ASUS

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3

2863,98

Najszybsza dostawa:

JUTRO22.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ złącza PCI Express 4.0 x16 Ilość pamięci RAM [MB] 12288
Rodzaj pamięci GDDR 6X Szyna danych [bit] 192
Chłodzenie Aktywne Obsługa wielu monitorów 4
Kod produktu 613339
Potęga kreatywności

Kompaktowa konstrukcja

Odkryj nieograniczone możliwości twórcze dzięki ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12 GB DLSS 3! Zespolony geniusz architektury Ada Lovelace i zaawansowane chłodzenie w 2,5-gniazdowej obudowie to recepta na potężną moc. Zdolny obsłużyć zarówno kompaktowe systemy, jak i pełnowymiarowe stacje robocze, ten GPU otwiera drzwi do fascynującego świata projektowania. Zestawiając wyobraźnię, cyfrowy wszechświat i rzeczywistość, 4070 oferuje niezrównane wrażenia w kreatywnym procesie.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - Karta graficzna

NVIDIA DLSS 3, Ada Lovelace i pełny ray tracing
NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Coś więcej, niż szybkość

Architektura NVIDIA Ada Lovelace sprawia, że wszystkie napędzane nią układy graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 działają z ultrawydajnością. To dzięki skokowi w zakresie wydajności i grafiki, która została oparta na sztucznej inteligencji. Teraz wirtualne światy zyskają na realizmie, a ich szczegółowość pozwoli Ci zauważyć najmniejsze detale. W kartach zastosowano też rewolucyjną technologię DLSS 3, która poprawia wydajność gier nawet czterokrotnie!

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Ta sama architektura Ada umożliwia układowi graficznemu wyzwolenia całej potęgi ray tracingu, co oznacza znaczne zwiększenie realizmu gry przez symulację zachowania światła w rzeczywistości. Teraz wirtualny świat stanie się realny jak nigdy przedtem, a to dzięki połączeniu mocy układów GeForce RTX z serii 40 z rdzeniami RT trzeciej generacji.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Czym jest NVIDIA DLSS 3? Rewolucyjną techniką opartą na rdzeniach Tensor czwartej generacji oraz akceleratorze przepływu optycznego. Generuje ona większą liczbę klatek wysokiej jakości za pomocą SI, poprawia wydajność układów, a także płynność gry. Mimo łudząco podobnej nazwy do DLSS jest zupełnie to rozwiązanie, które nie było stosowane w kartach graficznych starszych niż GeForce RTX z serii 40.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwiększ wydajność dzięki SI

Technologia DLSS3 próbkuje obrazy w niższych rozdzielczościach i na ich podstawie generuje dodatkowe klatki w wysokiej rozdzielczości, tym samym znacznie zwiększając wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX. Koniecznie sprawdź, jak bardzo wpłynie to na Twoje gry!

1. Microsoft Flight Simulator | 2. Warhammer 40,000: Darktide | 3. Unreal Engine 5: Lyra Demo (RT) | 4. F1® 22 (RT) | 5. Unity Enemies Demo (RT) | 6. Cyberpunk 2077 (New RT Overdrive) | 7. NVIDIA Racer RTX (Full RT) | 8. Justice (Full RT) | 9. Portal with RTX (Full RT)

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Rozdzielczość 3840 × 2160, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS na karcie RTX 4090, i9-12900K, 32 GB pamięci RAM, 64-bitowy system Windows 11. Wszystkie dane dotyczące funkcji generowania klatek DLSS oraz gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach

O przewadze nad przeciwnikami często decydują ułamki sekund. Przez to, że unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia minimalne opóźnienia i doskonałą responsywność, łatwiej wysuniesz się na prowadzenie. Dzięki zestawowi technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych, znacznie szybciej będziesz w stanie zareagować, namierzyć cel i precyzyjnie wycelować.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Podnieś poziom kreatywnego tworzenia

Twoje kreatywne projekty zyskają zupełnie nowe oblicze. Układy GPU GeForce RTX z serii 40 umożliwią Ci wypróbowanie akceleracji SI we wszelkich kreatywnych aplikacjach, a przepływ pracy poprawisz za sprawą narzędzi NVIDIA Studio oraz platformie dedykowanych sterowników. Niezależnie od tego, czy obrabiasz wideo w wysokiej rozdzielczości, renderujesz skomplikowane modele 3D czy łączysz się i współpracujesz przez platformę NVIDIA Omniverse™ - układy GPU GeForce RTX pozwolą Ci rozwinąć skrzydła.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Strumieniuj jak mistrz

Niesamowita grafika i niezakłócona transmisja na żywo sprawi, że Twoi widzowie wciągną się w grę tak samo, jak Ty! Imponująca jakość i wydajność obrazu enkoder NVIDIA (NVENC) zapewnia Ci dostęp do zaawansowanych funkcji przesyłania strumieniowego, które umożliwią zaprezentowanie najlepszych momentów rozgrywki w najdrobniejszych detalach. Do dyspozycji masz także aplikację NVIDIA Broadcast, która przekształci każde pomieszczenie w profesjonalne studio nagrań dzięki efektom opartym na SI, takim jak wirtualne tło, usuwanie szumów i inne.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Wentylatory Axial-tech

Podnieś swoje doświadczenia gamingowe na nowy poziom dzięki udoskonalonym wentylatorom Axial-tech! Wykorzystując podwójne łożyska kulkowe oraz większe rozmiary, generują one o 21% większy przepływ powietrza w porównaniu do poprzedniej generacji, co skutkuje obniżeniem temperatury, redukcją hałasu i poprawą wydajności.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - Wentylatory Axial-tech

Cisza, efektywność, wydajność

Zanurz się w cichym, lecz potężnym chłodzeniu dzięki inteligentnie sterowanym wentylatorom! Ich odwrotny ruch obrotowy minimalizuje turbulencje, zapewniając maksymalną efektywność rozpraszania powietrza przez radiator. Dzięki technologii 0dB, gdy temperatura GPU spada poniżej 50°C, całe chłodzenie zatrzymuje się, oferując spokojne granie lub wykonywanie lekkich zadań w ciszy. A gdy potrzebujesz więcej mocy, wentylatory ponownie ruszają do pracy, zachowując równowagę między wydajnością a poziomem hałasu.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - odwrotny ruch obrotowy technologia 0dB

Dostosowany radiator

Daj swojemu sprzętowi oddech dzięki konstrukcji o szerokości na 2,5 gniazda! Z dostosowanym radiatorem, rurkami cieplnymi skutecznie odprowadzającymi ciepło i zoptymalizowanymi żebrami, to chłodzenie to prawdziwa rewolucja. Współpracuje harmonijnie z wentylatorami Axial-tech, gwarantując efektywny przepływ powietrza. Całość utrzymana jest w eleganckiej czerni, idealnie wpisując się w motyw ProArt.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - Dostosowany radiator

Auto-Extreme

Odkryj rewolucyjną technologię Auto-Extreme, która rewolucjonizuje proces produkcji! Całe lutowanie w jednym kroku to standard, który nie tylko redukuje obciążenie termiczne komponentów, ale także eliminuje stosowanie agresywnych chemikaliów. To nie tylko korzyści dla wydajności, ale także dla środowiska! Mniejszy wpływ na planetę, obniżone zużycie energii i, co najważniejsze, produkty bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - Auto-Extreme

Solidne podparcie

Zapomnij o zwisającej karcie graficznej dzięki dołączonemu wspornikowi! Solidne podparcie eliminuje wszelkie obawy związane z niewłaściwym montażem, zapewniając bezpieczną instalację. A to jeszcze nie koniec - w komplecie znajdziesz praktyczny śrubokręt, który ułatwi Ci cały proces. Wzmocnij swoją konfigurację, wybierając solidność i łatwość montażu.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - Wspornik karty graficznej

GPU Tweak III

Oprogramowanie ASUS GPU Tweak III staje się jeszcze potężniejsze i bardziej intuicyjne! Udoskonalony interfejs ułatwia dostęp do kluczowych funkcji, zapewniając centralny pulpit do nawigacji. Tuner napięcia i częstotliwości przeprojektowany dla łatwiejszego dostrajania wydajności. Dzięki funkcji Profile Connect, wszystko można łatwo dostosować do każdej aplikacji, zapewniając pełne wykorzystanie potencjału karty graficznej.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - GPU Tweak III

QuantumCloud

QuantumCloud to innowacyjna aplikacja, która pozwala Ci na łatwe zarabianie dodatkowych środków poprzez udostępnianie mocy obliczeniowej swojej karty graficznej. Bezpieczna i prosta w użyciu, umożliwia wypłatę zarobków na konto PayPal, WeChat lub poprzez inne metody wymiany, w tym Steam. Co ważne, QuantumCloud dba o Twoją prywatność, nie zapisując żadnych danych osobowych.

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3 - QuantumCloud

Zawartość opakowania

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12 GB DLSS 3, kabel zasilający 16-pin na 2x 8-pin, 1x uchwyt karty graficznej, rzep do kabli, karta kolekcjonerska oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Typ złącza PCI Express 4.0 x16
Ilość pamięci RAM [MB] 12288
Rodzaj pamięci GDDR 6X
Szyna danych [bit] 192
Obsługiwane standardy DirectX 12 Ultimate, OpenCL 3.0, OpenGL 4.6, Vulkan 1.3
Długość [mm] 300
Szerokość [mm] 120
Wysokość [mm] 50
Chłodzenie Aktywne
Obsługa wielu monitorów 4
Cross Fire Nie
Low Profile Nie
SLI Nie
Wymiary (GxSxW) [mm] 120 x 50

Wyjścia DVI

Brak
Wyjście D-Sub Brak
DisplayPort Tak
HDMI 1
Producent chipsetu NVIDIA GeForce
Układ graficzny GeForce RTX 4070
GeForce RTX Tak
GeForce GTX Nie
Dla graczy Tak
Wyposażenie Karta kolekcjonerska, Rzep do kabli
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi
Gwarancja 36 miesięcy
Kod producenta PROART-RTX4070-O12G
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera ASUSTeK Computer Inc.
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3

Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB DLSS 3

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!