EINHELL

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18/210 Li-Solo

879,99
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Do użytku domowego Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 3080
Prowadnica Tak Średnica tarczy [mm] 210
Zasilanie Akumulatorowe Wysokość brutto 31
Kod produktu 246428
Niezbędnik majsterkowicza

Do perfekcyjnych cięć

Poszukujesz wysokiej klasy pilarki ukosowej, która sprawdzi się podczas realizacji wielu różnorodnych prac? Koniecznie sprawdź model EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo, który z łatwością można dopasować do osobistych potrzeb. To niezastąpione narzędzie z rodziny Power X-Change, idealne do domu i ogrodu. Perfekcyjnie cięcie drewna, paneli i innych materiałów, z wygodnym uchwytem, precyzyjnym stołem i laserem linii cięcia zapewnia doskonałe rezultaty pracy.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo wysokiej klasy rodzina Power X-Change do domu i ogrodu do drewan paneli innych materialow wygodny uchwyt precyzyjny stol laser lini ciecia

Wydajne zasilanie

Dzięki zastosowaniu technologii akumulatorowej, pilarka EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo zapewnia mobilność i swobodę pracy, eliminując konieczność stosowania kabli i ograniczeń zasilania. Dzięki efektywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu z systemu Power X-Change, pilarka zapewnia bezprzewodową swobodę pracy. Możliwość łączenia z innymi urządzeniami PXC sprawia, że praca staje się jeszcze bardziej elastyczna.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki, można je nabyć osobno.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo technologia akumulatorowa mobilnosc swoboda pracy akumulator litowo-jonowy system Power X-Change mozliwosc laczenia z innymi urzadzeniami PXC

Precyzja każdego cięcia

Dzięki wysuwanym wspornikom X-Tend po obu stronach, masz solidne wsparcie podczas pracy z dłuższymi przedmiotami, zapewniając precyzję i elastyczność w każdej sytuacji. Natomiast silnik szczotkowy umożliwia pracę z maksymalną prędkością dochodzącą do 3080 obr/min, dzięki czemu obrabiany materiał będzie szybko i precyzyjnie przycięty.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo wysuwane wsporniki X-Tend po obu stronach precyzja elastycznosc predkosc do 3080 obr/min

Łatwe ustawianie kąta

Stołowi obrotowemu nie brakuje dokładnych pozycji blokowania w najpopularniejszych kątach, co umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie pod kątem nawet do 47° w lewo i w prawo. Głowica piły ukośnej EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo może być przechylana o 45° w lewo, co gwarantuje płynne i precyzyjne cięcia pod kątem w różnych pozycjach.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo dokladne pozycje blokowania w najpopularniejszych katach ciecie pod katem do 47 stopni w lewo i w prawo glowica przechylana o 45 stopni w lewo plynne precyzyjne ciecie pod katem

Pełen kontrola nad pracą

Dzięki laserowi linii cięcia masz pełną kontrolę nad miejscem, w którym zostanie wykonane cięcie już na etapie przygotowań. Dodatkowe oświetlenie LED zapewnia optymalną widoczność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo laser lini ciecia oswietlenie LED

Czystość pracy

Urządzenie ma adapter o średnicy 36 mm i worek na pył. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie można podłączyć do odkurzacza i zapewnić sobie czyste miejsce pracy bez pyłu, a co za tym idzie, lepszą widoczność obrabianego materiału.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo adapter do odkurzacza o srednicy 36 mm worek na pyl podlaczenie do odkurzacza czyste miejsce pracy bez pylu

Komfortowe użytkowanie

Lekka konstrukcja urządzenia (9,5 kg) o niezwykle dużym zakresie cięcia jest łatwa do przenoszenia w miejscu pracy. Stół roboczy został wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co przekłada się na stabilną konstrukcję. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje się dokładną regulacją kąta, a zacisk do przytrzymywania obrabianego materiału, zdecydowanie ułatwia pracę.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo lekka konstrukcja urzadzenia 9,5 kg latwa do przenoszenia stol roboczy z odlewanego cisnieniowo aluminium dokladna regulacja kata zacisk so przytrzymywania

Wydajne cięcie

Piłę ukosową EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo wyróżnia tarcza tnąca o średnicy 210 mm i średnicy otworu tarczy 30 mm. Wysoka żywotność ostrza, które zostało wykonane z węglików spiekanych, pozwala zminimalizować koszty. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy planują korzystać z urządzenia podczas pracy zawodowej.

Pilarka ukosowa EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo tarcza tnaca srednica 210 srednica otworu 30 mm z weglikow spiekanych

Co w zestawie?

W zestawie wraz z pilarką EINHELL TE-MS 18-210 Li-Solo kupujący otrzyma tarczę tnącą oraz worek na pył oraz niezbędną dokumentację.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki, można je nabyć osobno.


ZOBACZ WIĘCEJ

Rodzaj produktu Piła ukosowa
Przeznaczenie Do użytku domowego
Akumulator w zestawie Nie
Kompatybilność seria Power X-Change
Waga [kg] 9.5
Waga z opakowaniem [kg] 9.45
Wyposażenie Tarcza, Worek na pył
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Głębokość cięcia 45 stopni [mm] 83 x 60
Głębokość cięcia 90 stopni [mm] 120 x 60
Liczba akumulatorów 0
Opakowanie Karton
Napięcie akumulatora [V] 18
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min] 3080
Prowadnica Tak
Regulacja obrotów Nie
Ładowarka w zestawie Nie
Średnica otworu tarczy [mm] 30
Średnica tarczy [mm] 210

Typ akumulatora

Li-Ion
Zasilanie Akumulatorowe
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera EINHELL

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!