BOSCH_elektronarzedzia

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Zasilanie Akumulatorowe Typ uchwytu Wewnętrzny sześciokątny 1/4"
Maksymalny moment obrotowy [Nm] 200 Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 3400
Przeznaczenie Do użytku profesjonalnego Waga [kg] 1.1
Funkcje Dwa kierunki obrotów Kod produktu 524562
Elektronarzędzie o wspaniałych parametrach

Gwarancja solidności

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional to elektronarzędzie ze świetnymi parametrami technicznymi, które jest solidne i niezawodne. Jest to sprzęt do wkręcania i wykręcania śrub. Narzędzie cechuje się poręczną i lekką konstrukcją, co zapewnią wygodne użytkowanie.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional świetne parametry techniczne solidne niezawodne do wkręcania i wykręcania śrub poręczna lekka konstrukcja

Wydajne zasilanie

Sercem urządzenia jest bardzo wydajny akumulator Li-Ion o napięciu 18 V, który wytrzymuje nawet kilka tysięcy cykli ładowania! Silnik bezszczotkowy pozwala osiągnąć maksymalną prędkość obrotową do 3400 obr/min, natomiast częstotliwość udaru wynosi 0-4000 ud/min. A maksymalny moment obrotowy dochodzi do 200 Nm, co zapewnia dużą moc i ułatwia pracę.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional akumulator Li-Ion napięci 18V maksymalna prędkość obrotowa do 3400 obr/min częstotliwość udaru 0-4000 ud/min maksymalny moment obrotowy 200 Nm

Do wymagających prac

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional został wyposażony w 3-biegową przekładnię, dzięki temu użytkownik może dobrać prędkość do rodzaju wykonywanej pracy. Zapewnia ona dłuższy czas pracy akumulatora na jednym cyklu ładowania i jest gwarancją zdecydowanie dłuższej żywotności, przy jednoczesnym optymalnym przeniesieniu energii, dając spokojną pracę.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional 3-biegowa przedkładnia

Wielofunkcyjność

Narzędzie zostało wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest regulacja prędkości obrotowej na spuście, dzięki czemu operator bez problemu może dostosować parametry do obrabianego materiału. Kolejnym atutem urządzenia jest system Electronic Motor Protection, który odpowiada za zwiększoną żywotność silnika. Dzięki temu systemowi klucz będzie służył przez długi czas, bez ryzyka uszkodzenia.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional regulacja prędkości obrotowej na spuście system Electronic Motor Protection zwiększona żywotność silnika

System mocowania osprzętu

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional przystosowany jest do mocowania osprzętu z chwytem wewnętrznym sześciokątnym 1/4 cala. Uniwersalne gniazdo umożliwia mocowanie śrub o średnicy M6-M16.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional chwyt wewnętrzny sześciokątny 1/4 cala śruby średnica M6-M16

Udogodnienia

Klucz posiada stalowy zaczep do paska, który zwiększa swobodę pracy, ponieważ można ją sobie wygodnie przymocować do paska. Dzięki temu praca na drabinach, rusztowaniach czy w innych wymuszonych pozycjach będzie komfortowa. Dodatkowo urządzenie lampkę LED, która doświetli miejsce pracy.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional stalowy zaczep do paska lampka LED

Wygodna praca

Niewielka i ergonomiczna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest to idealne narzędzie do użytkowania w małych i ciasnych przestrzeniach. Uchwyt z powłoką antypoślizgową zapewnia pewny chwyt i poprawia komfort pracy. Urządzenie przeznaczone jest do użytkowania w profesjonalnych warsztatach, ale sprawdzi się również w warunkach domowych. Narzędzie wyróżnia się niewielką masą,dzięki której jego obsługa jest niezwykle prosta. Waży ono zaledwie 1,1 kg, co jest istotną zaletą w przypadku tak zaawansowanego sprzętu. Dodatkowo tak lekka konstrukcja pozwoli na łatwe przenoszenie urządzenia.

Klucz udarowy BOSCH GDR 18V-200 Professional niewielka ergonomiczna konstrukcja do małych ciasnych przestrzeni uchwyt z powłoką antypoślizgową do profesjonalnych warsztatów w warunkach domowych waga 1,1 kg

Co w zestawie?

W zestawie z kluczem udarowym BOSCH GDR 18V-200 Professional kupujący otrzyma niezbędną dokumentację

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki.


Zasilanie Akumulatorowe
Silnik Bezszczotkowy
Typ uchwytu Wewnętrzny sześciokątny 1/4"
Częstotliwość udaru [ud/min] 4000
Maksymalny moment obrotowy [Nm] 200
Dwa kierunki obrotów Tak
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 3400

Typ akumulatora

Li-Ion
Liczba akumulatorów 0
Napięcie akumulatora [V] 18
Ładowarka w zestawie Nie
Opakowanie Karton
Przeznaczenie Do użytku profesjonalnego
Bezprzewodowy Tak
Kompatybilność seria GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Wyposażenie Brak
Waga [kg] 1.1
Akumulator w zestawie Nie
Funkcja udaru Tak
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ROBERT BOSCH SP Z O.O.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!