BOSCH_elektronarzedzia

Kamera inspekcyjna BOSCH Professional GIC 120 C 0601241200

1139,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Kamera inspekcyjna Zasilanie Bateryjne
Przeznaczenie diagnostyczne Diagnostyka trudno dostępnych miejsc Kod produktu 134043
Dokonuj inspekcji i dokumentuj wyniki

Profesjonalny przyrząd dla miejsc trudno dostępnych

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C to urządzenie, dzięki któremu można dokładnie zbadać trudnodostępne miejsca, obserwować je na dużym ekranie, a także dokonywać oględzin technicznych różnych urządzeń. Najważniejsze atuty tego urządzenia to wysoka jakość obrazu, możliwość jego optymalizacji i wyrównania, a także opcja zasilania bateriami 12 V.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Wyrównanie i optymalizacja obrazu

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C wyposażona została w specjalną funkcję, dzięki której może automatycznie wyrównywać obraz wyświetlany na podłączonym do niej ekranie. Dzięki tej funkcji użytkownik może na bieżąco monitorować obraz z kamery i co najważniejsze - nie traci orientacji przestrzennej. Mówiąc wprost: sprzęt ten został zaprojektowany tak, by praca z nim była możliwa w każdych, nawet trudno dostępnych warunkach.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Stabilne połączenie

Urządzenie można połączyć z monitorem za pomocą m.in. kabla USB. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość stabilnej transmisji danych i jej zapisania niezależnie od warunków, w jakich urządzenie musi pracować. KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną ochronę przed różnymi zakłóceniami, w tym przed działaniem pola elektromagnetycznego. Kabel USB doskonale sprawdza się w tej roli.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Optymalne źródło zasilania

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C może być zasilona za pomocą zewnętrznych ogniw bateryjnych. Doskonale do tego celu nadają się m.in. baterie Li-ion 12 V, które są pojemne, zapewniają dużą moc wyjściową, a także - co równie ważne - zajmują niewiele miejsca. Wymiana baterii jest bardzo prosta, gdyż są one kompatybilne z urządzeniem. Za ich pomocą można dokonać wizualizacji nawet w tych miejscach, w których zwykle nie ma zasilania.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Długi przewód, jasne oświetlenie

Niewątpliwym atutem urządzenia jest jego bardzo długi przewód. KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C komunikuje się z monitorem za pomocą kabla USB o długości 1,2 metra. Dzięki temu użytkownik urządzenia może z łatwością sprawdzić szczelność niektórych urządzeń instalacyjnych, komponentów w samochodzie, a także sprawdzić, co znajduje się w najbardziej niedostępnych czeluściach domu. Na końcu przewodu znajduje się dioda LED, która emituje bardzo jasne światło.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Kompaktowe rozmiary

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C - mimo swych potężnych możliwości - jest bardzo łatwa w obsłudze. Sprzęt jest bardzo kompaktowy, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Dzięki funkcji Quick Connector kamera może zostać rozmontowana w zaledwie kilka sekund. Kabel USB kamery może być odpięty i zabezpieczony w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Szybkie i ergonomiczne składanie kamery ma też przełożenie na jej bezpieczeństwo w czasie transportu. Obudowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksimum ochrony nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

KAMERA INSPEKCYJNA BOSCH GIC 120C

Wyposażenie

Do kamery inspekcyjnej dołączono adapter do baterii alkalicznych AA1, przewód kamery do GIC 120 C, Ø 8,5 mm, długość 120 cm, wkład do L-BOXX, kabel micro USB do A, karta pamięci Micro SD 4GB, 4 baterie 1,5 V LR6 (AA), hak, magnes, lusterko, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


ZOBACZ WIĘCEJ

Rodzaj Kamera inspekcyjna
Zasilanie Bateryjne
Akumulator w zestawie Nie
Bateria w zestawie Tak
Przeznaczenie diagnostyczne Diagnostyka trudno dostępnych miejsc
Waga [kg] 0.64
Kolor Niebieski
Wyposażenie 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Adapter do baterii, Hak, Kabel micro USB, Karta pamięci Micro SD, Lusterko, Magnes, Przewód kamery, Wkład do L-BOXX
Opakowanie Karton
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ROBERT BOSCH SP Z O.O.

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!