BOSCH_elektronarzedzia

Piła szablasta BOSCH Professional GSA 185-Li Solo 06016C0020

849,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Waga [kg] 3.2 Zasilanie Akumulatorowe
Przeznaczenie Do użytku profesjonalnego Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm] 230
Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm] 150 Napięcie akumulatora [V] 18
Kod produktu 688102
Sprzęt wysokiej klasy

Narzędzie nowej generacji

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li to idealne narzędzie do cięcia, które cechuje się wysoką precyzją, wygodą i niezwykłą wydajnością. Jest to idealne narzędzie do pracy w drewnie, drewnie opałowym, w stali oraz innych metalach i różnych tworzywach sztucznych. Jest to solidne narzędzie, które sprawdzi się zarówno w profesjonalnych zastosowaniach, jak i podczas prac domowych.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo narzedzie do ciecia wysoka precyzja wygoda niezwykla wydajnosc solidne narzedzie dla profesjonalistow do uzytku domowego

Niekwestionowana szybkość pracy

Funkcjonalna piła szablasta BOSCH GSA 185-Li to nie tylko sprzęt, który można wykorzystać w każdych warunkach, lecz urządzenie wyróżniające się niesamowitą szybkością i wydajnością pracy. Piła ta może pracować z prędkością 2900 skoków na minutę i to przy długości skoku rzędu 28 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy sprzęt, który wykonuje precyzyjne cięcia w bardzo krótkim czasie, co przekłada się na większą efektywność pracy.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo niesamowita zybkosc i wydajnosc pracy predkosc 2900 skokow na minute dlugosc skoku 28 mm precyzyjne ciecia w krotkim czasie

Jeden akumulator, wiele zastosowań

Urządzenie zasilane jest przez akumulator należący do serii Professional 18V. Oznacza to, że jest on wymienny i może być stosowany w innych narzędziach należących do tej serii. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększamy elastyczność działania akumulatora i oszczędzamy pieniądze, ponieważ nie potrzebujemy dodatkowych akumulatorów do naszych narzędzi. Akumulator o napięciu 18V może być używany w wielu innych narzędziach.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo akumulator z serii Professional 18V elastyczne dzialanie oszczednosc napiecie 18 V

Szerokie zastosowanie

Ważnym atutem urządzenia jest jego funkcjonalność, która objawia się poprzez szeroką liczbę dostępnych zastosowań. Piła może być wykorzystana do cięcia drewna, elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, powierzchni płyt kartonowo-gipsowych, a także struktur metalowych. Oczywiście wykorzystanie piły w określony sposób jest uzależnione od zastosowanego brzeszczotu. W zależności od jego kształtu i materiału wykonania będzie on wykorzystany do ściśle określonych zadań. Maksymalna głębokość cięcia profili i rur metalowych wynosi do 150 mm.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo funkcjonalna do ciecia drewna tworzyw sztucznych plyt kartonowo-gipsowych struktur metalowych do 150 mm

Płynna praca

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li ma system, który umożliwia płynną regulację prędkości, co przekłada się na łatwiejszą pracę. Dodatkowym atutem narzędzia jest możliwość pracy blisko ściany oraz cięć w pozycji odwróconym narzędziem. Przekłada się to na pracę w trudno dostępnych miejscach oraz szeroki zakres zastosowań.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo plynna regulacja predkosci praca blisko sciany ciecie w pozycji odwroconym narzedziem

Łatwa zmiana narzędzi

Urządzenie zostało wyposażone w funkcję Snap-in, która odpowiada za łatwe zakładanie i wyjmowanie brzeszczotu. System ten umożliwia szybką wymianę osprzętu i to przy użyciu jednej ręki.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo funkcja Snap-in latwe zakladanie i wyjmowanie brzeszczotu

Komfort pracy

Urządzenie pracuje w zgodzie z rygorystycznymi zasadami ergonomii. Właściwie eksploatowany sprzęt jest bezpieczny dla użytkowników oraz otoczenia. Na specjalną uwagę zasługuje wyprofilowana rękojeść, która pewnie i stabilnie leży w dłoni. Dla większego komfortu użytkownika została ona zaokrąglona i pokryta antypoślizgowym tworzywem. Sprawia to, że urządzenie może być użytkowane nawet w trudnych warunkach otoczenia, nie powodując dużego zmęczenia użytkownika.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo praca w zgodnie z rygorystycznymi zasadami ergonomii bezpieczny dla uzytkowniko i otoczenia wyprofilowana rekojesc zaokraglona antyposlizgowetworzywo

Ergonomia pracy

Funkcjonalna piła szablasta piła szablasta BOSCH GSA 185-Li wyróżnia się niewielką masą, dzięki której jej obsługa jest niezwykle prosta. Waży ona zaledwie 3,2 kg, co jest istotną zaletą w przypadku tak zaawansowanego sprzętu. Co więcej, (zgodnie z tym, co napisano wcześniej) jest to sprzęt zasilany poprzez akumulator. Dzięki niemu użytkownik nie musi ograniczać przestrzeni swej pracy wyłącznie do miejsc, z których można łatwo podpiąć się do gniazdka sieciowego 230 V.

Podsumowując, piła szablasta BOSCH GSA 185-Li to wysokiej jakości sprzęt budowlano - remontowy, dzięki któremu realizacja np. prac ogrodowych, będzie o wiele łatwiejsza, szybsza i wygodniejsza.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo niewielka masa waga 3,2 kg zasilana akumulatorem wysokiej jakoscie sprzet budowlano-remontowy

Co w zestawie?

W zestawie wraz z piłą szablastą Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li kupujący otrzyma brzeszczot oraz niezbędną dokumentację.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki.

Piła szablasta BOSCH GSA 185-Li solo brzeszczot dokumentacja

ZOBACZ WIĘCEJ

Długość skoku [mm] 28
Waga [kg] 3.2
Wyposażenie 1 brzeszczot do pił szablastych S 123 XF
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Kompatybilność seria Professional 18V
Bezprzewodowa Tak
Akumulator w zestawie Nie
Zasilanie Akumulatorowe
Przeznaczenie Do użytku profesjonalnego
Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm] 230
Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm] 150
Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min] 2900
Funkcja dożynania Nie

Pojemność akumulatora [Ah]

Brak akumulatora w zestawie
Napięcie akumulatora [V] 18
Liczba akumulatorów 0
Ładowarka w zestawie Nie
Regulacja prędkości Tak
Zmiana kierunku cięcia Nie
Funkcje Regulacja prędkości
Opakowanie Karton
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ROBERT BOSCH SP Z O.O.

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!