COBRA

Kontroler COBRA QSP416 Biało-czarny Camo

99,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO27.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Emocjonująca rozgrywka

Dostosowany do potrzeb graczy

Kontroler COBRA QSP416 to akcesorium, dzięki któremu gra na urządzeniu PlayStation 4 stanie się jeszcze większą przyjemnością. Sprzęt ten wyposażony został w ergonomiczne przyciski, podświetlany przycisk HOME, przyciski boczne oraz frontową płytę, która informuje światłem LED o stanie podłączenia oraz naładowania baterii, a także dwa silniki wibracyjne.

Kontroler   COBRA QSP416 Bialo-czarny Camo swietny do grania

Zero przewodów, zero kłopotu

Kontroler łączy się z urządzeniem bezprzewodowo poprzez Bluetooth bez użycia kabla ograniczającego ruchy gracza, co zapewnia użytkownikowi maksimum ekspresji w trakcie rozgrywki. Co więcej, obecność w zestawie kabla zasilającego sprawia, że sprzęt można naładować, kiedy jest to potrzebne, dzięki czemu nie trzeba mieć zapasowych baterii w razie rozładowania.

Kontroler   COBRA QSP416 Bialo-czarny Camo polaczenie bezprzewodowe

System wibracyjny

Kontroler z systemem wibracyjnym cieszy się dużym zainteresowaniem osób oczekujących wyjątkowych doznań. Rozgrywki mogą stać się jeszcze przyjemniejsze! Każdy ruch przekazywany jest w błyskawicznym tempie. Dzięki wibracjom można przeżywać rozgrywkę w nowy lepszy sposób, a dzięki 3,5 milimetrowemu wyjściu audio umożliwia podpięcie zestawu słuchawkowego, co jeszcze bardziej zwiększy immersję w czasie rozrywki.

Kontroler   COBRA QSP416 Bialo-czarny Camo wyzszy poziom rozgrywki

Dopasowany do dłoni

Kontroler gwarantuje wysoką ergonomiczność, którą oferują uchwyty idealnie dopasowujące się do każdej dłoni. Kontroler pewnie trzyma się w ręku i nie wypada nawet podczas najbardziej porywającej rozgrywki.

Kontroler   COBRA QSP416 Bialo-czarny Camo ergonomiczna konstrukcja

Pełna funkcjonalność

Na kontrolerze przyciski zostały rozmieszczone w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób. Łatwy dostęp do wszystkich guzików usprawni sterowanie postaciami oraz pojazdami w grze. Drążki analogowe kontrolera pozwalają cieszyć się doskonałą płynnością ruchu podczas poruszania się pojazdem, czy wymierzaniem celownika w przeciwnika.

Kontroler   COBRA QSP416 Bialo-czarny Camo wygodne korzystanie z przyciskow

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera: kontroler COBRA QSP416 w kolorze biało-czarnym moro, przewód do ładowania, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Kontroler   COBRA QSP416 Bialo-czarny Camo zawartosc opakowania

Ilość przycisków 14

Programowalne przyciski

Nie
Przeznaczenie PlayStation 4
Rodzaj Kontroler
Wibracje Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Długość przewodu [m] 2
Kolor Biało-czarny
Komunikacja Bezprzewodowa
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Kabel ładujący
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera Technology Gate Poland Sp. z o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!