącego (6 sztuk w opakowaniu).

MIELE  zestaw instrukcja gwarancja

Przeznaczenie Do prania
Rodzaj produktu Płyn
Liczba prań 261
Pojemność [ml] 8400
Zastosowanie Uniwersalne
Informacje
Karta charakterystyki wyrobu Pobierz
Nazwa producenta/importera Miele Sp. z o.o.

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!