DURACELL

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum (4 szt.)

24,99

Cena jednostkowa:

6,25 zł/szt.

Najszybsza dostawa:

JUTRO27.05.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Bateria Rodzaj baterii AA / LR6
Liczba szt w opakowaniu 4 Napięcie [V] 1.5
Kod produktu 467588

Rodzaj baterii

Liczba szt w opakowaniu

Optimum - więcej niż standardowa bateria

Potężna pojemność

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum (4 szt.) to efektywne, wydajne i rewolucyjne pod względem technicznym ogniwo, które jest w stanie zmagazynować znacznie więcej energii niż alternatywne baterie cynkowe. Dzięki temu pojemność baterii jest znacznie większa, a co za tym idzie będzie pracować jeszcze dłużej.

Rewolucyjny system katod sprawia, że baterie te mogą pomieścić znacznie więcej energii, niż ich cynkowe odpowiedniki. Bateria AA LR6 DURACELL Optimum jest ogniwem alkalicznym, które dzięki temu może pracować jeszcze efektywniej. Co ważne, pojemność tej baterii ma wpływ również na jej napięcie znamionowe, które przez dłuższy czas utrzymuje się na poziomie zbliżonym do 1,5 V. Oznacza to wciąż szybką jazdę zdalnie sterowanych samochodzików, intensywniejsze świecenie latarki itd.

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum większa dłużej czas działanie

Specjalne zamknięcie

W bateriach DURACELL wyjątkowa jest nie tylko konstrukcja samego ogniwa, ale też sposób jego zapakowania. Dotychczas baterie AA były pakowane wewnątrz przejrzystego okienka. Jego rozerwanie lub rozcięcie sprawiało, że łatwo wypadały one z pudełka, a co za tym idzie zaśmiecały wnętrze szafki. Bateria AA LR6 DURACELL Optimum umieszczona została w kartonowym opakowaniu przypominającym książkę, dzięki któremu łatwiej można ją wyciągnąć i umieścić w wybranym urządzeniu.

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum baterie opakowanie okienko zamknięcie

Przyjazne naturze

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum została wyprodukowana z materiałów, które w 100 % mogą zostać poddane procesowi przetwarzania. Oznacza to, że można je wyrzucić bez obaw, że wchodzące w ich skład środki chemiczne, będą w jakikolwiek sposób obecne w naturalnym środowisku. Czas postawić na ogniwa, które są przyjazne dla środowiska. Na marginesie warto dodać, że fabryka zajmująca się produkcją baterii również korzysta na co dzień z zielonej energii.

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum ekologia środowisko natura recykling

Energia zachowana na długo

Ważną cechą baterii jest ich żywotność. Co istotne - nie chodzi tu wyłącznie o ich pojemność, lecz również o czas, w trakcie którego można z nich bezpiecznie korzystać. Bateria AA LR6 DURACELL Optimum może być użytkowana nawet do 10 lat od momentu wyprodukowania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w roli np. awaryjnego źródła zasilania dla systemu oświetleniowego. Co ważne, termin do którego można bezpiecznie korzystać z baterii został podany na opakowaniu.

Bateria AA LR6 DURACELL Optimum żywotność długość energia pojemność

Wyposażenie

W opakowaniu znajdują się 4 sztuki baterii AA oraz instrukcja obsługi.


Rodzaj Bateria
Rodzaj baterii AA / LR6
Typ Alkaliczna
Liczba szt w opakowaniu 4
Napięcie [V] 1.5
Nazwa producenta/importera DURACELL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!