DJI

Gimbal DJI RS 4 Pro Combo

5149,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO15.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Aparat i kamera Rodzaj akcesorium Gimbal ręczny
Typ stabilizatora Elektroniczny Kolor Czarny
Udźwig [g] 4500 Waga [g] 1843
Kod produktu 2006515 Zaawansowana stabilizacja i nagrywanieKompletny zestaw dla profesjonalistów
Podziel się swoją narracją

Przekrocz wszelkie granice

DJI RS 4 Pro, lider wśród stabilizatorów, drastycznie zwiększa możliwości w zakresie produkcji filmowej i telewizyjnej. Zaprojektowano go z myślą o aparatach i kamerach, z którymi tworzy niezastąpione narzędzie pracy. Stabilizacja, transmisja obrazu, intuicyjne monitorowanie, regulacja ostrości i kontrola ruchu działają w perfekcyjnej harmonii, otwierając drzwi do nieograniczonych możliwości twórczych.

Gimbal DJI RS 4 Pro przeznaczenie cechy opis zalety

Kompleksowy zestaw

Zestaw DJI RS 4 Pro Combo oferuje silnik DJI Focus Pro oraz nadajnik obrazu Ronin, dzięki którym będziesz cieszyć się większymi możliwościami twórczymi. Znajdziesz w nim także uchwyt akumulatorowy BG30, który wydłuża czas pracy urządzenia. Do Twojej dyspozycji będzie również płytka szybkiego montażu, którą z powodzeniem wykorzystasz w przypadku systemów Arca-Swiss i Manfrotto oraz przedłużony uchwyt/statyw i uchwyt na telefon. Zyskasz też niezbędne kable, mocowania i śruby. Sprzęt bezpiecznie przechowasz w dołączonej walizce.

Gimbal DJI RS 4 Pro dodatki walizka kable montaż

Zyskaj więcej możliwości

Do wykonania DJI RS 4 Pro zastosowano wysokiej jakości włókna węglowe. W efekcie urządzenie jest względnie lekkie (waga gimbala z uchwytami i szybkozłączkami wynosi około 1843 g), a jednocześnie wytrzymałe i zdolne do udźwigu ciężaru o masie do 4,5 kg. Z powodzeniem wykorzystasz je więc z różnorodnymi sprzętami – od aparatów DSLR po profesjonalne kamery filmowe, nie tracąc przy tym na stabilności. Konstrukcja umożliwia także nagrywanie w pionie i zapewnia płynne przejście między orientacjami.

Gimbal DJI RS 4 Pro materiał waga udźwig nagrywanie w pionie

Dbałość o detale

Projektując DJI RS 4 Pro, zadbano o każdy detal. Podwójne łożyska toczne i powłoka z Teflonu na osiach zapewniają płynne i precyzyjne wyważanie. Specjalne pokrętło na osi przechylenia i regulowana górna płyta szybkiego montażu pozwalają na łatwe i szybkie dostosowanie sprzętu. Z kolei automatyczna blokada ekranu na dotykowym wyświetlaczu OLED zapobiega przypadkowym uruchomieniom niepożądanych funkcji i pozwala mieć pełną kontrolę nad procesem twórczym.

Gimbal DJI RS 4 Pro konstrukcja łożyska osie ekran OLED

Rozbudzenie kreatywności

Przygotuj się na rewolucję w kategorii stabilizacji obrazu. DJI RS 4 Pro wyposażony został w silnik, który wyróżnia się o 20% większym momentem obrotowym niż poprzedni model oraz udoskonalonym algorytmem stabilizacji RS 4. W efekcie sprzęt zapewnia niezwykłą płynność obrazu, niezależnie od tego, czy rejestrujesz pełne akcji sceny, czy subtelne momenty. Innowacyjny tryb Car Mount wraz z optymalizacją zapewnia niezachwianą stabilność w każdej sytuacji.

Gimbal DJI RS 4 Pro silnik stabilizacja tryby

Inteligentne funkcje

Połączenie DJI RS 4 Pro z Focus Pro LiDAR (dostępny w sprzedaży oddzielnie) i Focus Pro Motor pozwoli Ci na automatyczną regulację ostrości, nawet w ruchu i na większych odległościach. Z systemem ActiveTrack Pro szybkie i nieprzewidywalne ruchy obiektów wciąż będą dobrze widoczne. Kontroluj gimbala i zoom z łatwością, korzystając z joysticka i odkryj funkcje Power Zoom dla obiektywów PZ, Clear Image Zoom oraz External Focus Motor Zoom, aby osiągnąć niespotykaną dotąd precyzję.

Gimbal DJI RS 4 Pro regulacja ostrość joystick

Zaawansowany ekosystem

DJI RS 4 Pro jest sercem zaawansowanego ekosystemu, który wspiera proces twórczy na każdym etapie. Z bezprzewodowym sterowaniem przez Bluetooth, możliwością sprawnych zmian trybów pracy gimbala i inteligentnymi funkcjami, takimi jak Motionlapse czy Panorama, Twoja twórczość nabierze niesamowitego wymiaru. Pełnie możliwości osiągniesz z aplikacją DJI Ronin dostępną w sklepie Google Play i App Store. Uchwyt z akumulatorem zapewniający do 29 godzin pracy pozwala tworzyć bez przez cały dzień, a port USB-C pozwoli Ci szybko przywrócić pełny zapas energii.

Gimbal DJI RS 4 Pro łączność Bluetooth aplikacja czas działania

Kontroluj proces twórczy

Z DJI RS 4 Pro będziesz cieszyć się całkowitą kontrolą nad projektem. Zdalne sterowanie Focus Pro Hand Unit oraz kompatybilność z systemem transmisji wideo DJI Transmission ułatwiają współpracę na planie i dokładne zarządzanie scenami. Opcja zasilania Focus Pro LiDAR i nadajnika DJI Video bez dodatkowych akumulatorów i łatwość montażu akcesoriów znacznie podnoszą efektywność pracy.

Gimbal DJI RS 4 Pro sterowanie zasilanie kompatybilność

Dedykowany profesjonalistom

Dzięki wsparciu dla nadajnika DJI Ronin Image oraz możliwości zdalnej kontroli nawet niewielkie zespoły mogą z łatwością realizować skomplikowane projekty. DJI RS 4 jest też kompatybilny z nadajnikiem DJI Ronin Image Transmitter, który umożliwia transmisję na żywo w wysokiej rozdzielczości i wymianę pomysłów w czasie rzeczywistym, co otwiera kolejne ścieżki dla kreatywnej ekspresji.

Gimbal DJI RS 4 Pro kontrola transmisja wsparcie

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: gimbal DJI RS 4 Pro, uchwyt BG30, płytkę szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto), przedłużony uchwyt/statyw, uchwyt do walizki, wspornik mocowania obiektywu, dwa kable do sterowania kamerami USB-C - USB-C (30 cm), kabel ładujący USB-A - USB-C (40 cm), zestaw śrub, futerał, kabel zasilający USB-C - USB-C (20 cm), kabel Mini HDMI - Mini HDMI (20 cm), kabel Mini HDMI - HDMI (20 cm), kabel Mini HDMI - Micro HDMI (20 cm), nadajnik obrazu Ronin, silnik Focus Pro, zestaw montażowy pręta silnika Focus Pro, pasek zębaty, dolną płytkę szybkiego montażu, uchwyt na telefon, naklejkę z logo DJI, naklejkę FIZ, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

Gimbal DJI RS 4 Pro zestaw akcesoria opakowanie

Przeznaczenie Aparat i kamera
Rodzaj akcesorium Gimbal ręczny
Typ stabilizatora Elektroniczny
Kolor Czarny
Model producenta DJI RS 4 Pro Combo
Udźwig [g] 4500
Waga [g] 1843
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Futerał, Kabel do ładowania, Kabel Mini HDMI - HDMI, Kabel Mini HDMI - Mini HDMI, Kabel Mini-HDMI - Micro-HDMI, Kabel sterowania wieloma kamerami, Kabel USB - USB-C, Nadajnik obrazu Ronin, Naklejka z logo DJI, Naklejki FIZ, Pasek zębaty Focus, Płytka szybkiego montażu, Przedłużony uchwyt/statyw, Silnik Focus Pro, Uchwyt BG30, Uchwyt do walizki, Uchwyt na telefon, Wspornik obiektywu, Zestaw mocowania pręta silnika Focus Pro, Zestaw śrub
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Uniwersalny
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera DJI

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!