KARCHER

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0

Cena z kodem: E1906-300624

2229,99

Cena z kodem obowiązuje do dnia 30.06.2024 r. godz. 23:59

2399,99
2 399,99
Cena przed kodem
2 399,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Najszybsza dostawa:

pojutrze24.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Długość węża [m] 10 Ciśnienie maksymalne [bar] 180
Wydajność tłoczenia [litr/h] 600 Zbiornik na detergent Tak
Waga [kg] 24.3 Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego Kod produktu 702056
Do uporczywych zabrudzeń

Aluminiowa pompa

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home FJ *EU 1.317-245.0 wyposażona jest w aluminiową pompę, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne niż pompa z tworzywa sztucznego. Niższa pojemność cieplna poprawia żywotność urządzenia. Silnik indukcyjny (bezszczotkowy) chłodzony wodą charakteryzuje się dużo większą wytrzymałością niż uniwersalne silniki szczotkowe, dzięki któremu maszyna ta może pracować w zasadzie niezawodnie. Cechuje się również też dużo wyższą kulturą pracy.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0 Aluminiowa pompa Silnik indukcyjny niezawodna wytrzymała wysoka jakość wykonanie

Szczotka do mycia tarasów T-Racer

Szczotka do mycia tarasów T-Racer to efektywne narzędzie do czyszczenia powierzchni zewnętrznych bez konieczności rozpryskiwania wody. Obrotowe ramię z dwiema dyszami usuwa zabrudzenia z dużych obszarów, co pozwala zaoszczędzić około 50 % czasu w porównaniu z użyciem zwykłej lancy spryskującej. Nawet pionowe powierzchnie, takie jak bramy garażowe, mogą być szybko wyczyszczone dzięki praktycznym uchwytom.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0 Szczotka do mycia tarasów T-Racer obrotowie ramie dwie dysze duży obszar

Magia pistoletu

O wyjątkowości myjki ciśnieniowej KARCHER K 7 Smart Control Home decyduje przede wszystkim dołączony do niej pistolet wysokociśnieniowy. Owszem, to nie jedyne akcesorium dostępne w ramach zestawu, aczkolwiek to właśnie ono jest najbardziej funkcjonalne z nich. Pistolet ten został wyposażony w specjalny system regulacji ciśnienia, za pomocą którego można ograniczyć intensywność emisji strumienia wodnego. Bardzo pomocnym rozwiązaniem jest też zabudowany w nim wyświetlacz, który informuje użytkownika o wszystkich bieżących parametrach pracy maszyny.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0 pistolet wysokociśnieniowy ystem regulacji ciśnienia wyświetlacz

Funkcja Boost

Funkcja Boost, która pozwala na krótkotrwałe przyspieszenie pracy urządzenia ponad przyjętą przez producentów normę. Funkcja ta sprawdza się przede wszystkim w przypadku bardzo silnych zabrudzeń, których usunięcie jest możliwe tylko po bardzo intensywnym oddziaływaniu kinetycznym mieszanki wody i detergentu. A skoro mowa o detergencie, to myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Smart Control Home wyposażona została w dodatkowy zbiornik na substancję myjącą, dzięki któremu jej uzupełnianie i dolewanie nie powinno być problemem.


Doskonałe parametry użytkowe

Myjka ta została bowiem wyposażona w skuteczny filtr wodny, dzięki któremu jest ona całkowicie zabezpieczona przed znajdującymi się w wodzie zanieczyszczeniami. Na uwagę zasługuje również wąż myjki, którego długość to aż 10 metrów. Dzięki niemu można łatwo oczyścić każdą powierzchnię i to w bardzo dużej odległości od urządzenia.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0  parametry filtr wodny wąż długość odległość

Łączność Bluetooth

Jedną z najważniejszych funkcji myjki ciśnieniowej KARCHER K 7 Smart Control Home jest jej kompatybilność z interfejsem Bluetooth. Mowa tu oczywiście o pełnej komunikacji z urządzeniem mobilnym i to zarówno w postaci smartfonu, jak i tabletu. Po zainstalowaniu na urządzeniach aplikacji KARCHER Home and Garden można połączyć ją za pomocą bluetooth do myjki. Z jej poziomu można np. pobrać aktualną instrukcję montażu, a także skorzystać z pomocy mobilnego konsultanta i bardzo rozbudowanych zasobów multimedialnych. Czy można chcieć czegoś więcej od myjki ciśnieniowej?

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0  Łączność Bluetooth aplikacja KARCHER Home and Garden połączenie instrukcja montażu pomoc mobilna konsultant zasoby multimedialne

Zawartość zestawu

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0, lanca Multi Jet 3w1, pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4", zestaw do mycia domu, szczotka do mycia tarasów T-Racer, dokumentacja.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 7 Premium Smart Control Home 1.317-245.0  zestaw akcesoria komplet wyposazenie

ZOBACZ WIĘCEJ

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 1.679-600.0 8 porównanie

Długość węża [m] 10
Ciśnienie maksymalne [bar] 180
Ciśnienie robocze [bar] 20
Wydajność tłoczenia [litr/h] 600
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 60
Moc przyłączeniowa [kW] 3
Napięcie zasilające [V] 220-240
Zbiornik na detergent Tak
Rodzaj pompy Aluminiowa
Inne Funkcja Boost, Pistolet spryskujący z wyświetlaczem LCD, Pozycja parking, Regulacja ciśnienia, Składany uchwyt, System Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Wbudowany filtr wody
Model producenta K7 Premium Smart Control Home
Długość [mm] 459
Szerokość [mm] 330
Wysokość [mm] 666
Waga [kg] 24.3
Waga z opakowaniem [kg] 27
Zasilanie Sieciowe
Przeznaczenie Do użytku domowego
Bezprzewodowa Nie
Ładowarka w zestawie Nie
Wyposażenie Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, T-Racer, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Zestaw do mycia domu, Złączka 3/4"
Kolor Żółto-czarny
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Rodzaj silnika Indukcyjny (bezszczotkowy)
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!