GARVAN

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H

115,39

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ czujnika Czujnik gazu Rodzaj czujnika Katalityczny
Rodzaj wykrywanych zagrożeń Gaz, Gaz ziemny Komunikacja Brak
Komunikaty Optyczne, Sygnał dźwiękowy Poziom dźwięku [dB] 85
Zasilanie Sieciowe Kod produktu 351062
Dokonuje ciągłego pomiaruUkład auto-diagnostyczny
Zapewnij bezpieczeństwo swojemu domowi

Śpij spokojnie

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H od KIDDE to zaawansowany czujnik, który skutecznie monitoruje poziom gazów wybuchowych (gaz ziemny, metan, propan, butan, LND oraz ich mieszaniny) w powietrzu, gwarantując szybką reakcję na potencjalne zagrożenia. Czujnik przeznaczony jest do pomieszczeń zamkniętych, najbardziej narażonych na wyciek gazu z instalacji.

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H od KIDDE monitoring poziom gazow wybuchowych gaz ziemny metan propan butan LND ich mieszaniny do pomieszczen zamknietych

Bezpieczeństwo i wydajność

GARVAN MTG-3000H został wyposażony w zaawansowany technologicznie sensor katalityczny, który charakteryzuje się wysoką czułością. Dzięki temu użytkownicy są informowani o zagrożeniach, zanim stężenie gazu osiągnie niebezpieczny poziom. Przekroczenie dopuszczalnego stężenia gazów sygnalizowane jest za pomocą diody LED oraz głośnym alarmem o sile do 85 dB, dzięki czemu na pewno zobaczysz i usłyszysz, że coś się dzieje w Twoim domu.

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H sensor katalityczny dioda LED glosny alarm o sile 86 dB

Wszechstronność

Czujnik może być używany w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, publicznych oraz administracyjnych, wszędzie tam, gdzie zainstalowane są urządzenia gazowe. Czujnik ma układ auto-diagnostyczny, który stale monitoruje najważniejsze parametry czujnika – sensor oraz wewnętrzne obwody. Kiedy czujnik wykryje jakąś nieprawidłowość w działaniu, zapali się żółta dioda LED, więc bez problemu dostrzeżesz, że coś jest nie tak z czujnikiem.

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H ukad auto-diagnostyczny monitoring sensora wewnetrznych obwodow zolta dioda LED

Zasilanie

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H jest urządzeniem elektrycznym, które do sprawnego działania potrzebuje zwykłego gniazda zasilającego 230 V, dzięki czemu nie musisz się martwić o częstą wymianę baterii. Dodatkowym atutem czujnika jest możliwość podłączenia go do gniazdka zapalniczki samochodowej. Jest to możliwe dzięki specjalnej wtyczce (dostępna osobno), dzięki której możesz podłączyć czujnik w przyczepie kempingowej, na łodzi, jachcie i wszędzie tam, gdzie masz dostęp do odpowiedniego gniazdka.

UWAGA! Wtyczka do zapalniczki samochodowej nie należy do zestawu.

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H urzdzenie elektryczne gniazdko sieciowe zasilacz w zestawie mozliwosc podlaczenia do zapalniczki samochodowej specjalna wtyczka

Łatwość użytkowania i instalacji

Urządzenie jest proste w montażu i obsłudze. Czujnik należy przymocować do ściany na wysokości głowy w miejscu najbardziej narażonym na prawdopodobieństwo wystąpienia stężenia gazów. Czujnik działa nawet w ekstremalnie różnych temperaturach (od -20 do nawet +50 stopni Celsjusza) oraz w pomieszczeniach o wilgotności dochodzącej do 95% RH bez kondensacji, dzięki czemu masz pewność, że będzie on niezawodny, gdziekolwiek zostanie umieszczony.

Czujnik gazu GARVAN MTG-3000H prosty montaz i obsluga do sciany na wysokosci glowy temperatura od -20 do +50 stopni Celsjusza wilgotnosci do 95% RH bez kondensacji

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się czujnik gazu GARVAN MTG-3000H wraz z zasilaczem sieciowym, uchwytem montażowym, kołkami i wkrętami montażowymi oraz niezbędną dokumentacją.

UWAGA! Wtyczka do zapalniczki samochodowej nie należy do zestawu.


Typ czujnika Czujnik gazu
Rodzaj czujnika Katalityczny
Rodzaj wykrywanych zagrożeń Gaz, Gaz ziemny
Czujnik otwarcia drzwi Nie
Czujnik smogu Nie
Czujnik zmierzchowy Nie
Komunikacja Brak
Komunikaty Optyczne, Sygnał dźwiękowy
Poziom dźwięku [dB] 85
Wyświetlacz Nie
Sygnalizacja stanu baterii Tak
Zasilanie Sieciowe
Czujnik dymu papierosowego Nie
Przeznaczenie Czujnik wewnętrzny
Współpraca z systemami Brak
Wymiary [mm] 85 x 85 x 35
Wymaga mostu/bramki do działania Nie
Gwarancja 24 miesiące
Model producenta MTG-3000H
Nazwa producenta/importera Garvan

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!