GRAPHITE

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe

708,90

Najszybsza dostawa:

JUTRO29.02.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Czarny Rodzaj Nożyce
Typ Akumulatorowe Napięcie [V] 18
Długość ostrza [mm] 200

Wysięgnik

Tak
Długość wysięgnika [m] 1.87 Kod produktu 598174
Idealny sprzęt ogrodowy

Urządzenie 2 w 1

GRAPHITE 58G098 to niezawodne narzędzie ogrodowe, które umożliwia precyzyjne i efektywne przycinanie i kształtowanie żywopłotów oraz innych roślin, a także przycinanie gałęzi. Urządzenie zostało wyposażone w dwie końcówki – pilarkę i nożyce do żywopłotu. GRAPHITE 58G098 są doskonałym narzędziem dla każdego ogrodnika. Dzięki ich ostrym ostrzom, wygodnemu uchwytowi i wszechstronności, możesz łatwo i precyzyjnie przycinać żywopłoty i inne rośliny w swoim ogrodzie.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe niezawodne narzędzie ogrodowe precyzyjne efektywne dwie końcówki pilarka nożyce do żywopłotu ostre ostrza wygodny uchwyt wszechstronność

Wydajne zasilanie

Sercem urządzenia jest wydajny akumulator litowo-jonowy z serii 18V DC Energy+, który wytrzymuje kilka tysięcy ładowań. Silnik szczotkowy umożliwia pracę z maksymalną prędkością obrotową dochodzącą do 1300 obr/min, co przekłada się na szybką pracę.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe akumulator litowo-jonowy z serii 18V DC Energy+ silnik szczotkowy maksymalna prędkość obrotowa do 1300 obr/min

Piękny żywopłot

Dzięki głowicy z nożycami do żywopłotu Twój ogród będzie zawsze wyglądał na zadbany i schludny. Nożyce mogą być używane z poziomu ziemi i doskonale sprawdzą się do przycinania niechcianych gałązek. Długość robocza nożyc wynosi do 114 cm, a maksymalna grubość ciętej łodygi nie może przekroczyć 15 mm. Dzięki szerokości cięcia nożyc do 43 cm doskonale przytną niechciane gałązki z żywopłotu, dzięki czemu będzie on pięknie przycięty.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe nożyce do żywopłotu długość robocza do 114 cm maksymalna grubość łodygi do 15 mm szerokość cięcia do 43 cm

Zadbane drzewa i krzewy

Wielofunkcyjność to kolejna cecha tego urządzenia. Oprócz przycinania żywopłotów, może być również używane do przycinania innych rodzajów roślin, takich jak krzewy czy drzewka. To uniwersalne narzędzie, które sprawdzi się w różnych zadaniach ogrodowych. Prowadnica nożyc o długości 200 mm bez trudu poradzi sobie z małymi gałązkami. Dzięki beznarzędziowemu naciągowi łańcucha, otrzymujemy narzędzie, które jest bardzo proste w obsłudze.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe nożyce do gałęzi prowadnica długość 200 mm beznarzędziowy naciąg łańcucha

Czyste cięcie

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 są także łatwe w obsłudze i konserwacji. Ostrza można łatwo wyczyścić po użyciu, a solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność przez długi czas.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe łatwe w obsłudze konserwacji solidna konstrukcja

Wygodna rękojeść

Narzędzie zostało wyposażone w komfortowy uchwyt. Jego ergonomiczna forma i dobre wyważenie sprawia, że praca jest przyjemniejsza i mniej męcząca. Narzędzie może stanowić uzupełnienie dla innych narzędzi ogrodniczych.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe komfortowy uchwyt ergonomiczna forma dobre wyważenie

Regulacja

Narzędzie GRAPHITE 58G098 ma wysięgnik, który ma długość 1,87 m. Dzięki takiemu rozwiązaniu praca z gałązkami na wysokości może odbywać się bez wchodzenia na drabinę. Dodatkowym atutem narzędzia jest regulacja kąta głowicy, dzięki czemu przycinanie żywopłotu czy gałęzi będzie jeszcze bardziej wydajniejsze.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe wysięgnik długość 1,87 m regulacja kąta głowicy

Wygodna praca

Narzędzie GRAPHITE 58G098 ma również pas naramienny, który odciąża ręce operatora zapewniając w ten sposób komfort i wygodę podczas długotrwałej pracy.

Nożyce do żywopłotu GRAPHITE 58G098 akumulatorowe pas naramienny

Zawartość zestawu

Zestaw GRAPHITE 58G098 zawiera: wysięgnik, głowicę z pilarką łańcuchową, głowicę z nożycami tnącymi, a także łańcuch tnący, pas naramienny oraz niezbędna dokumentacja.

UWAGA! Model dostępny bez akumulatora i ładowarki.


Przeznaczenie Do żywopłotu
Kolor Czarny

Typ silnika

Szczotkowy
Kompatybilność seria Energy+
Gwarancja 36 miesięcy
Rodzaj Nożyce
Typ Akumulatorowe
Napięcie [V] 18
Akumulator w zestawie Nie
Ostrze Faliste
Długość ostrza [mm] 200
Odstępy między zębami [mm] 15

Wysięgnik

Tak
Długość wysięgnika [m] 1.87
Nazwa producenta/importera Grupa TOPEX Sp. z o.o.

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!