GIGABYTE

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3

1909,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO22.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Typ złącza PCI Express 4.0 x8 Ilość pamięci RAM [MB] 8192
Rodzaj pamięci GDDR 6 Szyna danych [bit] 128
Chłodzenie Aktywne Obsługa wielu monitorów 4
Kod produktu 535537
Moc i wydajność dla Twojego gamingu

Napędzana przez NVIDIA DLSS 3, ultrawydajną architekturę Ada Lovelace oraz pełny ray tracing
NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Więcej niż szybka

Układy graficzne NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 40 napędzane są architekturą NVIDIA Ada Lovelace, która zapewnia ultrawydajność poprzez skok w zakresie wydajności i grafiki opartej na SI. Dzięki niej wirtualne światy zyskają na realizmie, a Ty zauważysz najdrobniejsze szczegóły. Zastosowana w nich rewolucyjna technologia DLSS 3 podnosi wydajność gier nawet czterokrotnie!

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada pozwala karcie graficznej wyzwolić całą potęgę ray tracingu, który zwiększa realizm gry poprzez symulację zachowania światła w rzeczywistości. Połączenie mocy układów GeForce RTX z serii 40 z rdzeniami RT trzeciej generacji sprawia, że wirtualny świat jest realistyczny jak nigdy dotąd.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

NVIDIA DLSS 3 to rewolucyjna technika, którą oparto ją na rdzeniach Tensor czwartej generacji i akceleratorze przepływu optycznego. Poprzez generowanie większej liczby klatek wysokiej jakości za pomocą SI, poprawia wydajność układów i poprawia płynność gry. Mimo łudząco podobnej nazwy do DLSS jest zupełnie nowym rozwiązaniem, niestosowanym do tej pory w kartach graficznych.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Zwiększ wydajność dzięki SI

Technologia DLSS3 wyraźnie zwiększa wydajność wszystkich układów GPU GeForce RTX przez zbieranie próbek z obrazów niższej rozdzielczości i generowanie na ich podstawie dodatkowych klatek w wysokiej rozdzielczości. Zobacz, jak wpłynie to na Twoje gry!

1. Microsoft Flight Simulator | 2. Warhammer 40,000: Darktide | 3. Unreal Engine 5: Lyra Demo (RT) | 4. F1® 22 (RT) | 5. Unity Enemies Demo (RT) | 6. Cyberpunk 2077 (New RT Overdrive) | 7. NVIDIA Racer RTX (Full RT) | 8. Justice (Full RT) | 9. Portal with RTX (Full RT)

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Rozdzielczość 3840 × 2160, najwyższe ustawienia w grze, tryb superrozdzielczości DLSS „Performance”, generowanie klatek DLSS na karcie RTX 4090, i9-12900K, 32 GB pamięci RAM, 64-bitowy system Windows 11. Wszystkie dane dotyczące funkcji generowania klatek DLSS oraz gry Cyberpunk 2077 z nowym trybem ray tracingu „Overdrive” oparte na wersjach przedpremierowych.


Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Unikalna technologia NVIDIA Reflex zapewnia najniższe opóźnienia i najlepszą responsywność, dzięki którym zyskasz przewagę nad przeciwnikami. Zestaw technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych sprawia, że będziesz w stanie szybciej namierzyć cel, zareagować i zwiększyć precyzję celowania.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Podnieś poziom kreatywnego tworzenia

Układy GPU GeForce RTX z serii 40 wzniosą Twoje kreatywne projekty na nowy poziom. Sprawdź możliwości akceleracji SI w najlepszych kreatywnych aplikacjach i popraw przepływy pracy dzięki narzędziom NVIDIA Studio i platformie dedykowanych sterowników. Układy GPU GeForce RTX pozwolą Ci dać z siebie wszystko - nieważne czy renderujesz złożone modele 3D, obrabiasz wideo w wysokiej rozdzielczości czy płynnie łączysz się i współpracujesz, korzystając z platformy NVIDIA Omniverse™.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Strumieniuj jak mistrz

Wciągnij swoich widzów w grę dzięki niesamowitej grafice oraz niezakłócanej transmisji na żywo. Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu enkoder NVIDIA (NVENC) zapewnia zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego, dzięki którym zaprezentujesz najlepsze momenty w najdrobniejszych szczegółach. Zupełnie nowa aplikacja NVIDIA Broadcast sprawi, że każde pomieszczenie stanie się profesjonalnym studio dzięki efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów i nie tylko.

NVIDIA GeForce RTX z serii 40

Wydajność i chłodzenie w jednym

Rozwijaj granice swojej wydajności z rewolucyjną kartą graficzną GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia WINDFORCE i innowacyjnym technologiom, ta karta graficzna zapewnia niezwykłe doznania w grach oraz płynne renderowanie grafiki w najwyższych rozdzielczościach. Odkryj nowe możliwości i przeżyj niezapomniane przygody w wirtualnym świecie.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - Karta graficzna

Alternate Spinning

Dzięki technologii Alternate Spinning, karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB skutecznie redukuje turbulencję między wentylatorami, zwiększając jednocześnie ciśnienie przepływającego powietrza. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na jeszcze lepsze chłodzenie i wydajność.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - Alternate Spinning

Niezwykłe wentylatory

Przepływ powietrza jest rozdzielany przez trójkątne krawędzie wentylatora i płynnie prowadzony przez trójwymiarową falistą krzywiznę na powierzchni wentylatora.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - wentylatory

Efektywne chłodzenie z komorą parową

Komora parowa bezpośrednio styka się z GPU, połączona z kompozytowymi rurami cieplnymi, co umożliwia szybkie przekazywanie ciepła z GPU i pamięci VRAM do radiatora.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - Komora parowa

Screen Cooling

Rozszerzony radiator umożliwia przepływ powietrza, zapewniając lepsze odprowadzanie ciepła.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - Screen Cooling

Wyjątkowa ochrona

Wyposażona w solidną płytę tylną z metalu, ta karta nie tylko prezentuje się estetycznie, ale również wzmacnia strukturę, zapewniając kompletną ochronę. Bez względu na intensywność Twoich sesji gamingowych czy profesjonalne zadania graficzne, możesz mieć pewność, że Twoja karta jest odpowiednio zabezpieczona.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - Ochrona

Dwa tryby, podwójna wydajność

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB z funkcją Dual BIOS to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników gier i profesjonalistów. Domyślne ustawienie fabryczne to tryb OC, który zapewnia użytkownikom najlepszą wydajność. Jednak przełączając się na tryb cichy (silent mode), można cieszyć się spokojniejszym doświadczeniem.

Teraz możesz dostosować działanie karty do swoich preferencji - maksymalna moc dla wymagających zadań czy cicha praca podczas oglądania filmów czy pracy biurowej. GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB z funkcją Dual BIOS daje Ci pełną kontrolę nad wydajnością i akustyką. Poznaj możliwości, które dostosują się do Twojego stylu użytkowania

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - BIOS

Ostrzeżenia świetlne

W przypadku jakiejkolwiek niestabilności w dostawie energii, wskaźnik zasilania błyskawicznie zareaguje, ostrzegając graczy migającym światłem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój sprzęt jest zabezpieczony przed awariami zasilania, a Ty możesz kontynuować rozgrywkę bez obaw. GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB z wskaźnikiem zasilania - to pewność, że nic nie stanie na przeszkodzie Twojej przyjemności z gry.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - wskaźnik

Zyskaj maksymalną kontrolę

Dedykowane oprogramowanie GIGABYTE Control Center pozwoli Ci osiągnąć pełną kontrolę nad funkcjami karty oraz jej chłodzeniem. Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB to akcesorium idealne dla osób, które chcą mieć okazję do wykazania się podzielną uwagą i wielozadaniowością. Zyskają bowiem możliwość równoczesnego obsługiwania czterech monitorów, a jednocześnie na każdym z nich będzie wyświetlana jakościowa grafika.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3 - GIGABYTE Control Center

Co w zestawie?

W zestawie z kartą graficzną GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB znajdziesz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Typ złącza PCI Express 4.0 x8
Ilość pamięci RAM [MB] 8192
Rodzaj pamięci GDDR 6
Szyna danych [bit] 128
Obsługiwane standardy DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
Długość [mm] 281
Szerokość [mm] 117
Wysokość [mm] 53
Chłodzenie Aktywne
Obsługa wielu monitorów 4
Cross Fire Nie
Low Profile Nie
SLI Nie
Wymiary (GxSxW) [mm] 117 x 53

Wyjścia DVI

Brak
Wyjście D-Sub Brak
DisplayPort Tak
HDMI 2
Producent chipsetu NVIDIA GeForce
Układ graficzny GeForce RTX 4060 Ti
GeForce RTX Tak
GeForce GTX Nie
Dla graczy Tak
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi
Gwarancja 36 miesięcy
Kod producenta GV-N406TGAMING OC-8GD
Nazwa producenta/importera GIGABYTE
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 8GB DLSS 3

Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martw się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!