LANDMANN

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny

2349,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO29.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kółka Tak Półki boczne Tak
Funkcje Kółka, Pokrywa, Półki boczne, Termometr Liczba palników 3 + 1
Liczba rusztów 2 Maksymalna moc [kW] 14
Materiał wykonania grilla Stal Materiał wykonania rusztu Stal emaliowana, Żeliwo
Powierzchnia rusztu [cm] 64 x 40 Rodzaj Grill gazowy
Kod produktu 496461 Pokrywa z termometremSzafka do przechowywania butli gazowej
Grillowanie w smacznym stylu

Grilluj tak jak lubisz

Zbliża się lato, więc czas pomyśleć o odpowiednim sprzęcie do grillowania. Idealnym rozwiązaniem będzie grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273. Jest to nowoczesny, stylowy grill, idealny na długie spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie. Posiada żeliwny ruszt, który doskonale sprawdzi się podczas grillowania, utrzymując odpowiednią temperaturę i natłuszczenie dań. Prosta, ale bardzo solidna konstrukcja została wyposażona w szereg przemyślanych rozwiązań.

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny nowoczesny stylowy grill żeliwny ruszt utrzymuje odpowiednią temperaturę i natłuszczenie dań prosta solidna konstrukcja szereg przemyślanych rozwiązań

Zawsze dobrze wysmażone

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 posiada 3 niezależne tubowe palniki główne, które zostały wykonane ze stali nierdzewnej o wydłużonej trwałości. Palniki pozwalają na jednoczesne przyrządzanie kilku smacznych potraw. Dodatkowym atutem grilla jest zintegrowany w pokrętle piezozapalacz osobny dla każdego pokrętła, który nie wymaga baterii. Maksymalna moc palników dochodzi do 14 kW.

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny 3 niezależne tubowe palniki główne ze stali nierdzewnej zintegrowany w pokrętle piezozapalacz osobny dla każdego pokrętła moc do 14 kW

Gotowanie na świeżym powietrzu

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 to urządzenie, które pozwala na kompleksowe przygotowywanie potraw. Dzięki dodatkowemu palnikowi bocznemu możesz stworzyć prawdziwą zewnętrzną kuchnię, ponieważ służy on do gotowania.

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny palnik boczny do gotowania zewnętrzna kuchnia

Dla wszystkich Twoich gości

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 posiada dwa ruszty – główny i do podgrzewania. Żeliwny modularny ruszt grillowy oraz stalowy emaliowany ruszt do podgrzewania mają łącznie 2560 cm2 powierzchni, co umożliwia przygotowywanie szeregu różnych potraw dla Twoich gości. Niech nic Cię już nie ogranicza. Grill przeznaczony jest dla około 12 osób.

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny dwa ruszty główny do podgrzewania żeliwny modularny ruszt grillowy stalowy emaliowany ruszt do podgrzewania łącznie 2560 cm2 powierzchni dla około 12 osób

Wszystko pod kontrolą

Sprzęt posiada pokrywę, która utrzymuje optymalną temperaturę i umożliwia przygotowanie idealnie smażonych potraw. Pokrywa także chroni okolice grilla przed nadmiarem dymu. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość urządzenia na dłużej. Jest to sprzęt, który sprawdzi się w użytkowaniu kilka sezonów. Natomiast dzięki wbudowanemu w pokrywę termometrowi otrzymujesz możliwość łatwego kontrolowania tego, co dzieje się wewnątrz grilla. Zapomnij o przypalonym jedzeniu i wejdź na wyższy poziom grillowania!

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny pokrywa utrzymuje optymalną temperaturę chroni okolice grilla przed nadmiarem dymu trwałość urządzenia wbudowany w pokrywę termometr

Dodatkowi pomocnicy

W przygotowaniu dużych posiłków pomogą Ci również półki boczne, na których możesz przechowywać niezbędne akcesoria potrzebne podczas grillowania. Dodatkowo urządzenie posiada praktyczny system gromadzenia wytapiającego się tłuszczu z wyciąganą rynienką ociekową i wysuwanym, opróżnianym pojemnikiem, które można myć w zmywarce.

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny półki boczne system gromadzenia wytapiającego się tłuszczu rynienka ociekowa wysuwany opróżniany pojemnik można myć w zmywarce

Miejsce na butlę gazową

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 posiada zamykaną szafkę na dole konstrukcji, która jest odpowiednim miejscem na butlę gazową. W rezultacie otrzymujemy w pełni komfortowe i praktyczne urządzenie, które przyda się podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

Wózek zawiera również cztery wytrzymałe koła, które ułatwiają przemieszczanie grilla po ogrodzie, a co za tym idzie, oszczędzamy miejsce. W związku z tym możesz ustawić swojego grilla w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb.

Grill gazowy LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 Czarny zamykana szafka na dole konstrukcji miejsce na butlę gazową komfortowe praktyczne urządzenie cztery wytrzymałe koła ułatwiają przemieszczanie grilla po ogrodzie

Co w zestawie?

W zestawie wraz z grillem gazowym LANDMANN Rexon PTS 3.1 12273 kupujący wąż ciśnieniowy z reduktorem, które są potrzebne do podłączenia butli z gazem, a także instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


Głębokość [cm] 52
Kółka Tak
Pokrywa Tak
Półki boczne Tak
Regulacja wysokości Nie
Szerokość [cm] 135
Termometr Tak
Waga z opakowaniem [kg] 43, 45.5
Wysokość [cm] 120
Funkcje Kółka, Pokrywa, Półki boczne, Termometr
Kolor Czarny
Wyposażenie Wąż ciśnieniowy z reduktorem
Gwarancja 24 miesiące
Kształt rusztu głównego Prostokątny
Liczba palników 3 + 1
Liczba rusztów 2
Maksymalna moc [kW] 14
Materiał wykonania grilla Stal
Materiał wykonania rusztu Stal emaliowana, Żeliwo
Powierzchnia rusztu [cm] 64 x 40
Rodzaj Grill gazowy
Nazwa producenta/importera LANDMANN

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!