MODECOM

Zasilacz MODECOM Volcano 750W 80 Plus Gold

349,00

Najszybsza dostawa:

pojutrze15.07.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Standard ATX Moc [W] 750
Typ okablowania Modularny Podświetlenie zasilacza Nie
Certyfikat 80 PLUS Gold Dominujący kolor Czarny
Kod produktu 890070
Wyjątkowa cisza i najlepsze funkcje

Moc i kompatybilność dla systemu

Na rynku można znaleźć wiele różnych zasilaczy ATX, które - pod wieloma względami - są wyjątkowe. Takim urządzeniem jest też zasilacz ATX MODECOM VOLCANO 750 GOLD, który nie tylko pozwala na skonfigurowanie energooszczędnego komputera, ale też oferuje aż 750 W, co powinno wystarczyć nawet dla komputerów ze średniej półki cenowej.

Zasilacz MODECOM Volcano 750W Gold - Moc i kompatybilnosc

Moc i sprawność

Urządzenie to posiada specjalny, aktywny stabilizator FPC, którego zadaniem jest utrzymanie nie tylko określonego napięcia wyjściowego (w odniesieniu do zmiennego obciążenia), ale też zadbanie o odpowiednie przesunięcie fazowe względem napięcia zasilającego. Dzięki temu, sprzęt ten nie tylko zapewnia stabilność pracy, ale też - dzięki wbudowanemu w PFC kondensatorowi - staje się jeszcze sprawniejszy (współczynnik 90 procent).

Zasilacz MODECOM Volcano 750W Gold - moc

Efektywny system chłodzenia

Jednym z najważniejszych komponentów zasilacza ATX MODECOM VOLCANO jest system chłodzenia. Opiera się on na wydajnym, odpowiednio wyprofilowanym wentylatorze, który - w zależności od potrzeb - może obracać się z wyższą lub niższą częstotliwością. Oprócz samego wentylatora układ ten posiada również specjalnie ukształtowaną obudowę, która wyposażona jest w szereg otworów, poprzez które ciepło jest efektywniej usuwane z wnętrza jego obudowy.

Zasilacz MODECOM Volcano 750W Gold - system chlodzenia

Podstawowe dane techniczne

Zasilacz ATX MODECOM VOLCANO 750 GOLD posiada też dość kompaktowe wymiary. Jego wysokość to 87 mm, szerokość - 150 mm, a głębokość 190 mm. Urządzenie posiada też komplet funkcjonalnych gniazd, w tym pojedyncze wejście ATX 12V, pojedyncze gniazdo floppy, cztery gniazda MOLEX, a także cztery gniazda PCI-E wraz z ośmioma gniazdami SATA.

Zasilacz MODECOM Volcano 750W Gold - dane techniczne

Dodatkowe zabezpieczenia i certyfikaty

Dzięki zainstalowanym zabezpieczeniom zasilacz ATX MODECOM VOLCANO 750 GOLD jest nie tylko wydajny, ale też bezpieczny dla zasilanego za jego pomocą sprzętu. Mowa tu przede wszystkim o zabezpieczeniu przeciwprzepięciowym, nadprądowym i - równie istotnym - module przeciwzwarciowym. Zadaniem tego ostatniego jest kompleksowa ochrona całego układu przed skutkami przepływu bardzo wysokiego i niebezpiecznego dla sprzętu prądu zwarciowego. Atutem zasilacza jest też posiadanie przezeń stosownego certyfikatu 80 PLUS Gold, który świadczy o jego niezawodności.

Zasilacz MODECOM Volcano 750W Gold - zabezpieczenia i certyfikaty

Niezawodność

Podsumowując, zasilacz ATX MODECOM VOLCANO 750 GOLD to urządzenie funkcjonalne i bezpieczne dla sprzętu IT, które jednocześnie może zagwarantować dostęp do dużej ilości energii. I właśnie taki sprzęt warto mieć w swoim domowym komputerze.

Zasilacz MODECOM Volcano 750W Gold - niezawodnosc

Standard ATX
Moc [W] 750
Napięcie [V] 100 - 240
Sprawność [%] 90
Typ okablowania Modularny
Rodzaj PFC Aktywne
Podświetlenie zasilacza Nie
Certyfikat 80 PLUS Gold
Zabezpieczenia Przeciwprzeciążeniowe (OPP), Przeciwprzepięciowe (OVP), Przeciwzwarciowe (SCP), Przed prądami udarowymi (SIP), Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
CPU 4+4 (8) pin 1
EPS12V 20+4 (24) pin 1
FDD 1
MOLEX 4-pin 4
PCI-E 2.0 6+2 (8) pin 4
SATA 8
Średnica wentylatora [mm] 120
Wysokość [mm] 87
Szerokość [mm] 150
Głębokość [mm] 190
Wyposażenie Modularne okablowanie
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
Dominujący kolor Czarny
Gwarancja 36 miesięcy
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera MODECOM

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!