NAC

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196L-KC

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Rodzaj Zamiatarka Rozruch Ręczny

Moc nominalna urządzenia [kW]

4.1

Napęd

Tak
Kod produktu 852054 Napęd ułatwiający pracęNiezawodny silnik Loncin
Ponadprzeciętnie wydajna

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC pozwoli na wygodne usunięcie zabrudzeń z każdego rodzaju twardej nawierzchni. Wyposażono ją w wydajny silnik czterosuwowy, zapewniający ponadprzeciętną wydajność pracy. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że prowadzenie urządzenia jest łatwe i wygodne.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC wyglad front konstrukcja

Przeznaczona do wielu rodzajów nawierzchni i zanieczyszczeń

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC to uniwersalne narzędzie, które pozwoli Ci zadbać o ogród i całą posesję. Dzięki nowoczesnej budowie z łatwością radzi sobie z rozmaitymi wyzwaniami. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z utwardzonych powierzchni: drewnianych, cementowych, czy brukowanych. Szybko oczyszcza je z ewentualnego piachu, suchych liści, traw, a nawet żwiru, oraz cienkiej warstwy śniegu. Możesz korzystać z niej przez cały rok.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC sprzatanie zamiatanie

Wydajny silnik czterosuwowy

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC została wyposażona w niezawodny, górnozaworowy silnik czterosuwowy Loncin. Wyróżnia się on dużą pojemnością na poziomie 196 cm³, dzięki czemu dba o efektywność pracy urządzenia nawet w niesprzyjających warunkach. Jego działanie wspiera technologia OHV z zaworami w górnej części. Zwiększa ona trwałość silnika, jednocześnie obniżając spalanie. Żeliwna tuleja cylindra da Ci pewność w kwestii wieloletniej żywotności maszyny.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC

Szeroka szczotka obrotowa

Zamiatarka NAC SWP80-196-KC posiada praktyczną szczotkę obrotową o szerokości wynoszącej aż 80 cm. Przy średnicy, mierzącej 35 cm, stanowi doskonałe narzędzie do skutecznego i szybkiego porządkowania przestrzeni na Twojej posesji. Budowa maszyny skutkuje nawet pięciokrotnie krótszym czasem pracy, w porównaniu do innych urządzeń. Trwałe materiały, wykorzystane do produkcji szczotki to gwarancja ogromnej efektywności codziennego użytkowania.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC szczotka obrotowa trwalosc

Regulacja kąta pracy

Zamiatarkę spalinową NAC SWP80-196-KC z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Dlatego wyposażono ją w praktyczną funkcję regulacji kąta zamiatania. Możesz zmieniać go swobodnie w zakresie aż 15 stopni we wszystkich kierunkach. Do tego celu wykorzystasz poręczną dźwignię, znajdującą się w zasięgu Twojej ręki.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC dzwignia regulacja 15 stopni

Łatwość prowadzenia

Zamiatarka NAC SWP80-196-KC została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić prowadzenie i manewrowanie. Dlatego wyposażono ją w 2 duże koła napędowe; posiadają one specjalny bieżnik, który odczuwalnie ułatwia poruszanie się po nierównym podłożu. Napęd z 5 biegami do przodu pozwoli Ci dopasować ustawienie do wyzwań ukształtowania terenu. Dwa biegi do tyłu umożliwią wydostanie maszyny z błota lub innego miejsca, w którym mogłaby ugrzęznąć.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC biegi kola bieznik

Ergonomiczna konstrukcja dla jeszcze większej wygodny

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC wyróżnia się także niezwykle funkcjonalnym, ergonomicznym designem. Wyposażono ją w wygodny uchwyt z miękką rękojeścią, która jest łagodna dla dłoni. Sam uchwyt pozwala na kilkustopniową regulację; dzięki temu możesz dopasować go do swojej postawy lub wzrostu i uniknąć zmęczenia i bólu kręgosłupa. Trwała obudowa zamiatarki zapewnia jej odporność na uszkodzenia.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC regulacja uchwyt rekojesc

Możliwość dopasowania maszyny do indywidualnych potrzeb

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC umożliwia rozbudowę. Dzięki temu uczynisz ją jeszcze bardziej uniwersalną, przystosowaną do każdego wyzwania na przestrzeni roku. Możesz opcjonalnie uzupełnić ją o praktyczny zbiornik, do którego będą trafiać odpadki bezpośrednio podczas pracy. Specjalny lemiesz pozwoli zmienić maszynę w odśnieżarkę, która z łatwością poradzi sobie ze znacznymi ilościami śniegu.

Zamiatarka spalinowa NAC SWP80-196-KC mozliwosc rozbudowy

Kolor Czarno-żółty
Rodzaj Zamiatarka
Wyposażenie Szczotka, Zestaw narzędzi montażowych
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta Gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Biegi do przodu 5
Biegi do tyłu 2
Maks. poziom mocy akustycznej [dB] 100
Rozmiar opon [cm] 13 x 4.10
Rozruch Ręczny

Szerokość robocza [mm]

800
Waga [kg] 70
Wysokość robocza [mm] 345
Model silnika H200
Typ silnika Spalinowy

Moc nominalna urządzenia [kW]

4.1

Pojemność [cm3]

196

Napęd

Tak
Nazwa producenta/importera NAC

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!