2599,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO15.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Przeznaczenie Aparat i kamera Rodzaj akcesorium Gimbal ręczny
Typ stabilizatora Elektroniczny Kolor Czarny
Udźwig [g] 3000 Waga [g] 1550
Kod produktu 2006512 Natywne nagrywanie w pionieUdźwig do 3 kg
Twórz porywające historie

Wyższy poziom twórczości

Przełam bariery kreatywności z DJI RS 4 – stabilizatorem dedykowanym aparatom i kamerom, który gwarantuje nieporównywalną stabilność oraz płynność obrazu. Dzięki maksymalnemu udźwigowi sięgającemu 3 kg, wykonaniu z pokryciem teflonowym, intuicyjnej obsłudze przez joystick oraz długiemu czasowi pracy urządzenie umożliwia profesjonalną realizację każdego projektu. Od teraz z łatwością uzyskasz doskonałe ujęcia, nawet w wymagających warunkach!

Gimbal DJI RS 4 cechy przeznaczenie zalety kompatybilność

Stabilność w każdym momencie

Zoptymalizowany algorytm stabilizacji 4. generacji zapewnia płynność materiałów bez względu na dynamikę nagrywanej sceny. Ulepszone mechanizmy blokady osi oraz rozszerzona oś przechyłu zwiększają efektywność pracy, jednocześnie minimalizując drgania. DJI RS 4 doskonale radzi sobie zarówno z dynamicznymi akcjami, jak i subtelniejszymi ruchami, zapewniając stabilizację na najwyższym poziomie. Z pewnością docenisz go podczas filmowania w pionie i nagrywaniadynamicznych scen, takich jak bieganie czy ujęcia z niskiej perspektywy.

Gimbal DJI RS 4 mechanizmy blokady stabilizacja tryby

Lekkość i wszechstronność

DJI RS 4 wyróżnia się mniejszą wagą niż poprzednik, gdyż sam gimbal waży około 1066 g, dzięki czemu z łatwością zabierzesz go w podróż czy też na sesję zdjęciową w plenerze. Jednocześnie urządzenie jest zdolne do obsługi sprzętu ważącego do 3 kg – z powodzeniem wykorzystasz je więc z większością aparatów i obiektywów.

Gimbal DJI RS 4 waga udźwig mobilność

Wiele możliwości

Stabilizator DJI RS 4wspiera filmowanie w pionie i umożliwia zdalne sterowanie zoomemi ostrością obiektywu, dzięki czemu otwiera drzwi do rewelacyjnych perspektyw. Funkcja sterowania zoomem w obiektywach PZ i Clear Image Zoom pozwala na precyzyjne dostosowanie każdego aspektu kadru do wizji twórczej. Skorzystaj z nowatorskich rozwiązań, aby nadać swoim produkcjom profesjonalną jakość!

Gimbal DJI RS 4 sterowanie zoom ostrość

Imponująca wydajność

Uchwyt akumulatora BG70 zapewnia do 29,5 godziny pracy, a port USB-C pozwala na szybkie ładowanie. Zarówno kamerę, jak i dodatkowe akcesoria zasilić można z mocą do 18 W – możesz więc mieć pewność, że DJI RS 4 będzie gotowy do działania przez cały dzień. Dodatkowo rozbudowany ekosystem akcesoriów i port RSA oferują szerokie możliwości personalizacji i rozbudowy sprzętu.

Gimbal DJI RS 4 akumulator czas działania ładowanie moc porty

Wysokiej klasy ekran OLED

Centralnym punktem interakcji z DJI RS 4 jest dotykowy ekran OLED, wyposażony w funkcję auto-blokady, która zapobiega przypadkowemu uruchamianiu niepożądanych funkcji. Na wyświetlaczu widoczne są aktualne tryby pracy gimbala i joysticka, a zmniejszony poziom jasności przyczynia się do oszczędności energii akumulatora. Dzięki temu możesz w pełni zaangażować się w pracę twórczą bez konieczności przerywania nagrywania.

Gimbal DJI RS 4 ekran OLED monitorowanie obsługa

Nieograniczona kreatywność

Skorzystaj z zaawansowanych funkcji, takich jak Motionlapse, Track, czy Panorama, aby eksperymentować z różnorodnymi technikami i zyskać niesamowite ujęcia dla realizacji swoich pomysłów. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth gimbal DJI RS 4 dodatkowo daje opcję zdalnego sterowania poprzez aplikacjęDJI Ronin, która zwiększa swobodę w tworzeniu treści. Aplikacja jest dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Gimbal DJI RS 4 funkcje nagrywanie łączność Bluetooth aplikacja

Wysoka jakość wykonania

Projektując DJI RS 4, zadbano o każdy detal. Pokrycie ramion gimbala teflonem pozwoliło zagwarantować płynną i precyzyjną regulację, podczas gdy ulepszone blokady osi zapewniają stabilność i bezpieczeństwo zamontowanej kamery. Komfort użytkowania i efektywność pracy przenoszą kreatywne doświadczenie na wyższy poziom.

Gimbal DJI RS 4 materiał konstrukcja regulacja

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: gimbal DJI RS 4, uchwyt akumulatorowy BG21, płytkę szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto), przedłużony uchwyt/statyw, wspornik mocowania obiektywu, kabel sterowania kamerami USB-C - USB-C (30 cm), kabel ładujący USB-A - USB-C (40 cm), zestaw śrub, naklejkę z logo DJI, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

Gimbal DJI RS 4 opakowanie zestaw akcesoria

Przeznaczenie Aparat i kamera
Rodzaj akcesorium Gimbal ręczny
Typ stabilizatora Elektroniczny
Kolor Czarny
Model producenta DJI RS 4
Udźwig [g] 3000
Waga [g] 1550
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Kabel sterowania wieloma kamerami, Kabel USB - USB-C, Płytka szybkiego montażu, Przedłużony uchwyt/statyw, Uchwyt BG21, Wspornik obiektywu, Zestaw śrub
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Uniwersalny
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera DJI

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!