MICROSOFT

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate 1 miesiąc

62,99
E-Kod

Najszybsza dostawa:

JUTRO24.07.2024

E-Kod
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Platforma PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X Rodzaj Abonament Xbox Game Pass
Nośnik Kod elektroniczny Kod produktu 550985

Okres subskrypcji

Wejdź w świat gier

Bądź pierwszy

Bądź pierwszą osobą, która w dniu premiery zagra w nowe gry, takie jak Starfield i Forza Motorsport, aby nie przegapić tej okazji i ciesz się setkami gier premium, takich jak Minecraft Legends i nie tylko, dzięki Xbox Game Pass Ultimate.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate zabawa rozgrywka gra dostępy platformy zawartość dodatki

Rozwijaj swoją rozgrywkę

Xbox Game Pass Ultimate obejmuje tryb wieloosobowy online, dzięki czemu możesz grać ze znajomymi na konsoli, komputerze PC i w chmurze, a EA Play zapewnia dostęp do najlepszych gier na konsole i komputery PC, w tym do ukochanych marek, takich jak Battlefield™ i STAR WARS™. Ponadto możesz zdobywać bonusy ze swoich ulubionych gier, takie jak nigdy wcześniej nie widziane wyzwania i nagrody w grach, ekskluzywna zawartość tylko dla członków i wczesne wersje próbne wybranych gier EA.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate zabawa rozgrywka gra dostępy platformy zawartość dodatki

Udogodnienia dla Ciebie

Korzystaj ze zniżek dla zarejestrowanych członków na wybrane gry Xbox Game Pass i powiązane dodatki. Dołącz do społeczności Xbox i zostań jednym z milionów graczy, którzy są zawsze gotowi do wspólnej gry*.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate zabawa rozgrywka gra dostępy platformy zawartość dodatki

Kosmiczny poziom gier

Bądź jedną z pierwszych osób, która zagra w Starfield i Forza Motorsport w dniu premiery. Dzięki Xbox Game Pass Ultimate jesteś na bierząco z coraz to nowszymi tytułami gier. Dzięki dotępowi do setek gier AAA możesz rozwinąć swoje umiejętności gracza na zupełnie kosmiczny poziom.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate zabawa rozgrywka gra dostępy platformy zawartość dodatki

Gry od studia Bethesda

Graj w gry studia Bethesda Softworks w dniu premiery, a także w kultowe franczyzy Xbox Game Studios, tytuły niezależne i światowe hity. Firma MICROSOFT stale dba o to by w katalogu gier pojawiały się różne gry byś zawsze mógł znaleźć w bibliotece coś nowego.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate zabawa rozgrywka gra dostępy platformy zawartość dodatki

Dodatkowe korzyści

Wieloosobowa gra online: Graj ze znajomymi w trybie wieloosobowym na konsoli, komputerze i w chmurze.
EA Play: Uzyskaj dostęp do biblioteki najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywnych nagród i zawartości po zalogowaniu, dostępnych na konsolach i PC.
Korzyści i zniżki: Zawiera materiały do gry, akcesoria i nie tylko. Zniżki dla zalogowanych użytkowników na wybrane gry i powiązane dodatki do gier.
Nowe gry: Stale dodajemy nowe gry, w tym tytuły premierowe.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate zabawa rozgrywka gra dostępy platformy zawartość dodatki

Graj na ulubionych urządzeniach

Rozpocznij kolejną przygodę w świecie gier nowej generacji dzięki Xbox Game Pass Ultimate.
Konsole Xbox: Zagraj na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One. Korzystaj z gier bezpośrednio z chmury.
Aplikacja Xbox na komputery z systemem Windows: Odkrywaj, pobieraj, graj w gry i nie tylko dzięki aplikacji Xbox na komputer z systemem Windows.
Xbox.com/play: Graj na komputerze z systemem Windows i urządzeniu marki Apple z systemem iOS, używając przeglądarki Microsoft Edge, Google Chrome bądź Safari.
Aplikacja mobilna Xbox Game Pass Mobile: Graj na urządzeniu z systemem Android (w wersji 6.0 lub nowszej), korzystając z aplikacji mobilnej Xbox Game Pass.

Kod aktywacyjny MICROSOFT Xbox Game Pass Ultimate urządzenia

* Ważne informacje: Po dołączeniu do Xbox Game Pass Ultimate, istniejące Xbox Live Gold i/lub Game Pass na konsolę lub PC Game Pass i/lub EA Access/Play zostanie przekonwertowane na Ultimate według współczynnika konwersji. Przyszłe realizacje kodów również podlegają zastosowaniu przelicznika. Przejście na subskrypcję Ultimate jest ostateczne. Dowiedz się, jak to działa, na stronie xbox.com/gamepass. Obowiązują postanowienia regulaminu i wykluczenia. Zawartość katalogu gier zmienia się z czasem i różni zależnie od regionu i urządzenia. Anuluj w dowolnym momencie, aby zatrzymać przyszłe opłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem xbox.com/gamepass i ea.com/ea-play/terms oraz ea.com/ea-play. Xbox Cloud Gaming (beta): wymaga obsługiwanej gry; może wymagać obsługiwanego kontrolera Bluetooth® (do nabycia osobno). Wybrane regiony i urządzenia. Obowiązują limity dotyczące przesyłania strumieniowego; dostępność serwerów i czas oczekiwania mogą być inne od przedstawionych. Wymagane jest połączenie z Internetem, obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych. Aplikacje wymagają systemu Windows 10/11 (z aktualizacjami); nie dotyczy trybu S i urządzeń ARM. xbox.com/cloudgaming Aktywacja na stronie microsoft.com/redeem. Graj na: Xbox Series X|S, Xbox One, urządzeniach z Windows 10/11 i sprzęcie marki Apple oraz z systemem Android (granie w chmurze). Wymagania: pobieranie, aplikacje systemowe, znaczna ilość przestrzeni dyskowej, szerokopasmowe połączenie internetowe (mogą być naliczane opłaty) i konto Microsoft (microsoft.com/msa). Windows 10/11 wymaga najnowszych aktualizacji systemu operacyjnego; nie dotyczy S mode i architektury ARM. Warunki: Jeśli gra zostanie usunięta z katalogu, zawartość zakupiona w grze wymaga osobnego zakupu gry. Zgodnie z przepisami prawa, kody nie podlegają zwrotowi. Możliwe jest sumowanie do maks. 36 miesięcy na konto. Obrazy przedstawiają gry z katalogu. Logo EA i Battlefield są znakami towarowymi spółki Electronic Arts Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wyprodukowano na licencji firmy Electronic Arts Inc. STAR WARS © i TM 2019 Lucasfilm Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Platforma PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Rodzaj Abonament Xbox Game Pass
Nośnik Kod elektroniczny
Platforma dystrybucji cyfrowej Microsoft
Okres subskrypcji 1 miesiąc
Nazwa producenta/importera MICROSOFT

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!